Προς το περιεχόμενο

To iPhone μεγάλωσε. Σε δύο μεγέθη το νέο iPhone 6 της Apple


voltmod

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Τιμες για unlocked συσκευες σε Ευρωπη γνωριζουμε ?

 

Aκυρο το βρηκα….

 

UK price update: iPhone 6 will be available in the UK for a suggested retail price of £539 (£449.17 ex VAT) for the 16GB model, £619 (£515.83 ex VAT) for the 64GB model and, for the first time, a new 128GB model for £699 (£582.50 ex VAT). iPhone 6 Plus will be available for a suggested retail price of £619 (£515.83 ex VAT) for the 16GB model, £699 (£582.50 ex VAT) for the 64GB model and £789 (£657.50 ex VAT) for the new 128GB model.

 

http://www.independent.co.uk/life-style/gadgets-and-tech/news/iphone-6-and-iphone-6-plus-apple-launches-two-dramatically-thinner-smartphones-9721859.html

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αληθεια, σε ενθουσιασε εμφανισιακα;;

 

Περιμενα κατι πολυ πιο ομορφο...

 

Image%202014-09-09%20at%208.24.03%20PM.p

 

 

Υ.Γ.: Για το οτι αφιερωσαν χρονο στο keynote για να δειξουν πως χαζευεις τους πλανητες απο το ... smartwatch σου με ξεπερναει!

Δε με ενθουσίασε κανένα προϊόν, αλλά το watch edition σε κάποιους συνδυασμούς μου αρέσει πολύ.

http://www.apple.com/watch/apple-watch-edition/

Capture.PNG

 

Και αυτό.

Capture2.PNG

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ρε παιδιά καταρχήν τι να τι κανεις την περισσότερη ram ? χρειάστηκε κανένας κάτοχος iPhone ποτε περισσότερη ραμ??

 

Κατα δεύτερον καλο θα ηταν όσοι γράψατε μόνο και μόνο για να κατηγορήσετε η να ξεκινήσετε το flaming, να βρίσκατε καμία γυναικα. Καλο θα έκανε και σε εσάς και σε εμάς.

 

Η κάμερα με τα 8. Στην οθωνη του iPhone ειναι perfect σε άλλη οθόνη και φυσικά χρειάζεται παραπάνω. Ενώ το OIS απαραίτητο.

 

Sent from my iPhone using Insomnia

  • Like 3
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ο αριθμός των megapixel σε μια κάμερα (τηλεφώνου ή ψωτογραφικής μηχανής) δεν έχει και τόσο μεγάλη σημασία. Άλλα είναι αυτά που μετράνε (ποιότητα οπτικών, διάφραγμα κλπ). Αλλά, όπως συνήθως, αυτό που λείπει στον Έλληνα είναι το... μέγεθος. Της σκέψης.

  • Like 4
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Το "νέο" iPhone.Καταρχάς να ξεκαθαρίσω πως είμαι κάτοχος iPhone 5, γιατί ορισμένοι θα πουν παρακάτω πως είμαι hater.Λοιπόν,για αρχή έχουμε το εξής μία κλασική συσκευή της apple αλλά με αλλαγή φέτος στο Power Button που βρίσκεται στα πλάγια.Τίποτα το ιδιαίτερο.Αυτό που δεν μπορώ να καταλάβω είναι η κάμερα στα 8 MP όπως στο iPhone 5,5s,6,6+ ,4 μοντέλα με καμία νέα καινοτομία.Επίσης Wifi Talk/LTE Talk δεν είναι τίποτα παρά το viber χωρησμένο σε 2 λειτουργίες.Η ανάλυση οθόνης είναι εντελώς χαμηλή για μοντέλο του 2014 (και καλά κάτι καινούργιο).Απογοήτευση πλήρης απο την Apple.Μάλλον η καινούργια μου συσκευή θα είναι Htc.

  • Like 13
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ο αριθμός των megapixel σε μια κάμερα (τηλεφώνου ή ψωτογραφικής μηχανής) δεν έχει και τόσο μεγάλη σημασία. Άλλα είναι αυτά που μετράνε (ποιότητα οπτικών, διάφραγμα κλπ). Αλλά, όπως συνήθως, αυτό που λείπει στον Έλληνα είναι το... μέγεθος. Της σκέψης.

τραβα μια φωτο με 8 mp και καντην ζουμ και ελα πες μου μετα ποσο λειπει το μεγεθος της σκεψης! Αφου την κανεις τραβα και με ενα αλλο π.χ samsung s5 η lg g3 η lg g2 η sony z2 και δες την διαφορα !
  • Like 4
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

σχετικά με τον ήχο της συσκευής (ηχείο/α, music/ sound play, recording, μικρόφωνο, κλπ) δεν άκουσα τίποτα... και για ένα περίεργο λόγο δεν έχουμε δει φωτογραφίες της συσκευής που να απεικονίζουν τα ηχεία/ μικρόφωνο, υποδοχή φορτιστή/ καλωδίου...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

τραβα μια φωτο με 8 mp και καντην ζουμ και ελα πες μου μετα ποσο λειπει το μεγεθος της σκεψης! Αφου την κανεις τραβα και με ενα αλλο π.χ samsung s5 η lg g3 η lg g2 η sony z2 και δες την διαφορα !

 

Ζουμ, ζουμ.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...