Προς το περιεχόμενο

Νέα/Συζήτηση για τα Windows 10


Psycho_Warhead

Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • Moderators

Αυτο κανω τωρα. Δηλαδη τωρα που κανω upgrade, θα μου δωσει αλλο κλειδι? Και μετα θα πρεπει να κατεβασω το iso για να κανω clean install με το νεο κλειδι? good work Microsoft.....

Eμενα παντως δεν μνου εδωσε κανενα κλειδι η κατι αλλο μετα την εγκαστασταση , αν παω να κανω κανονικο φορματ δεν δεχετε το κλειδι που εχω

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 7,9k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Eμενα παντως δεν μνου εδωσε κανενα κλειδι η κατι αλλο μετα την εγκαστασταση , αν παω να κανω κανονικο φορματ δεν δεχετε το κλειδι που εχωΠ

Πηγαινε στο computer-> system properties κατω κατω, το κλειδι που λεει εκει ειναι το ιδιο με αυτο που πας να βαλεις?

Edit, βλακεια ειπα, ειχα την αποψη οτι το λεει εκει, αλλα απ οτι βλεπω κανω λαθος

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επειδή μπερδέυτηκα και γω λίγο , μπορούμε τελικά μεσω του iso να κανουμε upgrade και όχι clean install??

 

Ναι μπορείς.

 

Πως; Κατέβασα το ISO και όταν τρέχω το set up μου ζητάει κλειδί και δεν έχει επιλογή για upgrade.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Καλησπερα παιδια ...

εχω το εξης προβλημα ... εκανα χθες τη ληψη των windows 10 κ μ εβγαλε σφαλμα 3 φορεσ κατα την εγκατασταση ενημερωσεων.

σημερα διεγραψα τα περιεχομενα του φακελου SoftwareDistribution οπως διαβασα απο καποιον καποιες σελιδες πιο πριν κ πλεον στο windows update δεν μ βγαζει τιποτα για τα 10αρια πριν ελεγε οτι θα ενημερωθω οταν τα windows 10 ειναι ετοιμα για εγκατασταση (κατι τετοιο) πλεον λεει δεν υπαρχουν διαθεσημες ενημερωσεις για ον υπολογιστη σας... 

 

ο φακελος $Windows.~WS περιεχει πλεον κατι kb ενω μεχρι χθες ηταν περιπου στα 5 κ κατι gb 

εχω windows 7 64bit home premium service pack1 

 

τι πρεπει να κανω ?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Moderators

Πηγαινε στο computer-> system properties κατω κατω, το κλειδι που λεει εκει ειναι το ιδιο με αυτο που πας να βαλεις?

Μου γραφει κατω κατω

Τα windows ειναι ενεργοποιημενα διαβαστε τους ορους αδειας χρησης για το λογισμικο Microsoft

Aναγνωριστικο προιοντος xxxxxx-xxxxxx-xxxxxx-xxxxxx  Aλλαγη αριθμου κλειδιου προιοντος

 

τα ΧΧΧ ειναι αριθμοι και γραματα (4 6αδες)

Το κλειδι που εχω στο αυτοκολλητο ειναι 5 5αδες

το ιδιο θεμα εχω ειτε σε OEM εκδοση λειτουργικο ειτε με κλειδι απο retail

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αυτο κανω τωρα. Δηλαδη τωρα που κανω upgrade, θα μου δωσει αλλο κλειδι? Και μετα θα πρεπει να κατεβασω το iso για να κανω clean install με το νεο κλειδι? good work Microsoft.....

Ειναι σιγουρο αυτο? Δεν εχω παρακολουθησει καθολου τι παιζει με την εγκατασταση των 10, εμενα με ενδιαφερει clean install στο λαπτοπ που θα μου ερθει απο επισκευη σε λιγες μερες. Στο λαπτοπ ειχα windows 8.1 και κατω δεξια μου ειχε βγαλει το εικονιδιο για την αναβαθμιση αλλα δεν του εδωσα ποτε σημασια, τωρα τι χρειαζεται να κανω για να τα περασω απο την αρχη τα δεκαρια? 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μου γραφει κατω κατω

Τα windows ειναι ενεργοποιημενα διαβαστε τους ορους αδειας χρησης για το λογισμικο Microsoft

Aναγνωριστικο προιοντος xxxxxx-xxxxxx-xxxxxx-xxxxxx  Aλλαγη αριθμου κλειδιου προιοντος

 

τα ΧΧΧ ειναι αριθμοι και γραματα (4 6αδες)

Το κλειδι που εχω στο αυτοκολλητο ειναι 5 5αδες

το ιδιο θεμα εχω ειτε σε OEM εκδοση λειτουργικο ειτε με κλειδι απο retail

Ναι ναι, ηταν δικο μου λαθος. Εκανα και Edit την απαντηση μου! Ειχα την αποψη οτι το ελεγε εκει

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Moderators

Αν κατεβασω το tool, πρεπει να σβησω τους 2 φακελους που εχουν δημιουργηθεί?

Φωτογραφιες πως βαζουμε στο φορουμ?

Πατα στις περισσοτερες επιλογες απαντησης και θα σου βγαλει να επιλεξεις αρχεια

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

η τεχνική υποστήριξη της microsoft δεν δέχεται τηλεφωνήματα ούτε live chat λόγο φόρτου. Θα πλάκωσαν όλοι. Άφησα τα στοιχεία μου και θα με πάρουν μετά τις 6 που κλείνουν. (αν με βρουν). Τώρα υπάρχει πιθανότητα να περάσουν τα κλειδιά σταδιακά ξέρω 'γω; Πάντως εγώ που έκανα καθαρή εγκατάσταση και δεν είναι ενεργοποιημένα δεν με αφήνει να κάνω χρήση μερικών ρυθμίσεων (όπως και στα 8, 8.1)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αν και εχει χιλιοειπωθει σε προηγουμενα ποστς και ως γνωστο κανενας δεν μπαινει στο κοπο να διαβασει.

 

http://winsupersite.com/windows-10/windows-10-clean-install-using-media-creation-tool

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

  • Δημιουργία νέου...