Προς το περιεχόμενο

TAB S 16GB LTE 352 € Ποιο φτηνό και απο το WiFi


giannispapad

Προτεινόμενες αναρτήσεις

το πηρα κι εγω...ημουν αναμεσα σε ενα ipad mini retina LTE (μεταχειρισμενο) και στο tab S , αλλα επειδη ηδη υπαρχει Air στο σπιτι , πηρα το Samsung...

 

φοβερη τιμη για LTE....:)

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 162
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

στα 325 πωλητης ειναι το αμαζον και στελνει κανονικα.παει ως τελος η παραγγελία απλα αναρωτιέμαι ο kgeorge που το βρικε 320

 

Την στιγμη που το εβαζα στο καλαθι ηταν 320.99. Ομως μετα απο κανα μισαωρο που ηρθα παλι στο pc μου ειχε βγει απο το καλαθι και η τιμη ειχε ανεβει. Σκεφτομουν να τους στειλω μηνυμα για να μου το αφησουν στην πρωτη τιμη που εβαλα στο καλαθι αλλα επειδη δεν θα κανω ακομα την παραγγελια δεν τους ειπα τιποτα.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μόνο και μόνο μήπως έχεις την ατυχία και σε παει για doa αξίζει να το πάρεις από Ελλάδα . Ασε που το αμαζον δεν έχει σε πολύ χαμηλή τιμή το bronze :) . Απλα ανησυχώ ότι σε ένα μήνα θα παίζει παντού τόσο.παντως με τρώει άσχημα να αλλάξω το toshiba encore 8 μου.ειναι μηχανάκι που σε βγάζει 2 χρονακια άνετα

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ακόμα τίποτα! Στην εξέλιξη παραγγελίας λέει αναμονή από τις κεντρικές αποθήκες...

Χθες μίλησα με τα κεντρικά και μου είπαν πως το περιμένουν σήμερα / αύριο!

Βέβαια το τηλεφώνημα ήταν πριν το κάνουν μη διαθέσιμο στο site!  Με λίγα λόγια αναμένουμε .... :-)

Εγώ προσωπικά άκυρο ΔΕΝ θα δεχτώ με τίποτα! Δεν είναι κάποιο παλιό μοντέλο που ήταν τα τελευταία τεμάχια και όποιος πρόλαβε! Το έχουν και στην τιμή των 500+ ευρώ που έχει και στο σκρουτζ! Θα μου στείλουν αυτό αν δεν βρουν των 350 ευρώ!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Πηρα τηλ σημερα για να προσθεσω κατι στην παραγγελια και τους ακουσα πολυ χαλαρους...

 

"μεσα στην εβδομαδα το περιμενουμε , παρε και κανα τηλ την Παρασκευη" κτλ...

 

δε μπορω να πω οτι ενθουσιαστηκα κιολας....

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Και γω πρόσθεσα κάτι και τους πήρα τηλέφωνο!  Έχει μερικές καλές τιμές το άτιμο, αλλά είναι επίτευγμα για να το βρεις μέσα στον χαμό που επικρατεί στο site!

Πάντως για να είμαστε και σωστοί, όταν κάναμε την παραγγελία έλεγε για παράδοση σε 2 εώς 5 εργάσιμες μέρες και ήδη είμαστε στην δεύτερη! Οπότε υπομονή! Το σημαντικό είναι πως αν είναι να τρώγαμε άκυρο, αυτό θα είχε γίνει ήδη! Άρα καλά πάμε... :P

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Update ..., μόλις μίλησα τηλεφωνικά με υπάλληλο και μου τα μάσαγε ότι και καλά εξαντλήθηκε από τον προμηθευτή και ότι δεν ξέρει και ότι αν θέλω να την αφήσω την παραγγελία και τέτοια! :eek:   Τον στόλισα εννοείτε λίγο και του είπα να κόψουν το κεφάλι τους να βρουν! Στο τέλος μου είπε ότι την αφήνει έτσι (την παραγγελία) και να περιμένουμε!
Μάλλον τα τέτοια μας θα πάρουμε!  Καλά δεν το αφήνω έτσι, έχω σώσει όλες τις συνομιλίες που έχω κάνω με το chat και εννοείτε τις σελίδες τότε που το έλεγε άμεσα διαθέσιμο όταν έκανα την παραγγελία!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...