Προς το περιεχόμενο

Νέα/Συζήτηση για τα Windows 10


Psycho_Warhead

Προτεινόμενες αναρτήσεις

εγώ παιδιά δεν μπορώ να κάνω ενεργοποίηση με το κλειδί μου όταν πάω για καθαρή εγκατάσταση. Έχω κλειδί για windows 7 home premium και βάζω τα home win 10. Τώρα τι γίνεται δεν ξέρω. Turbo-x=γκαντεμιά και όχι μόνο

 

αρα οπως ειπε καποιος mod εστω την πρωτη φορα θα πρεπει να γινει απλα upgrade μεσα απο προυπαρχοντα windows

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 7,9k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

 αυτο το ειδα . εγω ομως ΔΕΝ θα κανω αναβαθμιση . θα κανω ΚΑΘΑΡΗ εγκατασταση χωρις να εχει προηγηθει αναβαθμιση . Θα βαλω απλα το κλειδι ; 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Το είχα κανονικά το icon. Με το που έκανα σήμερα install αυτό το μικρό update, εξαφανίστηκε.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Το εκανα μ το tool

Λοιπον μετα απο περιπου 2 ωρες χρησης μ φαινονται πολυ καλα , smooth χωρις κολληματα κτλπ και παρα πολυ ευχρηστα κ ομορφα. (Εσβησα τ παντα κ εκανα καθαρη εγκατασταση)

Μια χαρα γενικως. 10 βαζω στα 10αρια

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Παιδια τα windows 8.1 ηταν απο τον θειο activated. Αν θελησω να βαλω τα windows 10 στον ssd που προκειται να παρω τι θα χρειαστει να κανω; Που μπορω να βρω το product key μου;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Το εκανα μ το tool

Λοιπον μετα απο περιπου 2 ωρες χρησης μ φαινονται πολυ καλα , smooth χωρις κολληματα κτλπ και παρα πολυ ευχρηστα κ ομορφα. (Εσβησα τ παντα κ εκανα καθαρη εγκατασταση)

Μια χαρα γενικως. 10 βαζω στα 10αρια

Έκανες clean η upgrade?

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

 αυτο το ειδα . εγω ομως ΔΕΝ θα κανω αναβαθμιση . θα κανω ΚΑΘΑΡΗ εγκατασταση χωρις να εχει προηγηθει αναβαθμιση . Θα βαλω απλα το κλειδι ; 

Δεν μου εχουν ερθει, αλλα σε ξενα φορουμ αυτό λενε... πατας next εκει που ζητα κωδικο και μετα που συδεεσαι σε Microsoft λογαριασμο σου ενεργοποιούνται, αρα λογικα κλειδακι είναι ο λογαρασμος σου.. ΣΥΜΦΩΝΑ παντα με ξενα μεσα...

 

Όταν εννουμε clean install, εννοουμε φορματ? Ρωταω και δεν μου απαντουν... Χανεις drivers... (αυτοι με νοιζουν και όχι τοσο τα αρχεια & προγραμματα)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

στελιο εκανες clean και απλα εβαλες το κλειδι που ειχες ; ή εκανες πρωτα αναβαθμιση απο τα παλια και μετα εκανες φορματ ;


ναι εγω θελω καθαρη εγκατασταση να χαθουν ολα για να σβηστουν οτι μαλακια εχω κατεβασει ισως αυτους τους 5 μηνες

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Παιδια τα windows 8.1 ηταν απο τον θειο activated. Αν θελησω να βαλω τα windows 10 στον ssd που προκειται να παρω τι θα χρειαστει να κανω; Που μπορω να βρω το product key μου;

Λογικά, στο θείο :P
  • Like 3
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

ρε παιδια, αν θελετε το ισο, μην τρωτε μια ωρα για να το φτιαξετε μονοι σας με το εργαλειο που δινει η ΜΣ.

κατεβαστε το απευθειας απο τα σαιτ του θειου, και καντε την εγκασταση. 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ρε παιδια σας λεω.ειχα τα 8αρια

Κατευαζω το tool κ περιμενω ν κανει download τα δεκαρια (εκανε κανα 20λεπτο)

Μετα παταω ν προχωρησω κ μου λεει θες ν κρατησεις αρχεια,ρυθμισεις κτλπ η delete ολα; κ παταω delete ολα.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

στελιο εκανες clean και απλα εβαλες το κλειδι που ειχες ; ή εκανες πρωτα αναβαθμιση απο τα παλια και μετα εκανες φορματ;

Το tool έχει επιλογή να μην κρατήσεις τπτ

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ρε παιδια σας λεω.ειχα τα 8αρια

Κατευαζω το tool κ περιμενω ν κανει download τα δεκαρια (εκανε κανα 20λεπτο)

Μετα παταω ν προχωρησω κ μου λεει θες ν κρατησεις αρχεια,ρυθμισεις κτλπ η delete ολα; κ παταω delete ολα.

 

Το tool έχει επιλογή να μην κρατήσεις τπτ

Tι γινεται σε αυτή την περιπτωση? Κραταει τους drivers ας πουμε? Ή σαν να τον πηρες από το κατάστημα!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.
  • Δημιουργία νέου...