Προς το περιεχόμενο

Τα Nintendo IDs και Switch Friend Codes των insomniacs


vag.patrick

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Καλημέρα.. σκοπεύω να πάρω το animal crossing! Θέλω να μάθω (κοιτάζω τριγύρω) αν υπάρχει κάποιο νήμα αποκλειστικά για αυτό. Και γιατί να μη φτιαχτεί μήπως κάνουμε συναλλαγές μεταξύ μας; Είμαι σε ένα γκρουπ στο facebook αλλά γίνεται της μουρλης εκεί μέσα...!!! 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • 1 μήνα μετά...
Δημοσ. (επεξεργασμένο)

Καλησπέρα, μόλις έγινα κάτοχος του switch lite.  Έχω το zelda BOTW και το animal crossing.
To friend code μου είναι:
xtrmsnpr
SW-0820-1150-2742

θα σας κάνω όλους add :P

Επεξ/σία από xtrmsnpr
  • Like 3
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • 2 εβδομάδες αργότερα...
  • 4 εβδομάδες αργότερα...
  • 2 μήνες μετά...
  • 2 εβδομάδες αργότερα...
Στις 31/7/2020 στις 8:29 ΜΜ, chek2fire είπε

Ας γράψει κάποιος και τον dream address του στο switch. To δικό μου είναι DA-2242-7055-6831

Υπέροχο το lemonpie.

Μπράβο ρε φίλε...

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • 3 εβδομάδες αργότερα...
  • 3 εβδομάδες αργότερα...

Αν κάποιος ενδιαφέρεται στο Animal Crossing για δωρεάν ανταλλαγή σπάνιων αντικειμένων, δέντρων, φρούτων κλπ ας μου στείλει pm και να με κάνει add. Θα απαντήσω σε όλους!

Animal Crossing

SW-6655-7158-8594

 

Dream Address για Animal Crossing

DA-8817-2237-8921

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • 1 μήνα μετά...
  • 4 εβδομάδες αργότερα...

Καλημέρα παιδιά

Είμαι κάτοχος των nintendo wii και wiiu . Σε αυτές τις κονσόλες συνδέομαι κανονικά με το ninintendo id και password. Πριν μερικές μέρες κατέβασα το mario kart στο iphone και προσπάθησα να συνδεθώ με τους κωδικούς μου , αλλά δεν μπόρεσα . Το ίδιο και στην ιστοσελίδα της nintendo . Μου βγάζει μήνυμα πως το id ή το password είναι λάθος . Τι μπορεί να φταίει ;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

8 ώρες πριν, argiris_k είπε

Καλημέρα παιδιά

Είμαι κάτοχος των nintendo wii και wiiu . Σε αυτές τις κονσόλες συνδέομαι κανονικά με το ninintendo id και password. Πριν μερικές μέρες κατέβασα το mario kart στο iphone και προσπάθησα να συνδεθώ με τους κωδικούς μου , αλλά δεν μπόρεσα . Το ίδιο και στην ιστοσελίδα της nintendo . Μου βγάζει μήνυμα πως το id ή το password είναι λάθος . Τι μπορεί να φταίει ;

Το Nintendo ID (NID) δεν ισχύει πλέον, η Ν το αντικατέστησε με το Nintendo Account (ΝΑ) με την κυκλοφορία του Nintendo Switch. Δημιούργησε λογαριασμό στο NA, σου δίνει και την δυνατότητα να συνδέσεις το NID μόνο και μόνο για να έχεις πρόσβαση στην friend list. 

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
  • Δημιουργία νέου...