Προς το περιεχόμενο

OnePlus One Review


voltmod

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Το τηλέφωνο απλά τα σπάει. ....το έχω μόλις μία μέρα και μπορώ να πω ότι έχω εντυπωσιαστεί τόσο από την ποιότητα κατασκευής όσο και από τις δυνατότητες του. Βάζει κάτω πολύ ακριβότερα μοντέλα με μεγάλα ονόματα. Το δοκίμασα σε παιχνίδι σε 4G σε wifi σε φωτογραφίες σε κλήσεις δεν κολλάει πουθενά. Είχα ένα Note 3 παλιότερα και ήθελα να το αγοράσω ξανά, αλλά τελικά πειστικά από εδώ από το review να δοκιμάσω το Oneplus και από τις πρώτες εντυπώσεις νομίζω ότι δεν θα το μετανιώσω στο μέλλον

Έχω ακούσει απο πολλούς καλά λόγια για αυτό το oneplus one . Ισως να είναι και το επόμενο που θα πάρω

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • 2 εβδομάδες αργότερα...
  • Απαντ. 72
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

  • 3 εβδομάδες αργότερα...

Kαι το πρωτο κρουσμα απο ελαττωματικη μπαταρια. (κατα τους ισχυρισμους του κατοχου)

 

http://www.androidpolice.com/2014/08/25/oneplus-one-owner-reports-that-his-battery-exploded-company-may-have-to-reevaluate-its-neversettle-policy/

Γενικά είναι πολύ καλό . σίγουρα θα υπάρχουν και προβλήματα όπως αυτό με μπαταρία 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • 2 μήνες μετά...
Δημοσ. (επεξεργασμένο)

Σήμερα δέχονται παραγγελίες χωρίς πρόσκληση και υπόσχονται παράδοση πριν τα Χριστούγεννα. Για Ελλάδα βέβαια πρέπει να μεσολαβήσει parcel forwarding υπηρεσία.

Επεξ/σία από nickelodeon
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Το έκανα παραγγελία από το επίσημο site και θα έρθει μέσω εταιρίας προώθησης mail....

πια εταιρία χρησιμοποιησες? Και αν έχει να προτείνει κάποιος κάποια καλή και οικονομική γιαυτή τη δουλειά.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

Ενδεικτικά αναφέρω το Mailboxde.com. Δεν το έχω χρησιμοποιήσει (ακόμη) αλλά προσφέρει διεύθυνση στην Γερμανία, σε αντίθεση με κάποια άλλα που δίνουν επιλογή μόνο για UK.

 

Η διαφορά είναι ότι το oneplus one αν αγοραστεί από το γερμανικό store έχει τιμή 299€ ενώ από το Αγγλικό 269 λίρες, που μεταφράζονται σε 339 €.

Επεξ/σία από nickelodeon
  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

Τηλεφωναρα απλα και με μπαταρία σούπερ. Το πήρα μια φορά και το έδωσα , το μετανοιωσα και το ξαναπηρα. :Ρ

Επεξ/σία από giannis12a
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Πάλι σήμερα διαθέσιμο για αγορά χωρίς πρόσκληση.

 

Βλέπω να παγιώνετε αυτή η τακτική με διαθέσιμο stock μια φορά την βδομάδα.

 

Όποιος ενδιαφέρετε μπορεί πλέων να αποκτήσει την συσκευή.

 

Αν και έχουν περάσει τόσοι μήνες από την ανακοίνωσή του, εξακολουθεί να αποτελεί ένα πολύ αξιόλογο smartphone σε εξαιρετική τιμή.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • 2 μήνες μετά...

Σήμερα πωλείται χωρίς πρόσκληση, όπως και κάθε Τρίτη εδώ και λίγες βδομάδες. Πλέων υπάρχει επίσημα αποστολή σε Ελλάδα. Όποιος το θέλει μπορεί να το αποκτήσει και τα μεταφορικά είναι 19 ευρώ με tracking.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Προς εσάς που έχετε το Oneplus One. Έχω διαβάσει από εδώ και από εκεί πολλά προβλήματα για το κινητό. Όπως το κιτρινισμα της οθόνης, η μη απόκρισης της οθόνης κτλ. Κάποιος από εσάς είχε τέτοιο θέμα;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Το θεμα ειναι οτι απο τοτε που εγινε το Review πριν απο 7 περιπου μηνες,υπαρχουν παρα πολλες προτασεις οπως Z2,Z3 compact,G2,G3,S5,Nexus 5(πριν το καταργησουν),Lumia 930 απο προσφορα του Γερμανου κλπ γιαυτο και εν μερη δεν ειναι τοσο Value For Money η αγορα του οπως ηταν οταν πρωτοβγηκε.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • 1 χρόνο αργότερα...

gallery_184578_1446_41776.jpg

 

 

Σημερινό update, πάντα στην ώρα του, Android security patch level - August 1,2016 μαζί με τα Nexus.

Δύο και κάτι χρόνια μετά την κυκλοφορία του και δουλεύει καλύτερα παρά ποτέ.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...