Προς το περιεχόμενο

Better Call Saul


vsl

Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • Απαντ. 1,1k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

εμενα λιγο ξεχειλωμενο μου φανηκε, ενα 20λεπτο θα ηταν αρκετο, αλλα 50 λεπτα παπαριες; too much ειναι νομιζω, δεν ειναι και Breaking bad, οσο κι αν θελει να νομιζει

What? Δε νομιζω να θελει να ειναι breaking bad. Πρωτοι απ'ολους θα το ξερουν οι δημιουργοι.

 

Αναμενομενο εισαγωγικο επεισοδιο. Δεν σε ξετρελαινει  αλλα βλεπεται πολυ ανετα. Για να δουμε το σημερινο τo 2o και τα υπολοιπα πως θα πανε.

 

Στο Imdb παντως στο genre γραφει crime-comedy-drama. Εγω το περιμενα να ειναι εντελως στο αναλαφρο στυλ.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

What? Δε νομιζω να θελει να ειναι breaking bad. Πρωτοι απ'ολους θα το ξερουν οι δημιουργοι.

 

διαφωνω, ειδες τα preview επ; ενα που λεγοταν "characters of" & το s01e00; εμενα μου αφηνε οτι φτιαχτηκαν ασχημα απ την επιτυχια του BrBad κ ειπαν να φτιαξουν ενα "περιπου BrBad" ακομα

 

 

Αναμενομενο εισαγωγικο επεισοδιο. Δεν σε ξετρελαινει  αλλα βλεπεται πολυ ανετα. Για να δουμε το σημερινο τo 2o και τα υπολοιπα πως θα πανε.

 

εγω παντως μεχρι το ντζερτζελο με τους ποδηλαταδες βαρεθηκα απιστευτα, μου ρθε να το σταματησω κ να προχωρησω στο walking dead, τοσο πολυ κ πιστεψε με δεν το παθαινω καθολου συχνα

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

μωρε θα του δωσουμε, ειπαμε, προς το τελος γκαζωσε καλα, εξαλλου μολις σμρ ειναι το 2ο, ελπιζω (αλλα κ πιστευω) οτι θα ειναι καλυτερο

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

εμενα λιγο ξεχειλωμενο μου φανηκε, ενα 20λεπτο θα ηταν αρκετο, αλλα 50 λεπτα παπαριες; too much ειναι νομιζω, δεν ειναι και Breaking bad, οσο κι αν θελει να νομιζει

 

πως? εγω δεν καταλαβα ποτε περασαν τοσο γρηγορα τα 50 και ηθελα κι αλλο... εξαλλου standard ολες οι κωμωδιες ειναι 20λεπτες και οι δραματικες 45λεπτες...

 

δεν θελει να γινει ΒΒ, αλλα αναποφευκτα θα εχει μερικα στοιχεια απο ΒΒ...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

εμενα λιγο ξεχειλωμενο μου φανηκε, ενα 20λεπτο θα ηταν αρκετο, αλλα 50 λεπτα παπαριες; too much ειναι νομιζω, δεν ειναι και Breaking bad, οσο κι αν θελει να νομιζει

 

Πιλότος ήταν, εσύ τι περίμενες να δείξει; Αν σε κούρασαν οι πολλές συζητήσεις, μάλλον δεν ξέρεις τι βλέπεις.

 

εμ το πες κ μονος σου, αφου ειναι κωμωδια επρεπε να ειναι 20λεπτη

 

O Speedy23 σού είπε ότι είναι Crime-Comedy-Drama και εσύ κατάλαβες ότι είναι κωμωδία; 

Μήπως να κάνουνε και το Suits 20λεπτο επειδή είναι Comedy-Drama;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Πιλότος ήταν, εσύ τι περίμενες να δείξει; Αν σε κούρασαν οι πολλές συζητήσεις, μάλλον δεν ξέρεις τι βλέπεις.

 

ξερω πολυ καλα τι βλεπω αγαπητε, ετρεξες να μας την πεις; δεν καταλαβα το υφακι...

 

και για να απαντησω μια χαρα ευχαριστηθηκα το fly ας πουμε που ηταν κ γαμω τα επεισοδια, αλλα οχι τετοιες κ τοσες συζητησεις σε μια σαχλα τυπου better call saul, ελεος ξανα!!!!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Καλά μερικοί πρέπει να πάτε να δείτε και τα threads του BrBa όπου ήταν πολύς κόσμος που δεν την πάλευε με το πρώτο επεισόδιο αλλα μέχρι το τέλος της 1ης σεζόν είχαν κολλήσει.

Και αν δεν αρέσε σε κόσμο το πρώτο του BCS δεν τρέχει τίποτα.

Εμένα πάντως μάρεσε

  • Like 4
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Και αν δεν αρέσε σε κόσμο το πρώτο του BCS δεν τρέχει τίποτα.

 

ακριβως, πολυ ωραια το εθεσες, δεν καταλαβα γιατι πρεπει να μου την πεφτουν μερικοι γιατι δεν μ αρεσε, βαρεθηκα την ζωη μου εγραψα κ νομιζω πως ειναι δικαιωμα μου, δεν καταλαβα προς τι οι τραμπουκισμοι 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

ακριβως, πολυ ωραια το εθεσες, δεν καταλαβα γιατι πρεπει να μου την πεφτουν μερικοι γιατι δεν μ αρεσε, βαρεθηκα την ζωη μου εγραψα κ νομιζω πως ειναι δικαιωμα μου, δεν καταλαβα προς τι οι τραμπουκισμοι 

 

Ο τραμπουκισμός είναι που σου είπα ότι μάλλον δεν ξέρεις τι βλέπεις; 

 

Ένας φίλος μου προχθές είδε το Boyhood και μου είπε ότι ήταν πολύ χάλια, δεν έγινε τίποτα, συνέχεια μιλούσαν κτλ. Και του είπα ότι δεν ήξερε τι έβαλε να δει. Σαν να βλέπεις κωμωδία και να λες περίμενα πυροβολισμούς. 

 

Δεν είναι ούτε τραμπουκισμός ούτε υφάκι. Εγώ για σένα το είπα για να σε σώσω από το να δεις και άλλα βαρετά επεισόδια. Δέχομαι τη γνώμη σου που δε σου άρεσε, αλλά από τη στιγμή που μου είπες ότι ξέρεις τι βλέπεις, απορώ τι παραπάνω περίμενες από μια τέτοια σειρά και από το 1ο επεισόδιο. Τέλος πάντων. 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
  • Δημιουργία νέου...