Προς το περιεχόμενο

To iPhone μεγάλωσε. Σε δύο μεγέθη το νέο iPhone 6 της Apple


voltmod

Προτεινόμενες αναρτήσεις

700&800€ το Plus. και κανα 340αρι το ρολόι.

Και του χρονου περιμενουμε το επομενο iphone 6s & 6s plus!!

 

Κατεργοντας τη 32GB εκδοση βαζουν στο παιχνιδι τη 64Gb εκδοση με τα ιδια λεφτα και προσθετουν και την 128GB εκδοση για του απαιτητικούς με 200 ευρω παραπανω απο την 16GB εκδοση.

 

 

http://www.gsmarena.com/simfree_iphone_prices_the_two_models_start_at_700_and_800-news-9599.php

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Aντικειμενικα μιλωντας, τα specs ειδικα για το 6, δεν ειναι ανταξια για συσκευη ναυαρχιδα το ετος 2014. Ναι μπορω να δεχτω το γεγονος οτι το iOS δεν χρειαζεται τοσους πορους, οπως και τo wp 8.1 ΑΛΛΑ, τουλαχιστον οι κατασκευαστες των wp εχουν την αξιοπρεπεια σε συσκευες-ναυαρχιδες να βαλουν και υψηλου επιπεδου hardware.Το ιδιο ισχυει και στα android. Τι στο καλο τα πληρωνεις τοσα λεφτα εξαλλου? Καλα για την αναλυση της οθονης ελεος δλδ... Υπαρχουν mid range android συσκευες και εχουν full hd αναλυση και στην apple απλα επαναπαυονται στην self-made ονομασια retina και σε 720p? Really?

Για πρωτη φορα φαινεται τοσο πολυ η απωλεια του Jobs. H apple απλα προσπαθει να προσφερει -με τη δικη της σφραγιδα φυσικα- ο,τι προσφερουν οι αλλοι.

 

Στα θετικα παντως οτι βγηκε note φαση iphone αν και με καποια καθυστερηση.

  • Like 5
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ρε παιδια,ειναι δυνατον να βαζει τετοιες τιμες?

ειπαμε apple σε στηριζουμε τοσα χρονια και περνουμε τις συσκευες σου αλλα οχι και 800+ ευρω...μαυτα περνω λαπτοπ.

καλο αλλα συγνωμη δεν θα παρω.προτιμω να παρω για πρωτη φορα καποιο android(LG G2 ή LG G3) 290 και 410 αντιστοιχα.

Αν εχω αδικο πειτε μου.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Super Moderators

Ρε παιδια,ειναι δυνατον να βαζει τετοιες τιμες?

ειπαμε apple σε στηριζουμε τοσα χρονια και περνουμε τις συσκευες σου αλλα οχι και 800+ ευρω...μαυτα περνω λαπτοπ.

καλο αλλα συγνωμη δεν θα παρω.προτιμω να παρω για πρωτη φορα καποιο android(LG G2 ή LG G3) 290 και 410 αντιστοιχα.

Αν εχω αδικο πειτε μου.

 

Δεν υπάρχει άδικο και δίκαιο. Ο καθένας επιλέγει αυτό που επιθυμεί περισσότερο και ορίζει και το διαθέσιμο budget!

  • Like 3
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μονο εγω βρισκω θετικο το γεγονος οτι η αναλυση δεν θα ειναι τεραστια; Ειναι πιο πολλα τα θετικα και αυτο μεταφερεται σττον τομεα μπαταρία.

 

Μεγαλυτερο iPhone χωραει μεγαλυτερη μπαταρια.

Σκεφτειτε την κατασταση που επικρατει με τα iPad στον τομεα μπαταρια οπου δεν εχουν ανταξιο ανταγωνιστή!

 

Μεγαλο αρνητικο βλεπω την εξοχη στην πισω καμερα. Πως θα καθεται το κινητο στο τραπεζι και αν θα γρατζουνιεται ο φακος.

 

Επισης καλο το iOS αλλα σαν χρηστης iOS καμια φορα υπαρχει η αναγκη για περισσοτερα GB Ram

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Σίγουρα στην χώρα μας θα έρθει με 900 ευρω η μεγάλη έκδοση οποτε μονο να το βλέπουμε στη βιτρίνα εινσι...ωστόσο εχει λειτουργικό που φυσάει και δεν χώρα αντίρρηση, είδα κι εδω νέες πληροφορίες iPhone 6 Plus, hot με 5.5 με 1080p Retina οθόνη HD

http://freegr.blogspot.gr/2014/09/iphone-6-plus-hot-55-1080p-retina-hd.html#.VA9mr2IaySM

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

>2014

>dual core

τα εχουμε πει αυτα δεν μετρανε οι πυρηνες τουλαχιστον το 5αρι που εχω δεν εχει κολλησει καμια φορα σε σχεση με την μεταβαση που εκανα σε σ4 το οποιο λαγκαρε συνεχεια !

 

 

Οσο για τα καινουργια iphone εμενα μου αρεσε το 6plus και θα το φερω σε λογικη τιμη.

 

Προσωπικα ειμαι στους χρηστες οπου καλυπτομαι σε iphone μερια και το μονο που ζητουσα προσωπικα ειναι μια οθονη 5+ οποτε για μενα ολα τα αλλα ειναι κολπα μαρκετινγκ οπως κανει η sammy μας με τα διαφορα τρικ τα οποια ειναι αχρηστα στην τελικη ή δεν λειτουργουν σωστα!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Πρώτα απο ολα όσον αφορά την κάμερα όπως έγραψαν και άλλο εδώ μεσα τα mp δεν ειναι ο σημαντικότερος παράγοντας. Αν ήταν τότε η htc θα είχε φοβερή κάμερα.

Δεύτερον το αυτό ισχύει και για την οθονη. Δεν ειναι όλες οι οθόνες ίδιες και η ανάλυση δεν τις κάνει σούπερ, αλλα ενα σωρό άλλοι παράγοντες.

Για τους άπιστους θωμαδες και βόλτα απο το κατάστημα της γειτονιάς τους να δοκιμάσουν συσκευές.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Super Moderators

Όλοι οι οπαδοί που τόσα χρόνια προσπαθούσαν να πείσουν εμας (και τον εαυτό τους) οτι τα μικρά τηλέφωνα είναι καλύτερα τώρα θα τρέξουν....

 

Οι οπαδοί είναι "σιγουράκι" για την Apple! Οι haters όμως που το θεωρούσαν μικρό και τώρα θα τρέξουν και αυτοί, είναι το επιπλέον κέρδος! :P

  • Like 4
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
  • Δημιουργία νέου...