Προς το περιεχόμενο

To iPhone μεγάλωσε. Σε δύο μεγέθη το νέο iPhone 6 της Apple


voltmod

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Σαν πρώην κάτοχος 3gs και 4s και εδω και ένα χρόνο κατοχος samsung s3 πιστευα οτι με το καινουργιο iPhone 6 θα με εκανε να ξαναγυρισω παλι σε ios.σαν συσκευη μαρεσει αλλα υστερεί με το s3 .επρεπε να εχει πιο πολλα mpixel απο 8 που ειναι παλι.βασικα θα δω το ios8 στο τηλ της κοπέλας μου (5s) και δω αν θα γυρισω πισω. Επειδή ειμαι σε φαση αλλαγής κιν μαλλον σε lg g2 η g3 θα παω αν δεν ειναι καλο το iphone 6

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 687
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Το σκεπτικό να καταργήσουν την έκδοση των 32gb και να κρατήσουν αυτή των 16 μπορεί κάποιος να μου το εξηγήσει λογικά;

 

Αποστολή από το Insomnia App εξετελέσθη!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δεν υπαρχει λογος για να ανησυχητε για την τιμουλα του 6.παμε παλι

-βγηκε η επιδοτηση για το συμβολαιο σας.60€ για οποιαδηποτε συσκευη στο προγραμμα σας και 300€αν επιλεξετε iPhone 6 και παμε στο προγραμμα με 50€ παγιο.τι λετε;

-μαντεψε...

Χοαοχοα.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Super Moderators

Η απορια μου ειναι οτι αφου ο λογικος ανταγωνιστης του iphone plus ειναι το note 4 πως γινεται να μην υπερεχει πουθενα?

 

Δεν μπορείς να συγκρίνεις άμεσα 2 διαφορετικά λειτουργικά. Ουτε καν στα specs δεν μοιάζουν! 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Το σκεπτικό να καταργήσουν την έκδοση των 32gb και να κρατήσουν αυτή των 16 μπορεί κάποιος να μου το εξηγήσει λογικά;

 

Αποστολή από το Insomnia App εξετελέσθη!

H 16ara ειναι οριακη και θα το αγορασουν αυτοι που θελουν να γλυτωσουν $$$ και θα εχουν περιορισμενες αναγκες,οσο αφορα το θεμα χωρου.

Το 32.gb ειναι tamam για smartphone χρηση και κανεις δεν θα εφευγε για την 64αρα!

Γι'αυτο αν ηθελε να καταργησει ενα απο 16 ή 32,η λογικη του σωστου μαρκετινγ,λεει το 32ρι!

  • Like 4
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Super Moderators

Βγήκαν επίσημες τιμές στο store για τα ξεκλείδωτα:

 

6

16gb -> 649$

64gb -> 749$

128gb -> 849$

 

6Plus

16gb -> 749$

64gb -> 849$

128gb -> 949$

 

Συνήθως οι ίδιες τιμές παραμένουν και σε ευρώ... 

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Πολυ καλό το μεγάλο. Επιτέλους 1920x1080 οθονη στο iphone. Η κάμερα, παρότι τα 8mp φαίνονται λίγα σε πολλούς, την περιμένω να είναι πολύ καλή. Προσωπικά μου αρέσει αρκετά και το design τους. Η apple είχε μείνει πολύ πίσω με τα iphone 5, 5c και 5s, αλλά τώρα επιτέλους φτάνει τους υπόλοιπους κατασκευαστές, και αν λάβουμε υπ' όψιν και το υλικό κατασκευής προσπερνάει πολλούς (samsung, lg). 

 

Δυστυχώς όμως μια ακομη φορά πρεπει να πουλήσεις πρωτα 1-2 νεφρά για να το αγοράσεις

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Καθομαι τόσες μέρες και διαβάζω σχόλια ..

Ενα θα πω εγω μόνο .. Όποιος εχει τα χρήματα και γουστάρει το παίρνει οι υπόλοιποι ας μείνετε με αυτα που έχετε ! ΕΛΕΟΣ πια όλοι οι ειδικοί εχετε μαζευτεί εδω και κρίνετε κάθε τι , κράζετε τον άλλον που θελει να παρει κάτι και απλά δεν καλύπτει εσάς .

Ο καθένας ανάλογα , τσέπης-γούστου-αναγκών ειναι προσωπική του επιλογή ..

  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Παντος εγω σαν κατοχος iphone 5 και υποψηφιος αγοραστης iphone 6 μπορω να πω πως δεν ενθουσιαστηκα απο τα νεα iphone ουτε απο τον σχεδιασμο τους οχι βεβαια οτι ειναι ασχημα αλλα μπορουσαν και καλητερα ουτε απο το μεγεθος των συσκευων και οχι της οθονης τους! μπορουσαν σιγουρα και καλητερα (βλεπε g2-g3) ουτε απο τα τεχνικα τους χαρακτηριστικα για τα ματια του κοσμου ακομα και αν δεν τα χρειαζονται επρεπε να βαλουν δυνατοτερα καλα για τις τιμες στον θεο! αστο καλητερα. Η πραγματικη αποκαλυψη για εμενα προσωπικα ηταν το iwatch το ερωτευτικα και ημουν hater των smartwatch αλλα με τιμη απο! 350 λυπαμαι apple δεν θα παρω. Μαλλον θα παω για samsung galaxy alpha φετος που ειναι samsung το πολυ σε 6 μηνες θα εχει πεσει στα 300

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

8mp καμερα ακομη.... Ετσι ετσι εκει 100χρονια πισω

 

Αμα ηξερες απο καμερες δεν θα το ελεγες αυτο αλλα δεν ξες.Για θυμησε μου ,το σατιο με τα 12 mp pixel τραβαγε καλυτερα φωτο απο το iphone 4 με τα 5 mp?

  • Like 3
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Πρώτα απο ολα όσον αφορά την κάμερα όπως έγραψαν και άλλο εδώ μεσα τα mp δεν ειναι ο σημαντικότερος παράγοντας. Αν ήταν τότε η htc θα είχε φοβερή κάμερα. Δεύτερον το αυτό ισχύει και για την οθονη. Δεν ειναι όλες οι οθόνες ίδιες και η ανάλυση δεν τις κάνει σούπερ, αλλα ενα σωρό άλλοι παράγοντες. Για τους άπιστους θωμαδες και βόλτα απο το κατάστημα της γειτονιάς τους να δοκιμάσουν συσκευές.

 

καλο αλλα λιγο δεν νομιζω η οθονη του να ειναι καλυτερη απο την 2k που θα εχει το Note 4 + οτι δεν εχει γραφιδα.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...