Προς το περιεχόμενο

Τα επαιξε το πληκτρολογιο;


Biogeorge

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Εχω ενα Sony Vaio και ξαφνικα ορισμενα κουμπια του πληκτρολογιου δεν ανταποκρινονται (οχι Numlk) οπως π.χ. το backspace. Mεχρι και φορματ εκανα και παλι το ιδιο. Τωρα γραφω με το πληκτρολογιο οθονης. Υπαρχει λυση η αγοραζω εξωτερικο; Σας ευχαριστω.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μάλλον λύση δεν υπάρχει, εγώ θα σου πρότεινα να αγοράσεις απλά καινούριο πληκτρολόγιο, αλλα μπορεί κάποιος άλλος να σου βρει κάποια λύση... Επίσης αν μπορείς πες μου αν έχυσες κάποιο υγρό πάνω του η αν το έριξες κάτω καταλάθος γιατί υπάρχει περίπτωση να είναι τεχνικό πρόβλημα αλλιώς μπορεί να φταίει το laptop και η σύνδεσή του με το πληκτρολόγιο η να έπαθε κάτι το πληκτρολόγιο!!! 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αυτο που εκανα ηταν οτι το καθαρισα (κλειστο το λαπτοπ) με λιγο υγρο χαρτι επιφανειακα. Το εχω κανει ομως πολλες φορες. Οταν μετα το ανοιξα για κανα δυωρο ολα καλα αλλα μολις πηγα να δω ενα video sto youtube κολλησε. Το εκανα ρεσταρτ, τα βιντεο τρεχουν κι ολα τα αλλα, αλλα εμεινε το προβλημα με το πληκτρολογιο.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

είτε το νερό από το χαρτί έκανε τη ζημιά προφανώς είτε βγήκε από τη θέση της η καλωδιοταινία.
αφού είναι να το αλλάξεις έτσι και αλλιώς ψάξε πως θα το ανοίξεις για να βγάλεις και να ξαναβάλεις τη καλωδιοταινία μπας και στρώσει.

αλλιώς ψάχνεις αρχικά νέο πληκτρολόγιο

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ρωτησα σε ενα μαγαζι στη γειτονια για αλλαγη του πληκτρολογιου και μου ειπε να παω το πι-σι απο εκει αλλα να υπολογιζω γυρω στα 70-100 ευρω την βλαβη. Σαν πολλα δεν είναι;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αν εχεις εστω και λιγες γνωσεις το αλλαζεις και μονος σου.εγω σε ενα νετμπουκ που εχω μια μερα το ανοιξα και δεν λειτουργουσαν 3 γραμματα και το χρησιμοποιουσα ελαχιστα κιολας.πειρα απο ebay καινουργιο και παιζει μια χαρα και ειναι και μιση τιμη

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
  • Δημιουργία νέου...