Προς το περιεχόμενο

Hama Μετρητής καταναλωσης ενέργειας - 10€ [ΤΕΛΟΣ]


runner69

Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • Moderators
Δημοσ. (επεξεργασμένο)

Εγω που έχω αυτόν της προσφοράς δεν αντιμετωπίσω πρόβλημα, πλην της οθόνης που δεν είναι ευκρινεστατη απο όλες τις γωνίες.

 

1ον του εχεις αλλαξει αρκετες φορες πριζα δλδ; Και 2ον σιγουρα μιλας γι αυτον με τα πρασινα πληκτρα; Δεν μιλαμε γι αυτον της αρχικης (του Απριλη) προσφορας, αλλα για της χθεσινης και της προ 1-2 μηνων.

Επεξ/σία από matrixxx
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

 

1ον του εχεις αλλαξει αρκετες φορες πριζα δλδ; Και 2ον σιγουρα μιλας γι αυτον με τα πρασινα πληκτρα; Δεν μιλαμε γι αυτον της αρχικης (του Απριλη) προσφορας' date=' αλλα για της χθεσινης και της προ 1-2 μηνων.[/quote']

 

Ναι τον έχω μεταφέρει πολλές φορές σε διάφορες πριζες για να δοκιμάσω διάφορες συσκευες. Μάλιστα έμεινε εκτός πριζας τουλάχιστον 10+ ημέρες γιατι έκανα μετακόμιση και τον είχα σε μια σακούλα. Όταν τον βρήκα.. Λέω ωχ τωρα θέλει ρυθμίσεις πάλι απο την αρχη. Έμεινα έκπληκτος όμως. Τις είχε κρατήσει. Είναι ο τελευταίος που έδινε προχθές στην προσφορα πάλι.

 

Sent from my iPhone using Insomnia

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Moderators

Με τα πρασινα κουμπακια ε; Αυτος που και στη συσκευασια του και πισω στο ταμπελακι του δεν αναφερει πουθενα "HAMA" αλλα "xavax". Τοτε τον ετοιμαζω για RMA! (δεν ειπαμε παντως οτι δεν αποθηκευει τιμες, αλλα οτι αν βγει απο την ταση και ξαναμπει κολαει και δειχνει μηδεν ρευμα και ισχυ, τον βαζω-βγαζω 5-10 φορες και καποια στιγμη μετραει παλι σωστα, αν καποιος δεν θελει να κρατησει τις παλιες μετρησεις μπορει απλα να κανει reset οπως ειπε ο idomeneas και ξεκινα κανονικα)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • 2 μήνες μετά...

Το παρειγειλα μολις απο την νεα προσφορα του εσοπ. Ελπιζω να αξιζει τα 10 ευρω και να μην εκανα σπαταλη.

 

Στις λεπτομερειες λεει οτι τα δεδομενα παοθηκευονται. Που? Περινει καρτα μνημης? Μπορεω δηλαση να εξαγω δεδομενα στον υπολογστη και να κανω γραφηματα?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • 3 εβδομάδες αργότερα...
Δημοσ. (επεξεργασμένο)

Τελικα παρελαβε κανεις απο το Crazy Sundays τοτε? Εμενα περα απο οτι μου αλλαξανε το κωδικο προιοντος, απο κεινη την βδομαδα ειναι ακομα σε αναμονη παραλαβης η διαδικασια εξελιξης.

Επεξ/σία από therock
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Εγώ έκανα παραγγελία στις 21/11 δύο τεμάχια HAMA 111908 XAVAX GREEN ECO ENERGY METER με 10,2 ευρώ το ένα όπως το είχε στην προσφορά. Σε τηλεφωνική επικοινωνία που είχα με το τμήμα πωλήσεων μου είπανε πως το συγκεκριμένο προϊόν δεν θα το ξαναφέρουν γιατί δεν θα το ξαναφέρει ο προμηθευτής και μου έβαλαν στην παραγγελία το HAMA 111908 XAVAX GREEN ECO ENERGY METER PREMIUM το οποίο μου είπανε ότι είναι ακριβότερο αλλά θα μου το αφήσουν στην ίδια τιμή, και τα παρέλαβα στις 8/12.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Εχεις γραψει το ιδιο ονομα και στα 2. Μηπως εννοεις στο αλλαξανε με το HAMA 47770 PREMIUM ENERGY COST METER ? Αυτο που παρελαβες εχει τα πρασινα ή τα μπλε κουμπια?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Παρέλαβα επιτέλους το Σάββατο αυτό με τα πράσινα κουμπιά. η οθόνη του είναι της υπομονής :blink: δηλαδή έχει απαράδεκτες γωνίες θέασης .

Κατά τα άλλα είναι ένα πολύ χρήσιμο εργαλείο - gadget που δεν μετάνιωσα που το πήρα.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Α αυτο με τα πρασινα φεραν παλι, και το λενε καλυτερο και ακριβοτερο ρε γμτ? Αυτο με τα μπλε υποτιθεται πως ειναι το καλο... Μας την φερανε οι μπαγασες.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.
  • Δημιουργία νέου...