Προς το περιεχόμενο

Nova sports1+nova life δωρεαν με το πρωτο θεμα (και για μη συνδρομητες nova)


louben

Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • Απαντ. 296
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

  • Moderators

Mηπως θα ηταν καλο να γινει ενα νεο θεμα για οσους σαν εμενα δεν χρειαζονται τον κωδικο να τον δινουν σε καποιο αλλο μελος;

Υπαρχει:

 

http://www.insomnia.gr/topic/103999-μην-πετάτε-τίποτα-χαρίστε-το-εδώ-part-2/

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Το ότι έχει αποδεχθεί δε σημαίνει ότι είναι και ηθικά ορθό... Πουλάνε προκαθορισμένο αριθμό εφημερίδων εν γνώσει τους. Δεν πουλάνε πορτοκάλια με το κιλό... Ας βάλουν πλαφόν στο κάτω κάτω έως εκεί που μπορούν. Έτσι γίνονται σωστές δουλειές...

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Φαντάσου να ήσουν και συνδρομητής δηλαδή.

Τεχνικά δεν υπάρχει πρόβλημα πάντως

ΟΛοι το λύνουνε αρκεί το σήμαα να πηγαίνει μέχρι τη γειτονιά σου ηλεκτρονικά


Πόσες ώρες κάνει να έρθει το σμσ?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ενημερώνει.... ενδέχεται...

Δε γράφει πουθενά ότι δε φέρουν ευθύνη σε περίπτωση τεχνικού προβλήματος, υπαρκτού ή ανύπαρκτου.

Άρα τα δικαιώματα μου δεν επηρεάζονται.

Οκ, είμαι ενήμερος.

Τους ενημερώνω κι εγώ από εδώ (δεν έχω site) πως για κάθε "τεχνικό πρόβλημα", (EDIT:) ενδέχεται να γίνει και αντίστοιχη καταγγελία

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Moderators

Ευχαριστούμε τον pure29 για αυτή την ενημερωση σχετικα με τον ορο που κανεις δεν ειχε προσεξει - δεν ξερω και αν ηταν από την αρχη ετσι βεβαια.

 

Επομένως αφου ενημερωνει η ιδια η εταιρια ότι ενδεχεται να εχουν πρόβλημα οσοι προσπαθησουν και να μην καταφερουν να λαβουν την προσφορα, νομιζω ότι σημαινει αυτοδικαια ότι δεν εχουμε προσφορα, αλλα "πιθανη προσφορα". Σαν να λεμε μπορει να βρεξει μπορει και να μην βρεξει.

 

Ετσι λοιπον δεν εχει νοημα υπαρξης το τοπικ αφου δεν υπαρχει σιγουρη προσφορα αλλα πιθανη/ενδεχομενη, και κλειδωνει.

  • Like 5
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.
  • Δημιουργία νέου...