Προς το περιεχόμενο

2014 - 2015 TV Season


DKNI

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Δημοσ. (επεξεργασμένο)
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

τα 3 πρωτα που ειδα, νταξ δεν ξετρελαθηκα...καλο το ξυλικι και εισαγει καμποσους χαρακτηρες...αυτο που μου την σπαει ειναι οτι παραειναι καλοι(ηθικοι)...

 

εχει το ενδιαφερον του, μου αρεσει οτι παραειναι σκοτεινο αλλα ισως του ταιριαζε και περισσοτερη βρωμια...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Your family or mine Σχέσεις πεθερικά/αδέρφια με το ζευγάρι, είναι κωμωδία, so far so good.
Weird loners Δυο διπλανά διαμερίσματα, 4 άνθρωποι, και αυτό κωμωδία δεν είναι κακό

 

Fresh Off the Boat Λίγος ρατσισμός προς τους λευκούς, μια ταϊβανέζικη οικογένεια μετακομίζει στην Φλόριντα, δεν έχω δει πολλά επεισόδια αλλά η μαμά έχει πλάκα, και αυτό είναι κωμωδία.

 

όλα τα παραπάνω είναι 20λεπτα.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Your family or mine Σχέσεις πεθερικά/αδέρφια με το ζευγάρι, είναι κωμωδία, so far so good.

 

Το συγκεκριμένο τρέχει και στα Ελληνικά ως "Το Σόι Σου", στον Alpha.

http://www.alphatv.gr/shows/ellinikes-seires/tosoisou

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

 

 

Fresh Off the Boat Λίγος ρατσισμός προς τους λευκούς, 

 

LOL.

 

Απο περιεργεια που αναφερεσαι; Στις πλαστικες μαμαδες των προαστιων και το interaction με την ταιβανεζα μαμα;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Your family or mine Σχέσεις πεθερικά/αδέρφια με το ζευγάρι, είναι κωμωδία, so far so good.

Weird loners Δυο διπλανά διαμερίσματα, 4 άνθρωποι, και αυτό κωμωδία δεν είναι κακό

 

Fresh Off the Boat Λίγος ρατσισμός προς τους λευκούς, μια ταϊβανέζικη οικογένεια μετακομίζει στην Φλόριντα, δεν έχω δει πολλά επεισόδια αλλά η μαμά έχει πλάκα, και αυτό είναι κωμωδία.

 

όλα τα παραπάνω είναι 20λεπτα.

 

εγω εβαλα να δω το weird loners, στα μεσα του 3ου με πηρε κ ο υπνος :P

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...