Προς το περιεχόμενο

Αγοράστε το πανίσχυρο MXiii 4k Android TV Box στα 61 ευρώ (Αναλυτική Παρουσίαση)


c0nvict

Προτεινόμενες αναρτήσεις

παιδια προσοχη με το mxiii ,πρωτον το αγορασα απο αυτο το σαιτ τον νοεμβριο,και σε ενα μηνα μεσα μου χαλασε!δεν ανοιγει καν,παπαλα!μαυρη οθονη!ουτε το κοκκινο κουμπι που δειχνει οτι ειναι κλειστη η συσκευη,αν πατησω το power button δεν γινεται μπλε(ανοιγμα)!Επισης μου κρασαρε πολλες φορες πχ στο xbmc ξαφνικα εκλεινε και με πετουσε στο main  menu!Επισης ειναι 890mb RAM περιπου αν θυμαμαι καλα ΟΥΤΕ 1 giga!!!σημειωτεον οτι παρηγγειλα με 2G RAM αυτο που λεει ο φιλος πανω πανω!

Τωρα περιμενω να παρω τα λεφτα μου πισω,εχω στειλει email και με ψιλογραφουν!

Η αληθεια ειναι οτι το ψιλομετανιωσα που αγορασα ηλεκτρονικη συσκευη απο εξωτερικο,γιατι σε περιπτωση που σου χαλασει αντε βγαλε ακρη!Επιπλεον αν το στειλεις πισω για επισκευη-επιστροφη χρεωνεσαι τα εξοδα αποστολης!!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • 4 εβδομάδες αργότερα...
  • Απαντ. 39
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Εγώ πάλι από minix neo x5 έκανα μετάβαση πριν 3 μηνες σε mxiii από eBay και δεν το μετανοιωσα. Εκτός του ότι είναι τετραπυρινο πολύ ευκολότερο στον χειρισμο και πολύ φτηνότερο από το αντιστοιχο minix τρέχει το xbmc (kodi πλεον) πολύ καλά και μάλιστα έχω παραγγείλει αλλά 2 για φιλους. Το προτείνω ανεπιφυλακτα

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • 5 μήνες μετά...
  • 3 εβδομάδες αργότερα...

<p>Το παράγγειλα και γω το συγκεκριμένο player και μου βγηκε στην απίστευτη τιμή των 120€ </p><p> </p><p>

60€ είχε στο gearbeast,αλλα επέλεξα να το στείλουν με DHL για να έρθει ποιο γρήγορα με 10€ ευρω επιπλέων.Αφου έφτασε μετα απο 10 μέρες (3-7 λέγανε αυτοί) με παίρνουν τηλ και μου λένε οτι κρατήθηκε στο τελωνείο.Αλλα 50 ευρω ζητάνε απο εκει.Συνολο 120€ και 2 εβδομάδες για να έρθει.Οποτε μακριά απο DHL μεγάλοι απατεώνες</p>

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

<p>Το παράγγειλα και γω το συγκεκριμένο player και μου βγηκε στην απίστευτη τιμή των 120€ </p><p> </p><p>

60€ είχε στο gearbeast,αλλα επέλεξα να το στείλουν με DHL για να έρθει ποιο γρήγορα με 10€ ευρω επιπλέων.Αφου έφτασε μετα απο 10 μέρες (3-7 λέγανε αυτοί) με παίρνουν τηλ και μου λένε οτι κρατήθηκε στο τελωνείο.Αλλα 50 ευρω ζητάνε απο εκει.Συνολο 120€ και 2 εβδομάδες για να έρθει.Οποτε μακριά απο DHL μεγάλοι απατεώνες</p>

Και λίγα σου ζητήσανε. Άλλη φορά μου ζητούσαν 140 ευρώ για δέμα 45 δολαρίων

(DHL,FEDEX,TNT,UPS κλπ) μακριά

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

σημερα το παρελαβα και εγω, και ενω στο κουτι και στο serial της συσκευης λεει 2gb οταν πηγαινω στις ρυθμησεις>εφαρμογες βλεπει 1gb.

τι γινεται?

Κατεβασε το cpu-z και δες ποση ram σου λεει οτι εχεις

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

καλησπερα επειδη ξεκινανε τα πρωταθληματα τον αυγουστο θελω να αγορασω ενα tv box με xbmc,kodi για να κανω μια συνδρομη. εχω μια 32 lg hdready 7 ετιας.πιο μου προτεινεται εχω δει ενα αλλα δεν ξερω  http://www.gearbest.com/tv-box/pp_67822.html βλεπω πολλους να εχουν πραγγειλει απο αυτο το site ειναι αξιοπιστο ξερεται χρεωσεις για Ελλάδα γιατι έψαξα και δεν βρηκα κατι.

Επεξ/σία από nikos360
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

καλησπερα επειδη ξεκινανε τα πρωταθληματα τον αυγουστο θελω να αγορασω ενα tv box με xbmc,kodi για να κανω μια συνδρομη. εχω μια 32 lg hdready 7 ετιας.πιο μου προτεινεται εχω δει ενα αλλα δεν ξερω  http://www.gearbest.com/tv-box/pp_67822.html βλεπω πολλους να εχουν πραγγειλει απο αυτο το site ειναι αξιοπιστο ξερεται χρεωσεις για Ελλάδα γιατι έψαξα και δεν βρηκα κατι.

 

Φίλε τι εννοείς; Πώς θα βλέπεις αγώνες και ποιους; Αν μπορείς να με ενημερώσεις γιατί είμαι άσχετος.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

καλησπερα επειδη ξεκινανε τα πρωταθληματα τον αυγουστο θελω να αγορασω ενα tv box με xbmc,kodi για να κανω μια συνδρομη. εχω μια 32 lg hdready 7 ετιας.πιο μου προτεινεται εχω δει ενα αλλα δεν ξερω  http://www.gearbest.com/tv-box/pp_67822.html βλεπω πολλους να εχουν πραγγειλει απο αυτο το site ειναι αξιοπιστο ξερεται χρεωσεις για Ελλάδα γιατι έψαξα και δεν βρηκα κατι.

Καλησπέρα αν εννοείς χρεώσεις μεταφορικών με Singapore Post και PostNL βγαίνει δωρεάν. Το site είναι αξιόπιστο μην φοβάσαι

 

Φίλε τι εννοείς; Πώς θα βλέπεις αγώνες και ποιους; Αν μπορείς να με ενημερώσεις γιατί είμαι άσχετος.

Αγώνες μπορείς να δεις μέσω του Kodi. Είναι ένα πρόγραμμα που εγκαθιστάς στο TV Box

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Καλησπέρα αν εννοείς χρεώσεις μεταφορικών με Singapore Post και PostNL βγαίνει δωρεάν. Το site είναι αξιόπιστο μην φοβάσαι

 

Αγώνες μπορείς να δεις μέσω του Kodi. Είναι ένα πρόγραμμα που εγκαθιστάς στο TV Box

αξιζει αυτο που προτεινα η εχεις να προτεινεις καποιο αλλο tv box?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

αξιζει αυτο που προτεινα η εχεις να προτεινεις καποιο αλλο tv box?

Αξίζει, εμένα μου έχει βγει πολύ καλό

 

Για όποιον ενδιαφέρεται ανέβηκαν τα review για το Pipo X8 που τρέχει Windows 8.1 και Android 4.4.4 και είναι και tablet εκτός από Mini PC

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • 4 εβδομάδες αργότερα...

εχω συνδέσει ενα bluetooth keyboard και δεν μπορω να βρω πως βαζεις να γραφει ελληνικα.

γωριζει κανεις να βοηθησει?

στις ρυθμισεις του bluetooth keyboard δεν εχει τα ελληνικα σαν γλωσσα.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...