Προς το περιεχόμενο

Απόψε στις 8.00μμ η παρουσίαση του iPhone 6 από την Apple [Liveblog]


mary

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Τι γίνεται όμως με τους κατόχους Windows PC:


Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

μια θεια μου "πως;; γινετε η κουμπαρα μου να εχει iphone και εγω να μην εχω;;"

για facebook και youtube η χρηση.

και υπήρχε μερα που ζήτησε δανεικά απο την μανα μου για να παρει γαλα για το μωρό της.

ναι το ξερω, μαλακια στο εγκεφαλο, δεν φτεει η apple σε αυτο.(δεν ηταν ειρωνικο)

 

πραγματικό γεγονός το οποιο ουτε και εγω πιστευα στα αυτια μου. δυστυχώς κανεις δεν θα πει το παραπανω και αντι για iphone να εχει μεσα πχ lenovo

 

ευτυχώς την επεισα να διαλεξει αναμεσα σε wp νοκια και ενα lg στα 150 ευρω.

 

-------------

περα απο αυτα και εγω ελπιζω φετως να κανει ενα μπαμ η apple στην αγορά οπως εκανε με το πρωτο. αν και νομίζω πως δεν θα δουμε κατι στα smartphone, στα smartwatch νομίζω θα εκπλαγούμε.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ρε παιδιά το safari και το quicktime ειναι διαθέσιμα και για PC. Τι χολοσκάτε; κατεβάστε τα και δείτε

 

Η apple εχει σταματησει να εξελισει το safari για pc εδω και αρκετα χρονια ...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ναι οσο τουμπανα κινητα εβγαζαν και στις 4" τοσο καιρο που ηταν το iphone.Καποιοι πρεπει να καταλαβετε οτι αυτοι που περνουν μονο iphone στην πλειοψηφια τους το παιρνουν για τη μοστρα.Αρα και στις 2" η στις 7" να το εβγαζε καποιοι αυτο θα επερναν.Το android εχει φυγει παρα πολυ μακρια απο το ios οπως και τα κινητα και το ios δεν μπορει να τα ανταγωνιστει σε αυτο το θεμα.Αλλα λογω μοστρας ο κοσμος το εχει τυφλη εμπιστοσυνη.Το ιδιο παει να γινει και με καποια samsung που παλι τα περνουν για μοστρα.Στην apple γινετε χρονια αυτο για αυτο δεν εχει εξελιχθει καθολου απο το πρωτο iphone που εβγαλε

.

 

Οτι νά'ναι για άλλη μια φορά από τον γνωστό hater.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

βλέπω το event σε Windows μέσω VLC:

 

1) Download VLC Player from here: http://www.videolan.org/vlc/download-windows.html

2) Install it and everything, make sure it works correctly.

3) Open the program. Click on Media (top left) > Open Network Stream.

4) You will see this screen: http://puu.sh/bqV9o.png

5) Paste this link into that field: http://p.events-delivery.apple.com.edgesuite.net/14pijnadfpvkjnfvpijhabdfvpijbadfv09/m3u8/atv_mvp.m3u8

6) Initially you will see an error in VLC media player "Unable to open the MRU file ..." Don't worry, this is because the event has not started yet.

 

το link στο 5 είναι του event... enjoy :-)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δεν ξέρω ποιος μακακας απο την apple το σκέφτηκε, αλλά ειναι εκνευριστική η Κινέζα που μεταφράζει απο πίσω

Θα σε παρουν εσενα να διοργανωσεις το event την επομενη , το 1/4 του πληθυσμου εχουν  και  ως αγορα αποτελει στρατηγικο στοχο για την apple  οπως και για ολες τις εταιρειες -κολοσσους.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.
  • Δημιουργία νέου...