Προς το περιεχόμενο

Νέα/Συζήτηση για τα Windows 10


Psycho_Warhead

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Upgrade.

Να φανταστείς με τα 7 εμφανιζόταν η επιφάνεια εργασίας σε 20-25'' και τώρα θέλει περίπου 60''! Αύριο θα το ξαναψαξω να δω τί άλλο μπορεί να συμβαίνει..

 

Αφου πηγες με upgrade και ενεργοποιηθηκαν τα 10αρια (λογικα) κανε φορματ για να μπουν απροβληματιστα χωρις προβληματα. Μην αφησεις το pc ετσι.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 7,9k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Aξιζουν τα 10 ρε παιδια???θελω να αγορασω τα w7 και μετα να παω στα 10 ... η μηπως να παρω τα w8 με την υποθεση οτι δεν θα με βολεψουν τα 10??

 

Τα εχω δοκιμασει και τα 3 και παραμενω στα 7αρια

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Aξιζουν τα 10 ρε παιδια???θελω να αγορασω τα w7 και μετα να παω στα 10 ... η μηπως να παρω τα w8 με την υποθεση οτι δεν θα με βολεψουν τα 10??

Τα έχω δοκιμάσει και έφυγα τελείως απο τα 7αρια και δεν ξαναγυρνάω.

αν ξαναγυρνούσα κάπου πιθανότατα θα ήταν στα 8.1 μιας και είχα "μάθει" που βρίσκεται το κάθε πράγμα που θέλω.

 

πολύ καλύτερο γραφικό περιβάλλον και το boot για μηχανικό δίσκο είναι πολύ καλό

βεβαιώσου πρώτα ότι βρίσκεις drivers για 10άρια αν κάνεις την αλλαγή.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

πφφ... δεν ξερω απο drivers που λες....ειναι δυσκολο να μετατρεψω τα w7 η w8 σε w10?

 

 

Τα 7 σε 8 δεν νομιζω ότι γινεται χωρις format

 

Σε 10  μπορεις και τα 7 και τα 8

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

η εφαρμογή αλληλογραφία δουλεύει σε κανέναν σωστα;; εμένα ώρες-ωρες έρχονται ειδοποιήσεις στο notification center, αλλά ποτέ δεν ακούγεται ήχητική ειδοποίηση, παρότι έχω ενεργοποιήσει την σχετική ρύθμιση από εδω http://grab.by/JEOs

Επεξ/σία από aldon
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Upgrade.

Να φανταστείς με τα 7 εμφανιζόταν η επιφάνεια εργασίας σε 20-25'' και τώρα θέλει περίπου 60''! Αύριο θα το ξαναψαξω να δω τί άλλο μπορεί να συμβαίνει..

Μην μπεις ακομα στον κοπο για φορματ. Γνωμη μου πρωτα να κανεις ενα defrag μαζι με ccleaner και απενεργοποιηση των εφαρμογων μεσα απο το ccleaner α και νατελειωσουν τα updates που εχουν τα windows γιατι εχω την εντυπωση οτι τα updates κανουν την μεγαλυτερη ζημια.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

να σας πω και εγω  ενα κουφο που παιζει να μην το εχει βρει και κανεις. σε οσα λαπτοπ υπαρχει wifi realtek το wifi δε δουλευει σωστα στα pings. σε ενα παιχνιδι league of legends πχ το ping κανει σκαμπανεβασματα ολη την ωρα.οταν βαζω ethernet ολα καλα. το τραγικο τωρα ειναι πως θα μαθω εγω ποτε θα βγουν τα σωστα drivers?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.
  • Δημιουργία νέου...