Προς το περιεχόμενο

Lg9 ii η Moto g


sabotaz

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Παιδες την αλλη βδομαδα παω να αγορασω κινητο.Να ενημερωσω οτι δεν εχω καμια σχεση με smartphone και θα ειναι το πρωτο μου.Budgeτ εχω μεχρι 170 Ε μαξ.Εχω καταληξει σε αυτα τα 2.Normal χρηση θα κανω αντε κανα 2 παιχνιδια κανα skype και browsing.Πειτε μου τη γνωμη σας και αμα εχετε και καμια αλλη προταση σε αυτα τα λευτα ριχτε τη.

 

:-)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Εχε υποψην σου οτι το moto g ειναι λιγο πιο γρηγορο και οτι κατα πασα πιθανοτητα θα παρει και την επομενη εκδοση android.

Εχει επισης το πλεονεκτημα του stock android, καλυτερης οθονης, μεγαλυτερης αυτονομιας.

Το l9 ii εχει σαν πλεονεκτημα οτι παιρνει microsd και της λιγο καλυτερης καμερας.

 

Ζυγισε τι ειναι πιο σημαντικο για εσενα. Αν σε ενδιαφερει αρκετα το θεμα της microsd, τοτε δες και το moto g 4g που εχει microsd.

 

 

Y.Γ. : Αν δεν εχει προβλημα να αγορασεις απο το amazon.co.uk, το moto g μπορει να σου ερθει 128€ τελικη:

Moto G 8GB απο amazon.co.uk στις £90 . 

Δεν ειναι sim free, λειτουργει μονο με Vodafone Αγγλιας, αλλα αγοραζεις ενα unlock code απο ebay με £2 και το βαζεις με το που το ανοιξεις το κινητο. (στο ζηταει αυτοματα, τελειως απλη διαδικασια, 5 δευτερολεπτα ειναι).

 

Συνολικο κοστος με μεταφορικα, ελληνικο ΦΠΑ, κοστος unlock code ειναι γυρω στα ~128€ . 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

l9ii εννοειται.Ακομα και εδω τη samsung θα κραξετε ρε?Για σοβαρευτειτε και ελλατωστε το hating.

 

offtopic mode

samsunakias είμαι... αλλά τλκα δεν είναι τυχαίο που τη βρίζουν όλοι. Αυτο το touchwiz πρεπει να το πετάξει επιτέλους!!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

offtopic mode

samsunakias είμαι... αλλά τλκα δεν είναι τυχαίο που τη βρίζουν όλοι. Αυτο το touchwiz πρεπει να το πετάξει επιτέλους!!

Βαζεις αλλο launcher και καθαρισες σε 2 λεπτα δεν χρειαζετε τετοιο hate.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Βαζεις αλλο launcher και καθαρισες σε 2 λεπτα δεν χρειαζετε τετοιο hate.

 

δεν καταλαβες.. το touchwiz συνεχίζει να τρώει resources... anyway αν δεν θελεις/ετε να γίνουν καλύτεροι πρόβλημα του καθένος ειναι

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

δεν καταλαβες.. το touchwiz συνεχίζει να τρώει resources... anyway αν δεν θελεις/ετε να γίνουν καλύτεροι πρόβλημα του καθένος ειναι

Εγω επειδη στο νοτε 3 το εχω απο την πρωτη μερα x note δεν ειχα ποτε κανενα lag και ετσι δεν με απασχολει το touchwiz.Τωρα ενας που παει και περνει samsung και παραπονιετε για το touchwiz καλυτερα να εκανε καλυτερη ερευνα αγορας πρωτου το παρει.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

θα ηθελα να κανω μια ερωτηση για να μην ανοιγω καινουριο θεμα.Απο που μπορω να ενεργοπιοησω το knock on?(το εχω αναβαθμισει σε kitkat)

 

είναι για το G2 αλλα τα βήματα είναι τα ίδια

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
  • Δημιουργία νέου...