Προς το περιεχόμενο

Νέα/Συζήτηση για τα Windows 10


Psycho_Warhead

Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • Απαντ. 7,9k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Αν και εχει χιλιοειπωθει σε προηγουμενα ποστς και ως γνωστο κανενας δεν μπαινει στο κοπο να διαβασει.

 

http://winsupersite.com/windows-10/windows-10-clean-install-using-media-creation-tool

 

λες; το άρχισα έτσι αλλά αργούσε το update και είπα να πάω με τον κλασικό τρόπο.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Moderators

Αν και εχει χιλιοειπωθει σε προηγουμενα ποστς και ως γνωστο κανενας δεν μπαινει στο κοπο να διαβασει.

 

http://winsupersite.com/windows-10/windows-10-clean-install-using-media-creation-tool

Δηλαδη απο την στιγμη που εχω κανει log in στο windows store δεν χρειαζεται βαλω key ?δεν μπορω να καταλαβω ακριβως τι θελει να πει παραπανω

 

Επειδη ετσι σκεφτηκα και εγω δοκιμασα να κανω skip στο cd key αλλα και Log in που εκανα den φενεται να εχει γινει ενεργοποηση τον windows

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Εμένα πάντως το Media Creation Tool κρεμάει. Το ξεκινάω και μου βγάζει το μπλέ παράθυρο που λέει "Εγκατάσταση των Windows 10", τα κυκλάκια γυρνάνε στην μέση αλλα και το "πίσω" και το "επόμενο" είναι greyed out. Μόνο με διαχείριση εργασιών κλείνει.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μπήκαν τα 10αρια. Το περίεργο της υπόθεσης είναι πως ενώ διάλεξα να σβηστούν τα πάντα, τα έχει κρατήσει σχεδόν όλα, ενώ έχει και φάκελο windows old. Δεν ξέρω τι παίχτηκε.

Btw ο browser τους πολύ γρήγορος, έχει ανάγκη απο plugins βέβαια.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Εμένα έχει κατέβει από το tool ,τώρα είμαι στο 12% έλεγχος ενημερώσεων.

Θα ενημερώνω για τα περαιτέρω.

upgrade θα κανεις φιλε μου?εγω 94% ειμαι.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μπήκαν τα 10αρια. Το περίεργο της υπόθεσης είναι πως ενώ διάλεξα να σβηστούν τα πάντα, τα έχει κρατήσει σχεδόν όλα, ενώ έχει και φάκελο windows old. Δεν ξέρω τι παίχτηκε.

Btw ο browser τους πολύ γρήγορος, έχει ανάγκη απο plugins βέβαια.

 

τα ενεργοποιησες;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Και για οσους κραζουν... Ολος ο πλανητης κατεβαζει τα 10 αυτη τη στιγμη. Λογικο ειναι να υπαρξουν και προβληματα.

Ενας σοφος ελεγε " Με σαλιο και υπομονη..."

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μπήκαν τα 10αρια. Το περίεργο της υπόθεσης είναι πως ενώ διάλεξα να σβηστούν τα πάντα, τα έχει κρατήσει σχεδόν όλα, ενώ έχει και φάκελο windows old. Δεν ξέρω τι παίχτηκε.

Btw ο browser τους πολύ γρήγορος, έχει ανάγκη απο plugins βέβαια.

kee nothing πατησες? Και εμειναν μεσα... Wtf?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

  • Δημιουργία νέου...