Προς το περιεχόμενο

διαχειρηση ηχου realtek


riflebull

Προτεινόμενες αναρτήσεις

παιδια καλησπερα.. πηγα τον υπολογιστη για φορματ και σβηστηκαν ολα.. καλα μεχρι εδω!!

 

εχω ενα συστημα ηχου 5+1 το οποιο απο οτι θυμαμαι υποστηριζοταν στον υπολογιστη με το προιγραμμα που ελεγε  "διαχειρηση ηχου hd της realtek'' 

 

τωρα δεν υπαρχει αυτο στον υπολογιστη μου και δεν εχω καποιο σιντι ωστε να το εγκαταστησω!!

 

και το προβλημα ειναι οτι απο τα 5 ηχεια τωρα παιζει μονο το 1!!

 

μπορειτε να μου προτεινετε καπου να κατεβασω αυτο το προγραμμα η τα drivers δεν ξερω τι χρειαζεται και να υποστηριζει win7 x64!!

 

ευχαριστω!!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

εχω μεσα ενα φακελο απο realtek στον σκληρο εννοω εχει καποια αρχεια εγκαταστασης αλλα δεν ανταποκρινονται δεν συμβαινει απολυτως τιποτα οταν κανω διπλο κλικ!!

 

κατι ακομα... μπορει να φανει γελοια αυτη η ερωτηση αλλα πως θα καταλαβω τι ειδους μητρικη εχω ωστε να τρεξω στο σιτε και να κατεβασω drivers ηχου??

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

οκ τα κατεβασα τα εγκατεστησα ολα καλα αλλα παλι το ιδιο προβλημα.. παιζει το 1 ηχειο!! τα εχω συνδεσει πηγα τα εκανα δοκιμη παιζουν ολα απο το προγραμμα της ρεαλτεκ αλλα μετα παιζει μονο 1!! βεβαια αυτο το ειχα κ παλαιοτερα οταν επαιζα κατι απο το media player επαιζε μονο ενα ηχειο αλλα απο youtube και γενικα απο αλλα προγραμματα επαιζαν ολα!!

 

μηπως ξερετε τι φταει??

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

φιλε φιλη δεν καταλαβαινω πολυ απο εικονα και ονομα :P το εκανα αυτο βασικα στα ελληνικα ελεγε συμπληρωση ηχειου τεσπα το ιδιο ελεγε απο κατω ομως!! δεν αλλαξε κατι παλι το ιδιο!!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

αααααα οκ το πετυχα!! ολα δουλευουν καλα στο φιρεφοξ που αυτο χρησιμοποιω απλα δουλευα chrome γιατι δεν τ ειχα κατεβασει το αλλο ακομα!! ευχαριστω πολυ!!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

φιλε φιλη δεν καταλαβαινω πολυ απο εικονα και ονομα :P

φίλε :P

 

αααααα οκ το πετυχα!! ολα δουλευουν καλα στο φιρεφοξ που αυτο χρησιμοποιω απλα δουλευα chrome γιατι δεν τ ειχα κατεβασει το αλλο ακομα!! ευχαριστω πολυ!!

Ίσως φταίει ο built-in Flash Player του Chrome.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
  • Δημιουργία νέου...