Προς το περιεχόμενο

TAB S 16GB LTE 352 € Ποιο φτηνό και απο το WiFi


giannispapad

Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • Απαντ. 162
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Καλα νταξ..

 

εχει να πεσει κραξιμο στη σελιδα του skroutz..

 

δυστυχως δεν εχουμε αλλο μεσο πιεσης...το νομικο πλαισιο ειναι αυτο που τους επιτρεπει να κανουν οτι γουσταρουν......

 

κραξιμο και παλι κραξιμο ωστε να μην παιρνει κανεις και τιποτα απο αυτους....αν και εφοσον μας ακυρωσουν την παραγγελια φυσικα..

 

παντως , η δικη μου παραμενει ως "ΑΝΑΜΟΝΗ ΠΡΟΪΟΝΤΩΝ ΑΠΟ ΤΙΣ ΚΕΝΤΡΙΚΕΣ ΑΠΟΘΗΚΕΣ"

 

 

το κακο ειναι οτι δεν εχει παραλαβει κανενας....

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

κι εμένα το ίδιο γράφει. Τουλάχιστον δεν μπορούν αυτή τη φορά να πουν την ίδια δικαιολογία, ότι δηλαδή ήταν λάθος η περιγραφή και ήταν το WiFi αντί για το 4G...

Ίσως κάποια στιγμή να ξεμείνουν από δικαιολογίες και να αναγκαστούν να παραδώσουν

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Καλα νταξ..

 

εχει να πεσει κραξιμο στη σελιδα του skroutz..

 

δυστυχως δεν εχουμε αλλο μεσο πιεσης...το νομικο πλαισιο ειναι αυτο που τους επιτρεπει να κανουν οτι γουσταρουν......

 

κραξιμο και παλι κραξιμο ωστε να μην παιρνει κανεις και τιποτα απο αυτους....αν και εφοσον μας ακυρωσουν την παραγγελια φυσικα..

 

παντως , η δικη μου παραμενει ως "ΑΝΑΜΟΝΗ ΠΡΟΪΟΝΤΩΝ ΑΠΟ ΤΙΣ ΚΕΝΤΡΙΚΕΣ ΑΠΟΘΗΚΕΣ"

 

 

το κακο ειναι οτι δεν εχει παραλαβει κανενας....

Γενικά ήδη υπάρχει κράξιμο στο skroutz...
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Πάντως απ΄ότι βλέπω εδώ έχει πέσει αρκετά η τιμή του και είναι σχεδόν παντού διαθέσιμο! Άρα δικαιολογίες ότι δεν έχουν, δεν έφεραν, δεν βρήκαν και τέτοια, δεν πρέπει να γίνουν δεκτές! Από την άλλη φυσικά μπορεί να μας έχουν στο περίμενε μέχρι να πάει παντού 350 που τότε θα φάνε άκυρο από εμάς! :P  Πιστεύω μέχρι την Δευτέρα θα ξέρουμε σίγουρα, οπότε λίγη υπομονή... :-)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Εξέλιξη παραγγελίας (από site)!

Τελευταία Ενημέρωση  19/9/2014 12:31:39 μμ  : ΑΝΑΜΟΝΗ ΠΡΟΪΟΝΤΩΝ ΑΠΟ ΤΙΣ ΚΕΝΤΡΙΚΕΣ ΑΠΟΘΗΚΕΣ

To ίδιο και τηλεφωνικά! Τουλάχιστον δεν είπε για άκυρα και τέτοια, παρά μόνο ότι τα έχουν παραγγείλει από τον προμηθευτή και τα περιμένουν από βδομάδα! Για να δούμε..

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

πριν από λίγο μίλησα κι εγώ με ebw και μου είπαν ότι θα το έχουν Δευτέρα-Τρίτη. Μου επιβεβαίωσαν ότι η παραγγελία ισχύει κανονικά και ότι τα ταμπλετ θα παραδωθούν. Για να δούμε

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Προσανατολίζομαι για αγορά, αλλά από Amazon.it στην ίδια τιμή για να αποφύγω τις κακοτοπιές...

 

Είμαι 99% σίγουρος πως και μεις που το παραγγείλαμε από ebw, θα το πάρουμε μέσω του καταστήματος από Amazon.it , ή Amazon.de ...! Σίγουρα με κάποιο από τα 2 συνεργάζονται!  :P

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

15 μερες μετα το ανοιγμα του θεματος, δεν εχει παραλαβει ακομα κανεις; (???)

 

7 μέρες είναι από την παραγγελία. Οι πρώτες είχαν ακυρωθεί λόγω "λάθους" (έλεγαν ότι δεν είναι το LTE, όπως έγραφε στην περιγραφή, αλλά το WiFi)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Tελικά είναι το lte σίγουρα έτσι??

 

Επίσης επεξεργαστή ξέρουμε ποιον φοράει στα σίγουρα?

 

Γιατί αν δεν κάνω λάθος η lte version είναι με Snapdragon 800 ενώ η WiFi με τον Exynos..

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...