Προς το περιεχόμενο

Νέα/Συζήτηση για τα Windows 10


Psycho_Warhead

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Έστησα σήμερα καινούριο μηχάνημα με ssd καινουριο κτλ. Τα windows τα ενεργοποίησα κανονικά χωρίς να τα αγοράσω, απλά σε κάποια φάση επιλέγεις πως θα τα χρησιμοποιείς μόνο στο καινούριο μηχάνημα. Μόλις τώρα το έκανα :P
Οπότε μην αγοράζετε καν, αν δεν σας περισεύουν (καλή ώρα όπως εμένα) 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 7,9k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Έστησα σήμερα καινούριο μηχάνημα με ssd καινουριο κτλ. Τα windows τα ενεργοποίησα κανονικά χωρίς να τα αγοράσω, απλά σε κάποια φάση επιλέγεις πως θα τα χρησιμοποιείς μόνο στο καινούριο μηχάνημα. Μόλις τώρα το έκανα :P

Οπότε μην αγοράζετε καν, αν δεν σας περισεύουν (καλή ώρα όπως εμένα)

Ναι, σου τα έκανε δώρο η Microsoft...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

νεο update  αυτη τη φορα build  16.179 εγκατασταθηκε  μια χαρα δε χρειαστηκε να  ξαναεγκαταστησω κατι σε drivers - τα ειδε ολα και επισης εκανε και ενα scan microsoft  defender σε offline πρωτη φορα μου το κανει μετα απο επανεκινηση και πριν μπει μεσα !!

post-238528-0-97954800-1492639156_thumb.jpg

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Εγω γυρισα στην 16170 και ως εκ θαυματος διορθωθηκε το προβλημα με τον nvidia driver..

Βγηκα και στο slow ring και ας παιρνω updates πιο αργα..αμα ειναι να μου τα πηδαει η microsoft καθε τρεις και λιγο.

 

Στην 16179 δεν βλεπω αναφορα για θεματα οδηγων καρτων γραφικων...δεν ασχολουμαι λοιπον :)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Εγω γιατι εχω την 15063 ?

bro εισαι 2 build πισω  16170  /16176 η τωρινη 16179

εισαι σε insider /mode fast ;;; μαλλον οχι !!

 

αν δε εχεις ομως καποιο θεμα κατσε οπως εισαι αμα θες experiments-κατσει καποια στραβη  προχωρα  !!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

bro εισαι 2 build πισω  16170  /16176 η τωρινη 16179

εισαι σε insider /mode fast ;;; μαλλον οχι !!

 

αν δε εχεις ομως καποιο θεμα κατσε οπως εισαι αμα θες experiments-κατσει καποια στραβη  προχωρα  !!

 

Δεν ειμαι καθολου insider :-)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Εγινα insider mode fast αλλα δεν μου εχει ερθει καμια αναβαθμιση γιατι;


Να ρωτησω εχω δυο εκδοσεις η μια εχει install.wim και η αλλη install.esd ποια ειναι η κανονικη;

 

και οι δυο ειναι 15063

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Για δωσε λινκ.

 

Σου στελνω pm δεν ξερω αν κανει να το βαλω εδω αν και δεν ειναι παρανομο δεν κατεβαζει σπασμενα αλλα τα γνησια iso απο την Microsoft

 

Αν ειναι να μου πει καποιος διαχειριστης να κανω νεο θεμα στο νημα (Windows) με το tool γιατι ειναι πολλοι που εχουν παραδειγμα laptop και θελουν να κανουν καθαραρη εγκατασταση και δεν βρισκουν την εκδοση των Windows που εχουν.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.
  • Δημιουργία νέου...