Προς το περιεχόμενο

Photos of your car


HALF EVIL

Προτεινόμενες αναρτήσεις

3 ώρες πριν, HALF EVIL είπε

Όλοι VW έχετε;

Το Insomnia είναι κρυφά φιλικό στο VAG. Έτσι γαυγίζουν εναντίον του και τελικά VAG παίρνουν :P 

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

On 19/05/2020 at 09:28, NTC Labs said:

Μετά το πρώτο της κερωματάκι.

IMG_20200229_132026 -1.jpg

IMG_20200410_135638 -2.jpg

Alfa, κατηγορία από μόνη της ρε παιδί μου...βλέπεις τα γερμανικά και μετά βλέπεις μια Alfa και έρχεσαι στα ίσια σου! Πάντα σικάτα αυτοκίνητα.

  • Like 7
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Πανεμορφο. Η αληθεια ειναι οτι και σε κοκκινο ειναι φωτια, αλλα αυτο το μπλε του παει πολυ - ο ορισμος της κομψοτητας

Οσο δεν τους παω λογω ποιοτητας κατασκευης, δεν μπορω παρα να ομολογησω οτι ειναι meravigliosa creatura

ακομη και τις ολιβετι που λεει ο λογος, ομορφες τις κανουν

  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

3 λεπτά πριν, tutuyo είπε

Πανεμορφο. Η αληθεια ειναι οτι και σε κοκκινο ειναι φωτια, αλλα αυτο το μπλε του παει πολυ - ο ορισμος της κομψοτητας

Οσο δεν τους παω λογω ποιοτητας κατασκευης, δεν μπορω παρα να ομολογησω οτι ειναι meravigliosa creatura

ακομη και τις ολιβετι που λεει ο λογος, ομορφες τις κανουν

Η αλήθεια είναι οτι εδώ και μια δεκαετία έχουν κάνει άλματα οσο αφορά τα δερματα,πλαστικά, κραδασμοι.

Η συγκεκριμενη ειναι η Executive του 19...3-4000 εουρος αν δε μας λειπανε θα πηγαιναμε για veloce.

Ο κουμπάρος μου εχει το ibiza fr του 17 me ton 1.5, ομορφο δε λεω, πολυ πιο σπορτιφ-σπιρτοζικο ( καθοτι diesel το δικο μου ) αλλα....μέσα σιχάθηκα την φτηνη πλαστικούρα και τα μπλιμπλικια του χωρίς ουσία

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

5 λεπτά πριν, NTC Labs είπε

Η αλήθεια είναι οτι εδώ και μια δεκαετία έχουν κάνει άλματα οσο αφορά τα δερματα,πλαστικά, κραδασμοι.

Η συγκεκριμενη ειναι η Executive του 19...3-4000 εουρος αν δε μας λειπανε θα πηγαιναμε για veloce.

Ο κουμπάρος μου εχει το ibiza fr του 17 me ton 1.5, ομορφο δε λεω, πολυ πιο σπορτιφ-σπιρτοζικο ( καθοτι diesel το δικο μου ) αλλα....μέσα σιχάθηκα την φτηνη πλαστικούρα και τα μπλιμπλικια του χωρίς ουσία

Ασε τα ξερω απο πρωτο χερι. 😀

Ο κουμπαρος μου που ειναι ο πιο "χρηστικος" ανθρωπος που ξερω, πχ το αμαξι ειναι ενα καρο που μας παει απο το μερος Α στο μερος Β με ασφαλεια και οταν ειδε την Τζουλιετα, ξετρελαθηκε τοσο πολυ που μεσα στο χρονο πηγε και την πηρε. Εαν εχει αυτο το εφε σε νορμαλ ανθρωπους, φαντασου ποσο συγκινει τους απανταχου petrolheads. Πολυ σπανιο αυτο για αμαξι να γινεται object of desire.

Δεν λεω καλο και ποιοτικο το VAG αμαξι πχ αλλα ειναι παντα το default αυτοκινητο, 4 ροδες, παραθυρα, τιμονι. Βαλε ενα 5χρονο να σου ζωγραφισει ενα αμαξι. Ε αυτο θα ειναι το Golf

 

 

  • Like 4
  • Thanks 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

32 λεπτά πριν, tsamantaros είπε

Italian power

IMG_20200524_1842153.jpg

Μόνο και μόνο επειδή μου αρέσει το 500 και το 500x είναι approved το bravo.( αν και ψηνόμουν να το πάρω το 2007 αυτό με τα 150 hp).

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...