Προς το περιεχόμενο

Προϊόντα σε καταστήματα Jumbo


mentoras99

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Επειδη δεν εχω προσεξει, θυμαται κανεις να μου πει, αν στο jumbo φερνει σχετικα πληρη λαμπα απο λαμπες;

Εννοω αν εχει αρκετα μεγεθη(πχ με κανονικό βιδωτό 'ντουί' ή με μικρο), διαβαθμισεις σε φωτεινοτητα κλπ

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 315
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

  • 5 μήνες μετά...

Ψαχνω κεσεδάκια τροφίμων, με καπάκι, σαν αυτά που βάζουν τα φρεσκα γιαουρτάκια. Φτηνά-αναλώσιμα, για τρόφιμα.

Μηπως έχει κάτι αντίστοιχο το jumbo? Ξερει κανεις;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ψαχνω κεσεδάκια τροφίμων, με καπάκι, σαν αυτά που βάζουν τα φρεσκα γιαουρτάκια. Φτηνά-αναλώσιμα, για τρόφιμα.

Μηπως έχει κάτι αντίστοιχο το jumbo? Ξερει κανεις;

Έχει αυτά http://www.e-jumbo.gr/pd/bol-plastiko-me-kapaki-200ml-6-tmch-2221.htm?lang=el&path=956330130

Δεν ξέρω αν σου κάνουν όμως.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Έχει αυτά http://www.e-jumbo.gr/pd/bol-plastiko-me-kapaki-200ml-6-tmch-2221.htm?lang=el&path=956330130

Δεν ξέρω αν σου κάνουν όμως.

 

Δεν ειναι κακη επιλογη, αν και θα τα προτιμουσα flat.

Thanks!

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

είδα το thread για το κατάστημα και θυμήθηκα κάτι που είδα πριν καιρό.... στις γιορτές

περίμενα στο ταμείο να πληρώσω και μπροστά μου ήταν ένας τύπος ο οποίος είχε αγοράσει απ ότι είδα μια κουρευτική μηχανή ή ξυριστική. κάτι τέτοιο τελοσπαντων. προφανώς κάποια κινεζιά. δεν ήταν γνωστή μάρκα

 

ρωτάει για την εγγύηση, ψάχνει λίγο η ταμίας, ρωτάει μια άλλη συνάδελφο και μετά του λέει ότι δεν έχει καθόλου εγγύηση!!!

στραβομουτσουνιάζει αυτός πληρώνει και φεύγει.

 

καλά είναι δυνατόν να τα πουλάνε χωρίς εγγύηση;

κι αυτός απορώ τι το αγόρασε και δε το έδωσε πίσω. δε ξέρω βέβαια και την τιμή που είχε.

 

από το νόμο πάντως είναι υποχρεωμένοι να δίνουν εγγύηση.

είμαι κάπου λάθος;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Εγγυηση;

Στην χειροτερη επρεπε να πουν, 'αντικατασταση' αν παθει βλαβη.

Μαλλον ο υπαλληλος εκει δεν το ψαξε.

Δεν γινεται να μην κανουν αντικατασταση αν ειναι ελατωματικο.

Εδω πας και αλλαζεις κατι, απλα κι αν ακομη δεν σου αρεσε.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μόνο που, ως γνωστόν, η όποια αλλαγή στα jumbo (αντικατάσταση ελατωματικού ή απλή αλλαγή με κάτι άλλο) είναι κίνηση για γερά νεύρα και (κυρίως) αρκετό ελεύθερο χρόνο.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μόνο που, ως γνωστόν, η όποια αλλαγή στα jumbo (αντικατάσταση ελατωματικού ή απλή αλλαγή με κάτι άλλο) είναι κίνηση για γερά νεύρα και (κυρίως) αρκετό ελεύθερο χρόνο.

 

Ναι, νομιζω δεν κανουν καθε μερα, αλλα συγκεκριμενη μερα της βδομαδας;

Αν οντως ακομη ετσι ειναι, τοτε πραγματι εινα για γερα νευρα...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Έχει συζητηθεί κατά κόρον το θέμα και έχουν πέσει και τα σχετικά "καντήλια" από πολλούς αφού άλλες μέρες πας με ελατωματικό και άλλες με απλή αλλαγή (και να μην πω τη φάση να σου έφεραν στη γιορτή του παιδιού σου δωράκια και θες να αλλάξεις το ένα γιατί δεν λειτουργεί και το άλλο γιατί το έχεις!!!)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Έχει συζητηθεί κατά κόρον το θέμα και έχουν πέσει και τα σχετικά "καντήλια" από πολλούς αφού άλλες μέρες πας με ελατωματικό και άλλες με απλή αλλαγή (και να μην πω τη φάση να σου έφεραν στη γιορτή του παιδιού σου δωράκια και θες να αλλάξεις το ένα γιατί δεν λειτουργεί και το άλλο γιατί το έχεις!!!)

 

Επρεπε να γινεται αλλαγη καθε μερα, οπως σχεδον στο 95% των καταστηματων.

Επειδη δε, jumbo δεν εχει σε καθε γειτονια, δηλαδη συνηθως ενα 'ταξιδακι' θα το κανεις,

επρεπε να σκεφτονται λιγο και τους πελατες τους.

 

Δηλαδη, πες οτι εγω εχω ορεξη/χρονο/whatever να παω την Τεταρτη, να ψωνισω, και να τους αφησω καποια χρηματα.

Γιατι να μην εξυπηρετηθω κιολας, για αλλαγη/ελαττωματικο;

Πρεπει να παω αλλη μερα γι'αυτο;

Ή για να μην κανω ασκοπες μετακινησεις και βολτες, να μην παω την μερα που θελω, αλλα να πηγαινω μονο τις μερες των επιστροφων;

 

Χαλια σε αυτο το θεμα...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.
  • Δημιουργία νέου...