Προς το περιεχόμενο

Αναφορές ότι το iPhone 6 Plus λυγίζει (όχι από συγκίνηση)


Hal9000

Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • Απαντ. 430
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Αυτο δεν το περίμενα , να το λυγίσει κάποιος με τα χέρια του . Μου έκανε εντύπωση το οτι δεν ράγισε η οθόνη . Οπότε αν κάποιος επιλέξει το μεγάλο εξάρι θα πρεπει να ειναι διπλά προσεκτικός . Μάλλον θα πρεπει να το γυρίσει η apple σε κράμα τιτανίου , για να εχει τέτοιου μεγέθους συσκευές

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Όσους γνωρίζω  και έχουν smartphone κανένας μα κανένας δεν το βάζει στην τσέπη.

Το καλοκαίρι σε μπανάνα ή κάτι παρόμοιο μη σου πω και το χειμώνα όσοι έχουν παντόφλες κινητά.

σιγά μην κυκλοφορούμε με μπανάνες για το κινητό........

 

Δηλαδή όταν το βάλεις στην κωλ@τσεπη και αρχίζεις να κάθεσαι, τι θα περίμενες να συμβεί ?

Τηλέφωνο είναι, όχι ράβδος σιδήρου...

 

πιστεύεις ότι κάποιος που έσκασε τόσα λεφτά για iphone το έβαλε στην κωλότσεπη και καθόταν πάνω του ? 

  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δεν έχω τίποτα με άτομα τροφαντα αλλά για να χωρέσει σε κωλοτσεπη το πλας πρέπει να σαι σαν την καρντασιαν.... Παμε καλά;

 

Sent from my iPhone using Insomnia

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

φανταζομαι δεν λυγιζει τοσο το Iphone μεσα στην τσεπη, ισως οσο λυγισε το note 3 στο τελος.  

Παιρνεις χαπια φιλε? Με iphone γυαλια το ειδες το βιντεο? To  note 3 δεν λυγιζει καθολου στην τσεπη,  ακομα και με ολη την δυναμη σου να το σφιξεις στραβωνει ελαχιστα ισα ισα που φαινεται και λειτουργει 100%100. Με τον καιρο το iphone 6 plus θα σου γινει σαν πατημενος ανανας  αμα το εχεις στην τσεπη σου. Οποτε your answer is invalid

  • Like 6
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Will it bend? That is the question.

Τα κατάφερε πάλι η Apple να βγάλει στην αγορά μια high end συσκευή χωρίς καν να την περάσει από ποιοτικό έλεγχο.

Κάτι άκουσα ότι είναι στην μόδα τα swag παντελόνια τελευταία :P

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Καλά έχει γίνει εμετικός αυτός ο Ive και ο Cook μαζί. Ξεχάσανε και οι δύο τι έλεγε ο Steve. Τα iPhone θα μπαίνουν στις τσέπες και εκεί πρέπει να αντέχουν γρατσουνιές από κέρματα, κλειδιά κτλ. Και πράγματι τα πρώτα iPhone δεν χρειαζόντουσαν θήκη. Εγώ έχω ακόμα το 3GS μου το οποίο δεν έχει πάθει τίποτα, αλλά και δε λυγίζει με τίποτα. Τώρα τα iPhone θέλουν θήκες όχι μόνο για τις γρατζουνιές, αλλά και για να μη γίνουν σα στραβή παντόφλα; Έλεος... Και ήθελα και να αναβαθμίσω φέτος...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

  • Δημιουργία νέου...