Προς το περιεχόμενο

OnePlus One Review


voltmod

Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • Απαντ. 72
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Το τηλέφωνο απλά τα σπάει. ....το έχω μόλις μία μέρα και μπορώ να πω ότι έχω εντυπωσιαστεί τόσο από την ποιότητα κατασκευής όσο και από τις δυνατότητες του.

Βάζει κάτω πολύ ακριβότερα μοντέλα με μεγάλα ονόματα. Το δοκίμασα σε παιχνίδι σε 4G σε wifi σε φωτογραφίες σε κλήσεις δεν κολλάει πουθενά. Είχα ένα Note 3 παλιότερα και ήθελα να το αγοράσω ξανά, αλλά τελικά πειστικά από εδώ από το review να δοκιμάσω το Oneplus και από τις πρώτες εντυπώσεις νομίζω ότι δεν θα το μετανιώσω στο μέλλον

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Γ@μ* το κέρατο μου, μου στείλανε και δεύτερη πρόσκληση και δεν μπορώ να το παραγγείλω. Ενδιαφέρετε κανείς? Θα λήξει σε 24 ώρες.

 

Πάντως πρέπει να κυκλοφορούν αρκετές προσκλήσεις. Δεν περίμενα να μου στείλουν δύο προσκλήσεις σε ένα μήνα.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Γ@μ* το κέρατο μου, μου στείλανε και δεύτερη πρόσκληση και δεν μπορώ να το παραγγείλω. Ενδιαφέρετε κανείς? Θα λήξει σε 24 ώρες.

 

Πάντως πρέπει να κυκλοφορούν αρκετές προσκλήσεις. Δεν περίμενα να μου στείλουν δύο προσκλήσεις σε ένα μήνα.

Ενδιαφέρομαι nick για τη πρόσκληση,  μόλις σου έστειλα pm.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

Δώσε μου mail να σου την κάνω forword.

 

Edit: σου την προώθησα στο email Που έχεις στο προφίλ σου.

 

Την πρόσκληση την παρέλαβα χθες στις 20:20 αλλά θα σε συμβούλευα να την χρησιμοποιήσεις το συντομότερο για να μην μείνεις με την όρεξη με ένα μήνυμα "these invitation has expired"

Επεξ/σία από nickelodeon
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δώσε μου mail να σου την κάνω forword.

 

Edit: σου την προώθησα στο email Που έχεις στο προφίλ σου.

Δυστυχώς το email που εμφανίζεται στο προφίλ μου δε χρησιμοποιείται πλέον, μπορείς να τη στείλεις στο [email protected]? Mε συγχωρείς για την αναστάτωση. :-)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δεν χρειαζεται να δινεις το email σου δημοσια.Θα μπορουσες να το ζητησεις σε μυνημα.Σκεψου μονο και μονο ποσες εκατονταδες αν οχι χιλιαδες ατομα θα διαβασουν το θεμα.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Kαι το πρωτο κρουσμα απο ελαττωματικη μπαταρια. (κατα τους ισχυρισμους του κατοχου)

 

http://www.androidpolice.com/2014/08/25/oneplus-one-owner-reports-that-his-battery-exploded-company-may-have-to-reevaluate-its-neversettle-policy/

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...