Προς το περιεχόμενο

TAB S 16GB LTE 352 € Ποιο φτηνό και απο το WiFi


giannispapad

Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • Απαντ. 162
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

παιδια ειχε κανεις προβλημα να συνδεθει στο 3g της Vodafone?

αγορασα σημερα πακετακι για το Tab S 8,4 (το πηρα προσφατα μεσω της προσφορας του ebw) και ενω μου ηρθαν κανονικα sms απο τη vodafone στο tablet με username και password κτλ κτλ δε μπορω να ανοιξω το mobile data...ανοιγω δηλαδη και δεν συνδεεται..νεκρο εντελως....!!!

Δοκιμασα τωρα και να κανω κληση και δεν.....
μονο sms μπορω να στειλω.....:(

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

εγώ δεν έχω κανένα πρόβλημα. το χρησιμοποιώ σαν κινητό και το 4G δουλεύει πολύ καλά. 

μήπως είχες κανονική sim και την έκοψες μόνος σου? Σε άλλο κινητό δεν παίζει η σιμ?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

τελικα επρεπε να κανω κατι ρυθμισεις στο μενου του tablet...

 

πηρα τηλ στη vodafone...

 

 

φοβομουν τιποτα κλειδωματα , ασυμβατοτητες κτλ κτλ....ολα καλα ομως...:)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Οθονάρα ναι ..., αλλά όποιος έχει κόλλημα με το κιτρινωπό άσπρο ας μείνει μακρυά! Αν το βάλετε δίπλα με ένα tab pro για παράδειγμα θα καταλάβετε αμέσως τι εννοώ! Το S έχει μια κίτρινη/μουντή απόχρωση στο άσπρο ενώ του pro το άσπρο , είναι ΆΣΠΡΟ!! Βέβαια γούστα είναι αυτά! Όπως και να έχει πάντως σε γενικές γραμμές , όντως η οθόνη είναι υπέροχη και εξαφανίζει όλες τις άλλες!! :-)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Όντως παιδιά, το μαύρο της οθόνης είναι ότι καλύτερο έχω δει σε οθόνη ... ακόμα και από πανάκριβη τηλεόραση!
Είναι σχεδόν τέλειο! Το έβαλα δίπλα σε ένα ipad mini retina και πραγματικά το μαύρο του ipad είναι απλά ξεθωριασμένο!

Επίσης το tab S ΔΕΝ έχει ίχνος φωτισμών γύρω από την οθόνη , λέω για το εκνευριστικό bleeding!!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Καλησπέρα,

 

Μια διευκρίνιση σχετικά με την εγγύηση: Είναι 1 χρόνο ή 2 κανονικά?

Στη σελίδα του ebw αναφέρει ότι είναι για ένα χρόνο στο τέλος της σελίδας

 

Εγγύηση Easy Buy World:

Το συγκεκριμένο προϊόν έχει εγγύηση για 12 μήνες. Ο χρόνος εγγύησης ενός προϊόντος εξαρτάται από τον κατασκευαστή και το μοντέλο-τύπο του προϊόντος. Προτείνουμε για ακριβή πληροφόρηση να ελέγχετε πάντα τις επίσημες ιστοσελίδες των κατασκευαστών, σχετικά με το χρόνο εγγύησης ενός προϊόντος. - See more at: http://www.ebw.gr/el/product/1308979/Samsung-Galaxy-Tab-S-8-4#sthash.ubRnZFDt.dpuf

 

 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...