Προς το περιεχόμενο

Νέα/Συζήτηση για τα Windows 10


Psycho_Warhead

Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • Απαντ. 7,9k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

c_access ελπιζω να διαβασες, τα μηνυματα του aekoriginal21 για "εμας που κραζουμε" ... 

silverblue αυτο βλεπω και εγω μολις!!!

Τα διαβασα, οπως εχω διαβασει και ολες τις προηγουμενες σελιδες και ειναι ο μονος που το επαθε αυτο. Oταν θα το παθουν και αλλοι θα κραξω και μαζι ;)

Για οσους αναρωτιουνται για το πως γινεται η ενεργοποιηση στα 10 μετα απο clean install

 

http://windows.microsoft.com/el-gr/windows-10/media-creation-tool-install?ocid=ms_wol_win10

 

Note

  • If you upgraded to Windows 10 on this PC by taking advantage of the free upgrade offer and successfully activated Windows 10 on this PC in the past, you won't have a Windows 10 product key, and you can skip the product key page by selecting the Skip button. Your PC will activate online automatically so long as the same edition of Windows 10 was successfully activated on this PC by using the free Windows 10 upgrade offer.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Κατεβασα το tool.. Να σβησω τους 2 φακελους που ειχαν δημιουργηθεί εχθες και εχουν μονο 140ΜΒ μεσα?

Στην ιδια μοιρα ειμαστε φιλε ... κ εγω την ιδια απορια εχω αλλα γιατι λες 2 φακελους εμενα ενα φακελο δημιουργησε $Windows.~WS.

χωρις usb-cd γινετε με το tool ?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Κατεβασα το tool.. Να σβησω τους 2 φακελους που ειχαν δημιουργηθεί εχθες και εχουν μονο 140ΜΒ μεσα?

Τι σημασια εχει; Κολλας για 140 ΜΒ? Αστα, τρεξε το tool και αν μετα την εγκατασταση δεν εχουν διαγραφει οι φακελοι σβηστους

  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ξέρουμε το bootable iso πόσο βγαίνει; Βρήκα 8αρι usb και σκέφτομαι να ξαναχρησιμοποιήσω το tool για clean install μιας και δεν μου καθάρισε τα αρχεία.

Windows 10 pro x64 = περιπου 3.10GB

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αν και εχει χιλιοειπωθει σε προηγουμενα ποστς και ως γνωστο κανενας δεν μπαινει στο κοπο να διαβασει.

 

http://winsupersite.com/windows-10/windows-10-clean-install-using-media-creation-tool

Αυτο δεν ειναι clean install φιλε μου, θελω ο δίσκος μου να ναι άδειος και να τα βάλω όλα εγώ από την αρχή πχ τους drivers

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.
  • Δημιουργία νέου...