Προς το περιεχόμενο

Photos of your car


HALF EVIL

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

Πολύ όμορφη και φινετσάτη η Γαλλίδα μούσα!!!

Εύχομαι @margaritagr κάποια στιγμή,  η εταιρεία να στο δώσει έναντι συμβολικού τιμήματος. Στο λέω αυτό γιατί κάποια στιγμή η γυναίκα μου, έτσι απέκτησε από την τράπεζα που εργαζόταν, ένα ωραιότατο audi A3.

Επεξ/σία από Green Dragon
  • Thanks 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

16 ώρες πριν, margaritagr είπε

Και ήρθε ένας Γάλλος ανάμεσα στους Γερμανούς. Εταιρικός κι απλός μεν, αξιοπρεπής δε 

 

Είναι απλό με full LED φώτα; 

Δε ξέρω αν θα ήθελα να έχω εταιρικό, συνήθως πάει πακέτο με θέση πωλήσεων αλλά μου κάνει εντύπωση το πόσα εταιρικά πωλούνται πανελλαδικά.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

57 λεπτά πριν, majnun είπε

Είναι απλό με full LED φώτα; 

Δε ξέρω αν θα ήθελα να έχω εταιρικό, συνήθως πάει πακέτο με θέση πωλήσεων αλλά μου κάνει εντύπωση το πόσα εταιρικά πωλούνται πανελλαδικά.

Ε βασικός εξοπλισμός ειναι το αμάξι, αυτο εννοω. Κι εμενα μου έκαναν εντύπωση τα full led Παντως. Κι όντως ειναι εξαιρετικής απόδοσης. 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)
58 λεπτά πριν, majnun είπε

Είναι απλό με full LED φώτα; 

Δε ξέρω αν θα ήθελα να έχω εταιρικό, συνήθως πάει πακέτο με θέση πωλήσεων αλλά μου κάνει εντύπωση το πόσα εταιρικά πωλούνται πανελλαδικά.

Ολα τα αυτοκινητα απο το 2010 και μετα που πωλουνται εντος της Ε.Ε ειναι υποχρεωμενα να εχουν στανταρντ τα φωτα ημερας (LED).

Τωρα για τα αλλα LED το κοστος πλεον ειναι χαμηλοτερο απο Xeon και παρομοιο με τους κλασσικους λαμπτηρες.

Επεξ/σία από Salvation81
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

2 λεπτά πριν, Salvation81 είπε

Ολα τα αυτοκινητα απο το 2010 και μετα που πωλουνται εντος της Ε.Ε ειναι υποχρεωμενα να εχουν στανταρντ τα φωτα ημερας (LED).

Τωρα για τα αλλα LED το κοστος πλεον ειναι χαμηλοτερο απο Xeon και παρομοιο με τους κλασσικους λαμπτηρες.

Φώτα ημέρας ναι αλλά δεν τους υποχρεώνει να είναι LED.

Πχ Στο Ύψιλον που έχω τα μέρας είναι απλοί λαμπτήρες ενώ έχει εργοστασιακά Xenon.

Αντίστοιχα σε Panda, Μito, ΒMW σειρά 1, Μινι κούπερ σε απλές εκδόσεις τα γερμανικά και σε όλες τις εκδόσεις τα ιταλικά, τα DRL είναι απλές λάμπες.

:)

Κουκλί η Κλειώ. Θα ήθελα ως ιδιώτης τους δυνατούς κινητήρες σε πιο προσιτές τιμές.

  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...