Προς το περιεχόμενο

H Meizu λέει ότι την "κόπιαρε" η Apple, ενώ η Oppo ότι δεν εντυπωσιάστηκε από τη Retina HD


voltmod

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Όλοι εσείς που ανησυχείτε για την τσέπη μας ελάτε απο δευτέρα να μας κάνετε και τα ψώνια απο το super market μπας και μας γλυτώσετε κανα ευρώ και απο εκεί.

 

Έχει γράψει ο Βουρλιώτης ένα ωραίο τραγούδι για την περίπτωση σας...ξεκινάει: Μαζί μου ασχολείσαι...

 

ΔΙΚΟ ΣΑΣ!

 

Bασικα για τα ματια μας ανησυχουμε με αυτα που γραφονται και λεμε και 2 κουβεντες μπας και ξυπνησει απο τον υπνο

του δικαιου κανενα ifan.

  • Like 5
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 131
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Δημοφιλείς Ημέρες

το κινητο ειναι και παραειναι status.πιστιρικας που δεν ειχε iphone στο σχολειο το ξερετε οτι ντρεπεται?(δεν σχολειαζω εαν ειναι σωστο η οχι αλλα τι ακουσα και παλαβωσα)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

το κινητο ειναι και παραειναι status.πιστιρικας που δεν ειχε iphone στο σχολειο το ξερετε οτι ντρεπεται?(δεν σχολειαζω εαν ειναι σωστο η οχι αλλα τι ακουσα και παλαβωσα)

 

Καποτε ισως..τωρα με ενα S4-S5 η ενα G3 εισαι μεγαλος "μαγκας" και στο σχολειο.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ακριβώς το αντίθεο συμβαίνει.

Επειδή σχεδόν το καλύτερο κινητό κάθε εταιρίας περνάει το iPhone 6 σε απόδοση, (M8,Galaxy,MX4,G4 κτλ) κοροϊδεύουν το iPhone μπας και ξυπνήσει ο κόσμος και σταματήσει να υποστηρίζει την νούμερο 1 σε κλεψιά εταιρία στο κόσμο.

Στο μόνο πράγμα που έχει πρωτιά η Apple είναι στα βοσκοτόπια, έχει μαζέψει όλα τα πρόβατα.

 

Μπεεεε ρε έχετε ακόμα το IPHONE 5S ?! OMG ΞΥΠΝΑΤΕ ΒΓΗΚΕ ΤΟ 6 ! Αγοράστε το γρήγορα γιατί σε 6 μήνες θα βγει το 6s και δεν θα προλάβετε να το χαρείτε, θα πρέπει να πάρετε και το 6s μετά.

Προλάβες να δεις και benchmarks εσύ? Πολύ μπροστά είσαι.

Εγώ ξέρω ότι έχω ακόμα το iPad 2 το οποίο θα πάρει το ios8 όπως επίσης και το iPhone 4s...

Εσυ με τα Galaxy, m8,g4 x5,m3,a15 είσαι τουλάχιστον 2εκδοσεις Android πίσω. ΚΑΙ ΠΆΝΤΑ ΘΑ ΕΊΣΑΙ!!

  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

πες τα..... εχουν τς rom αυτοι για δν εχουν κ προβλημα αλλο που μετα τα smartphone πανε στον καδο.....

Προλάβες να δεις και benchmarks εσύ? Πολύ μπροστά είσαι.
Εγώ ξέρω ότι έχω ακόμα το iPad 2 το οποίο θα πάρει το ios8 όπως επίσης και το iPhone 4s...
Εσυ με τα Galaxy, m8,g4 x5,m3,a15 είσαι τουλάχιστον 2εκδοσεις Android πίσω. ΚΑΙ ΠΆΝΤΑ ΘΑ ΕΊΣΑΙ!!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Εεε, βέβαια, σιγά μην αφήσουμε τα κινεζάκια να αλώσουν την "υπερπολύτιμη ελληνική υπεραγορά". Δεν είναι και πολλοί, 1,5 δις οι κινέζοι, 1 δις οι ινδοί, άλλο 1,5 δις στην γειτονιά τους (ινδοκίνα, ινδονησία, φιλλιπίνες κ.λπ), σε 2-3 χρόνια όλοι αυτοί οι "άχρηστοι" κινέζοι (huawei, lenovo, oppo, meizu, xiaomi κ.λπ.) θα πουλάει ο καθένας τους την εβδομάδα όσα μήλα η apple το έτος!!! Πάλι καλά που μας τα στέλνουν, χάρη μας κάνουν και πολύ που ασχολούνται μαζί μας.

Αλλά τι λέω, εδώ στο αφγανιιι εεεεεε στο ελαδιστάν, η γη ή μάλλον το σύμπαν ολόκληρο γυρίζει γύρω από τον καθένα από εμάς τους ελληνάρες, τι να μας πουν οι κινέζοι τώρα...

  • Like 5
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Προλάβες να δεις και benchmarks εσύ? Πολύ μπροστά είσαι.

Εγώ ξέρω ότι έχω ακόμα το iPad 2 το οποίο θα πάρει το ios8 όπως επίσης και το iPhone 4s...

Εσυ με τα Galaxy, m8,g4 x5,m3,a15 είσαι τουλάχιστον 2εκδοσεις Android πίσω. ΚΑΙ ΠΆΝΤΑ ΘΑ ΕΊΣΑΙ!!

 

Καλα φταστε πρωτα τη "κινεζια" oneplus one και μετα τα βαζετε με samsung,htc,lg

  • Like 3
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Bασικα για τα ματια μας ανησυχουμε με αυτα που γραφονται και λεμε και 2 κουβεντες μπας και ξυπνησει απο τον υπνο

του δικαιου κανενα ifan.

Έχω έναν πολύ καλό ψυχαναλυτή να σου συστήσω, γιατί τέτοια εμμονή είναι λίγο επικίνδυνη...

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Έχω έναν πολύ καλό ψυχαναλυτή να σου συστήσω, γιατί τέτοια εμμονή είναι λίγο επικίνδυνη...

 

Μολις μαθαμε οτι οποιος λεει τη γνωμη του κατα τις apple ειναι και τρελος.

Μαλιστα.

Μου επιτρεπεις να κατσω κ αλλο online φιλε μου η να παω για υπνο?

 

 

 

γιατί τέτοια εμμονή είναι λίγο επικίνδυνη...

 

Ναι θα βγω εξω και θα βαραω το κοσμο με ενα note 3 στο χερι.

Ρε τι διαβαζουμε βραδιατικα.

  • Like 6
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Προλάβες να δεις και benchmarks εσύ? Πολύ μπροστά είσαι.

Εγώ ξέρω ότι έχω ακόμα το iPad 2 το οποίο θα πάρει το ios8 όπως επίσης και το iPhone 4s...

Εσυ με τα Galaxy, m8,g4 x5,m3,a15 είσαι τουλάχιστον 2εκδοσεις Android πίσω. ΚΑΙ ΠΆΝΤΑ ΘΑ ΕΊΣΑΙ!!

1ον δεν ασχολούμαι με κινητά, και 150 ευρώ κινητό να πάρεις πλέον με τετραπυρινα κτλ που κυκλοφορουν εισαι τζτζ ενιγουεϊ. ( Προς πληροφόριση σου έχω ένα Dell Venue Pro με Windows 7.8 πάνω 4 χρόνια και δεν μου έχει κολλήσει ποτέ με 1ghz μονοπυρινο επεξεργαστή )

 

2ον ορίστε μια φωτογραφία ενημερωτική.

 

BasemarkXMed.png

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μολις μαθαμε οτι οποιος λεει τη γνωμη του κατα τις apple ειναι και τρελος.

Μαλιστα.

Μου επιτρεπεις να κατσω κ αλλο online φιλε μου η να παω για υπνο?

Γνώμη δεν είναι εμμονή το ισχυρίζεσαι όμως ότι είσαι γνωστής της αλήθειας που εμείς οι άλλοι είμαστε τα πρόβατα και θα μας ανοίξεις και τα ματιά... Αυτό είναι κάπως περίεργο...

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Γνώμη δεν είναι εμμονή το ισχυρίζεσαι όμως ότι είσαι γνωστής της αλήθειας που εμείς οι άλλοι είμαστε τα πρόβατα και θα μας ανοίξεις και τα ματιά... Αυτό είναι κάπως περίεργο...

 

Δεν ειμαστε καλα..

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Προλάβες να δεις και benchmarks εσύ? Πολύ μπροστά είσαι.

Εγώ ξέρω ότι έχω ακόμα το iPad 2 το οποίο θα πάρει το ios8 όπως επίσης και το iPhone 4s...

Εσυ με τα Galaxy, m8,g4 x5,m3,a15 είσαι τουλάχιστον 2εκδοσεις Android πίσω. ΚΑΙ ΠΆΝΤΑ ΘΑ ΕΊΣΑΙ!!

 

και καπου εκει χανεται ο μοναδικος λογος για να παρεις apple προιον. smoothness  :lol:  :lol: 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...