Προς το περιεχόμενο

Πως σχολίασαν οι Samsung, Sony, HTC, Meizu και Nokia τα νέα iPhone 6;


voltmod

Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • Απαντ. 140
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

παιδια το ψωνιο ειναι ψωνιο,και οσο να εθελοτυφλουμε λιγο πολυ ολοι το εχουμε...

εχεις iphone εισαι μουρη...εχεις κινεζια πουλας τζαμπα μουρη...

Ετσι σκεφτομαστε λιγο πολυ σαν αμερικανακια...

Πριν μια εβδομαδα πηρα το htc one Μ7,και συναδελφος στην δουλεια σημερα μου ελεγε το iphone 6 ειναι ετσι,ειναι γιουβετσι κ.τ.λ.

Βεβαια δεν ασχοληθηκα,γιατι οτι και να λεμε το iphone 6 κατα την αποψη μου ειναι το χειροτερο iphone που βγηκε ποτε...

Ολοι το γνωριζουν,αλλα το μηλαρακι ακομα και σε παντοφλα να το κολλησουνε ,ολοι οσοι μπορουν θα τρεξουν να το αγορασουν.

Ναι το iphone μεχρι και το τεσσερα ηταν μπροστα σχεδιαστηκα και τεχνολογικα.Απο εκει και περα τιποτα....

  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Πχ τωρα κολησε το s4 που εχω και εκανε double post..να θελεις να κραξεις την apple και να το ξανασκεφτεσαι τλκ με αυτα τα λαγκαρισματα του android.

  • Like 8
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ασχολούνται όλοι με την Apple διότι αυτό θέλει.Μέχρι και στις ειδήσεις το είπαν, που δεν λένε πολύ πιο σημαντικές και καινοτόμες συσκευές.Όταν η αππλε πριζει αρχιδια με τις διαφημίσεις τότε θα ασχοληθούν όλοι για να της κόψουν το βήχα διότι ούτε κάτι καινοτόμο έφερε ούτε κάτι πρωτοποριακό.Όλα μα όλα τα έχουμε ξαναδεί.Για αυτό αφήστε την καραμέλα όλοι ενάντια της Apple ξύλο διότι η πολιτική της εταιρείας είναι όλο αυτό το τζερτζελο.Τώρα για το αν θα είναι καλά ή κακά δεν το μάθω ποτέ διότι το μπάτζετ μου περιορίζεται στα 300 και με αυτά ούτε λογότυπο δεν γοραζω

Αγοράζεις βρε, μεταχειρισμένο 4s με μπόλικο γενετικό υλικό ή ενδεχόμενα κόπρανα από τον πρώην κάτοχο (όλοι παίζουν κάνα παιχνιδάκι στη τουαλέτα)

 

Σκέψου το, είναι πραγματική επένδυση συν ότι θα βοηθήσεις και έναν δυστυχή που θα βγάζει πέρα τσιμα τσιμα να πάρει το 6αρι ποντάροντας στην ανάγκη κάποιου άλλου δυστυχή να πάρει κάτι με σήμα το μήλο

  • Like 11
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ξεκολατε ο καθενας αγοραζει οτι γουσταρει η χολη που βγαζετε βγαζει κομπλεξ καποτε κραζατε την apple για τις μικρες οθονες τωρα που παει να ανοιχτει στο πελατη που θελει και μεγαλη οθονη παλι κραζετε ουσιαστικα οτι και να κανει θα κραζετε δεν καταλαβαινετε οτι ολο αυτο ειναι ανουσιο;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ρε παιδια ουτε παραθεση δεν μπορω να κανω..τεσπα δεν λεω αλλα γτ μεχρι και ψευτη με λενε λες και τα παιρνω απο καμια εταιρια..απλα δεν ειμαι φανατικος και οπαδικος με τα κινητα και κοιταω να παρω αυτο που με καλυπτει.

 

Και οντως μπορει να εφταιγε ο σερβερ!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ρε παιδια ουτε παραθεση δεν μπορω να κανω..τεσπα δεν λεω αλλα γτ μεχρι και ψευτη με λενε λες και τα παιρνω απο καμια εταιρια..απλα δεν ειμαι φανατικος και οπαδικος με τα κινητα και κοιταω να παρω αυτο που με καλυπτει.

 

Και οντως μπορει να εφταιγε ο σερβερ!

Δε μπορείς να ποσταρεις δύο συνεχόμενα κανονικά δε σε αφήνει

 

Ίσως σε μπερδεύει και ο νέος chrome που ενώ δείχνει ότι δε φορτώνει, φορτώνει ξαφνικά ακαριαία

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

αναμενωμενη η αντιδραση μια και τοσα χρονια η apple με τις επισημες δηλωσεις χλευαζε ολους τους υπολοιπους κατασκευαστες για το μεγεθος των συσκευων τους. Ελεγε οτι αυτοι μονο ξερουν το ιδανικο μεγεθος που πρεπει να εχει μια τετοια συσκευη και φυσικα ολα τα fanboys/girls της το ειχαν ψωμοτυρι σε συζητησεις/διαμαχες με κατοχους αλλων συσκευων. Οταν λοιπον τωρα μετα απο τοσο καιρο καταλαβαν και παραδεχθηκαν οτι οι καταναλωτες θελουν μεγαλυτερες οθονες το εκαναν με τον χειροτερο τροπο βγαζοντας κινητα τα με τεραστιο μεγεθος σε σχεση με την οθονη που εχουν. Αν δειτε τις διαστασεις το iphone 6 των 4,7'' ειναι σχεδον ιδιες με το LG G2 των 5,2''.  Οπως λεει και ο σοφος λαος η εκδικηση ειναι ενα πιατο που τρωγετε κρυο...

  • Like 9
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

γιατι κολλατε στα specs δεν καταλαβαινω.

προσωπικα για μενα πιο πολυ σημασια εχει το λειτουργικο.

και εκεί παίζει χωρις αντίπαλο η apple.

αυτο πληρώνεις και οχι την ραμ,επεξεργαστη κτλ..

αληθεια ποιος είχε προβλημα με την ραμ η τον επεξεργαστή στο iphone?

οσες εφαρμογες και να εχεις ανοιχτες,δεν προκειται να κολλησει το τηλεφωνο. 

και αυτο ισχυει για ολα τα προιοντα της.

ειναι θεμα λειτουργικού καθαρά.

 

έχω το 5 και θα το αγοράσω σιγουρα το 6. 

το μόνο που θα ήθελα να διορθωθει σιγουρα σε σχεση με το 5 ειναι η αυτονομία και το σήμα του wifi αφου ηταν απαραδεκτα και τα 2 στην προηγουμενη γενια.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Τότε γιατί δεν δίνουν απλόχερα τα specs για να δουλεύει ακόμα πιο τέλεια το κινητό και να υπάρχει μια σούπερ εμπειρία ακόμα καλύτερη από ότι είναι τώρα και να αποστομώσει όλους εκεί έξω android-wp; Έτσι και αλλιώς πάντα θα βγάζουν κέρδος, αλλά όχι θέλουν να μας τα παίρνουν όσο πιο πολύ μπορούν. Και στην τελική κάτοχος ipad mini retina είμαι και android και wp (ο ie στο wp είναι γτπ τελείως). Είχα μια ελπίδα ότι θα έδιναν δυνατά specs για να το αγόραζα, αλλά θα πάω σε Note 4 ( LTE cat6 και όχι cat4 που έδωσε η apple τώρα) και το δυνατό σημείο του το stylus.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Super Moderators

Αγοράζεις βρε, μεταχειρισμένο 4s με μπόλικο γενετικό υλικό ή ενδεχόμενα κόπρανα από τον πρώην κάτοχο (όλοι παίζουν κάνα παιχνιδάκι στη τουαλέτα)

 

Σκέψου το, είναι πραγματική επένδυση συν ότι θα βοηθήσεις και έναν δυστυχή που θα βγάζει πέρα τσιμα τσιμα να πάρει το 6αρι ποντάροντας στην ανάγκη κάποιου άλλου δυστυχή να πάρει κάτι με σήμα το μήλο

 

Ελπίζω να είδατε όλοι αυτό το post, ώστε να έχετε το νου σας αν ποτέ χρειαστεί να αγοράσετε μεταχειρισμένο τηλέφωνο απο τον qsis! :P

  • Like 4
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...