Προς το περιεχόμενο

Νέα/Συζήτηση για τα Windows 10


Psycho_Warhead

Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • Απαντ. 7,9k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Τελικά στα καλά καθουμενα πριν λίγο το άνοιξαν και μου πέταξε έτοιμα τα windows 10 πατά για setup ! Όλα οκ

Εγώ θα σου πρότεινα να μην τα βάλεις από πάνω και να κάνεις καθαρή εγκατάσταση.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ναι τώρα τελειώνει να δω το οκ της ενεργοποίησης και μετα clean install

Τσάμπα παιδεύεσαι... Αφού σου είπα ότι με τη μέθοδο που πόσταρα, μπορείς να κάνεις κατευθείαν καθαρή εγκατάσταση χωρίς να χρειαστεί να κάνεις πρώτα την αναβάθμιση.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Και να προσθέσω ότι πλέον δε χρειάζεται να αναβαθμίσεις σε 10άρια και μετά να κάνεις καθαρή εγκατάσταση. Μπορείς έχοντας ενεργοποιημένα 7/8/8.1, να κάνεις κατευθείαν καθαρή εγκατάσταση με αυτή τη μέθοδο. 

εχω κανει αναβαθμιση απο 8 σε 10 για να ειμαι καλυμενος με το κλειδι ενεργοποιησης.τωρα αν θελω να κανω καθαρη εγκατασταση χρησιμοποιω το παραπανω λινκ?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

εχω κανει αναβαθμιση απο 8 σε 10 για να ειμαι καλυμενος με το κλειδι ενεργοποιησης.τωρα αν θελω να κανω καθαρη εγκατασταση χρησιμοποιω το παραπανω λινκ?

Κανείς δε διαβάζει πλέον; Η μέθοδος του link είναι για να κάνεις καθαρή εγκατάσταση χωρίς να χρειαστεί η αναβάθμιση πρώτα.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Εχεις δίκαιο...τελικά ενεργοποιήθηκαν τα windows 7 μου έβγαλε το εικονίδιο για 10 εκανα αναβάθμιση σε 10 μου είπε το κλειδί δεν είναι σωστο...εκανα επαμεκινηση τα είδε activated......οτι νανε...εκανα και φορμάτ πέρασα απευθείας 10 με το που μπήκα μέσα ηταν ηδη ενεργοποιημένα.όλα καλα

Αλλη ερώτηση...είχα ενα λάπτοπ ου πεθανε....είχα 10 απο αναβάθμιση 7.... μπορω να κάνω κάτι με το κλειδί ? Ή πεθανε και αυτό μαζί με το λάπτοπ?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Εχεις δίκαιο...τελικά ενεργοποιήθηκαν τα windows 7 μου έβγαλε το εικονίδιο για 10 εκανα αναβάθμιση σε 10 μου είπε το κλειδί δεν είναι σωστο...εκανα επαμεκινηση τα είδε activated......οτι νανε...εκανα και φορμάτ πέρασα απευθείας 10 με το που μπήκα μέσα ηταν ηδη ενεργοποιημένα.όλα καλα

Αλλη ερώτηση...είχα ενα λάπτοπ ου πεθανε....είχα 10 απο αναβάθμιση 7.... μπορω να κάνω κάτι με το κλειδί ? Ή πεθανε και αυτό μαζί με το λάπτοπ?

 

Δε νομίζω πως μπορείς να το χρησιμοποιήσεις σε άλλο υπολογιστή. Δεν έχεις κλειδί άλλωστε, είναι "δεμένα" με το νεκρό laptop.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

ναι ρε παιδι μου . αν βαλω τα windows 7 σε αλλο pc με το cd-key θα ενεργοποιηθουν είτε μεσω ιντερνετ ειτε τηλεφωνικα στο 80011 43100 . Μετα αν κανω αναβαθμιση σε windows 10 τι θα γινει ειναι το θεμα

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

ναι ρε παιδι μου . αν βαλω τα windows 7 σε αλλο pc με το cd-key θα ενεργοποιηθουν είτε μεσω ιντερνετ ειτε τηλεφωνικα στο 80011 43100 . Μετα αν κανω αναβαθμιση σε windows 10 τι θα γινει ειναι το θεμα

 

Τότε, λογικά, θα είσαι εντάξει.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

εγω που θελω να κανω φορματ σε windows 10 αυθεντικα και δεν εχω το cd πως μπορω να κανω φορματ και μετα να ειναι παλι στα ελληνικα?

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

εγω που θελω να κανω φορματ σε windows 10 αυθεντικα και δεν εχω το cd πως μπορω να κανω φορματ και μετα να ειναι παλι στα ελληνικα?

http://www.ghacks.net/2015/08/30/how-to-clean-install-windows-10-directly-without-upgrade/

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

τα περναω σε φλασακι με το τουλ,δε νομιζω να χρειαζεται κατι αλλο ,μιας και το σεριαλ ειναι περασμενο στην μητρικη

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.
  • Δημιουργία νέου...