Προς το περιεχόμενο

Photos of your car


HALF EVIL

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Ταιριάζει απόλυτα με τον τίτλο του θέματος (και όχι την μετάφρασή του ελληνικά σκεπτόμενοι ;) )

Χαχα, δίκιο έχεις, όλες οι άλλες είναι off topic! :P  Photos of your car ε?

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

 

 

Ραφ ραφ εισαι τρελος που θα το δωσω?σε υπογειο αφημενο ειναι μεχρι να ξαναασχοληθω μαζι του σιγα σιγα. :)

πες του παππου εκεινου οτι το αυτοκινητο να μην το πεταξει,το θελω.....και ψεμματα σου λεει οτι τα κανει ολα μονος του.αφου δεν ζηταει τιποτα το αυτοκινητο δεν χαλαει,το ST εχω εγω το 1600 ρε συ.τα διλιτρα και πανω πηγαιναν αμερικη.

zio ιδιες μηχανες ειχαν η πρωτη με την δευτερη γενια,πραγματι σπανιο και το δευτερο.

 

 

 

Είπες έκανα την βλακεία όποτε εκεί πήγε το μυαλό μου :P , και αυτός σε 1,6L το έχει το χρώμα του είναι λαδί προς καφέ εξωτερικά είναι σε μετρία κατάσταση το μοτέρ του πάντως φυσαει το πηγαίνει παντού . Α δεν το ήξερα ....

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

lary στανταρ εγγλεζικο ειναι και δεν το λεω λογω ταχυμετρου σε mph... αλλα απο το τιμονι.επισης αλλαξε γυαλοκαθαριστηρες.τελος,για κανενα mg το κοβω λογω των οργανων.αλλα θα μου πεις,ολα bmc ηταν απο μια περιοδο και μετα.(αντε λεγε τι ειναι).

edit:μωρε λες να ειναι jaguar?και περιμενε βρε ανθρωπε να ζεσταθει λιγο η αντικα,κατευθειαν να ξεκινησεις να το κυκλοφορησεις.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
  • Δημιουργία νέου...