Προς το περιεχόμενο

Νέα/Συζήτηση για τα Windows 10


Psycho_Warhead

Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • Απαντ. 7,9k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Παντως το windows update ειναι τελειως Broken Πραγματικα..απιστευτο να μην μπορει να κανει upgrade απο εκει...

Aπο χθες μου βγαζει απετυχε!!!!!!!

 

Μαλλον πρεπει να βασιστω στο tool!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

βρε τι ετρεξα windowsupdate troubleshooter,βρε εσβησα τα αρχει απο τον φακελο download μετα την εντολη wuauclt.exe /updatenow κ παλι τπτ δεν το βγαζει το update δεν το βγαζει με τπτ...με εσκασε το ηλιθιο....

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Moderators

Eμενα εγινε κανονικα το upgrade apo windows 7 ultimate , κατεβασα το media creation tool για να ετοιμασω flash drive για να κανω καθαρη εγκατασταση αλλα δεν δεχεται το product key που εχω (μεσα απο την υπαρχουσα εγκατασταση ομως φαινετε οτι τα windows 10 εχουν ενεργοποιηθει κανονικα

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

βρε τι ετρεξα windowsupdate troubleshooter,βρε εσβησα τα αρχει απο τον φακελο download μετα την εντολη wuauclt.exe /updatenow κ παλι τπτ δεν το βγαζει το update δεν το βγαζει με τπτ...με εσκασε το ηλιθιο....[/size]

Είπαμε όλοι κατευθείαν tool μην παιδευεστε με update

  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

το ξεκινησα απο εκει τωρα.upgrade ειπαμε μπορω να κανω κανονικα ε?δεν θελω να χασω τπτ οπως εγινε στην περιπτωση απο windows 8 σε 8.1

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μια κουβεντα είναι αυτή... λινκ? Χρειαζεται USB ή τιποτα άλλο?

Download Windows 10 (microsoft.com)

 

(αν θέλεις να κρατήσεις τα αρχεία εγκατάστασης για μελλοντική χρήση) χρειάζεται USB stick ή άδειο DVD.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Είπαμε όλοι κατευθείαν tool μην παιδευεστε με update

 

Κοίτα να δεις: Μέχρι σήμερα το πρωί δε μου είχε βγάλει το icon. Σήμερα το μεσημέρι, μετά από updates μου το εμφάνισε και έκανε το reserve. Μετά από ακόμα ένα restart, εξαφανίστηκε. Στα updates δε βγάζει τίποτα. What is happening?!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

βρε τι ετρεξα windowsupdate troubleshooter,βρε εσβησα τα αρχει απο τον φακελο download μετα την εντολη wuauclt.exe /updatenow κ παλι τπτ δεν το βγαζει το update δεν το βγαζει με τπτ...με εσκασε το ηλιθιο....

Ακριβώς τα ίδια και γω αλλά θα επιμείνω/περιμένω, είμαι πεισματάρης. Αργά ή γρήγορα θα το φτιάξουν.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

https://www.microsoft.com/en-us/software-download/windows10

 

(αν θέλεις να κρατήσεις τα αρχεία εγκατάστασης για μελλοντική χρήση) χρειάζεται USB stick ή άδειο DVD.

 

πήγα να σε "διορθώσω" αλλά το άλλαξες.

το tool έχει και επιλογή να κάνεις Upgrade, πέρα από την επιλογή usb/DVD

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Download Windows 10 (microsoft.com)

 

(αν θέλεις να κρατήσεις τα αρχεία εγκατάστασης για μελλοντική χρήση) χρειάζεται USB stick ή άδειο DVD.

 

Διευκρίνιση για όσους (σαν και εμένα) δεν ασχολήθηκαν καθόλου μέχρι σήμερα:

Εμένα που εξαφανίστηκε το εικονίδιο κάτω δεξία; Τί κάνω; Πατάω στο λινκ σου και download tool now (64 bit - version)?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.
  • Δημιουργία νέου...