Προς το περιεχόμενο

Αναφορές ότι το iPhone 6 Plus λυγίζει (όχι από συγκίνηση)


Hal9000

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Αμερικάνοι, you know!!! Εμείς οι έλληνες πάντως τηλεφωνο 850 ευρώ δεν θα το βάζαμε στην τσέπη του παντελονιού μας!!! Ως κλασσικοί έλληνες θα το είχαμε σε μεριά να φαίνεται από παντού έτσι ώστε να ξέρουν οι υπόλοιποι πως είμαστε ψωνάρες!!! ΩΩΩΩ κοίτα εκείνον έχει το iphone 6!!! 

  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 430
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Τα πράγματα είναι απλά. Οι περισσότεροι που το πήραν δεν είχαν ποτέ τόσο μεγάλο κινητό, οπότε και δεν έλαβαν τα απαραίτητα μέτρα. Προσοχή λοιπόν. 

 

Το ότι είναι πρόβλημα είναι, όπως πρόβλημα ήταν η κεραία στο iPhone 4, η λάθος ένδειξη στο σήμα δικτύου (http://goo.gl/sDQNtU) κτλ. Οι περισσότεροι θα προσπεράσουν και θα το πάρουν. Και για αυτό όχι μόνο η Apple, αλλά και οι άλλοι κατασκευαστές διαθέτουν προϊόντα που δεν είναι 100% έτοιμα.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Παντως το HTC ONE m7 που το έχω χωρίς θήκη σε τσέπες δεν έχει πάθει το παραμικρό ποτέ, σε αντίθεση με apple συσκευές που είχα στο παρελθόν και είχαν πάντα κάποιο κουσούρι. Τι ανομοιομορφία στην απόχρωση της οθόνης, τι σκόνη κατω απο το digitizer τί ξέβαμμα χρώματος κ.α. Ολα αυτά σε συσκευές με τουλάχιστον διπλάσια τιμή απο τον ανταγωνισμό.

Τα συμπεράσματα δικά σας.     

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δηλαδη για να καταλαβω καλα και εγω, ειναι ενα iphone που μπορει να αποκτησει και κυρτη οθονη. Αυτο καλο δεν ειναι? value for money νομιζω το λενε!Αλλα απο οτι φαινεται εσεις μονο να κραζετε ξερεται!Αλλα οταν το εκανε η LG ηταν πολυ καλο,μολις το εκανε η apple και εβαλε κολπακι για να γινεται και κυρτο και ισιο πεσατε να την φατε!

 

Κλαίω είσαι θεούλης lol

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

Όλοι εσείς που κράζετε, σκεφτείτε λίγο μήπως έχετε αποκτήσει προβατίσια συμπεριφορά, περισσότερο κι απ´ τα αμερικανάκια fanboys? Τρέχετε όλοι μαζί πίσω από κάθε "είδηση" που ενοχοποιεί την Apple να πείτε τις ίδιες και τις ίδιες εξυπνάδες. Δείξτε και λίγο αδιαφορία...

 

Είναι αστείο να νομίζετε ότι η Apple δεν έχει μηχανικούς ή δεν τεστάρει τις συσκευές της ή δεν ξέρει να τις φτιάξει καλύτερα. Απλώς φτιάχνει την καλύτερη συσκευή με το μικρότερο δυνατόν κόστος γιατί η δουλειά της είναι... ΝΑ ΒΓΑΖΕΙ ΛΕΦΤΑ!!! Και πιστέψτε με, όσοι ασχολείστε μαζί της την βοηθάτε.

 

Το έχω ξαναγράψει και ισχύει για όλους, ανεξαρτήτως "στρατοπέδου". ΞΥΠΝΗΣΤΕ! Ο ανταγωνισμός δεν είναι ανάμεσα στις εταιρείες αλλά ανάμεσα στις εταιρείες και τους καταναλωτές. Οι εταιρείες πάνε χεράκι-χεράκι. Αν ξέρατε σε τι επίπεδο συνεννοούνται η Apple με την Samsung για παράδειγμα θα φρικάρατε!

 

Εγώ λοιπόν που δεν είμαι ούτε με την Apple ούτε με καμμιά τους αλλά μόνο με τους φίλους μου στο Insomnia, σας προτείνω: Ασχοληθείτε με κάτι καλύτερο ;)

Επεξ/σία από CheOnWeb
  • Like 12
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Όταν γίνεται ολοένα πιο λεπτό και ταυτόχρονα μεγαλύτερο το κινητό αυτά θα συμβαίνουν. Θα πρέπει να βρούν ένα ανθεκτικότερο υλικό κατασκευής. Καλό είναι βέβαια να καταλαβαίνουν και οι καταναλωτές πως όλα τα κινητά δεν μπαίνουν στην κωλότσεπη. 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Όλοι εσείς που κράζετε, σκεφτείτε λίγο μήπως έχετε αποκτήσει προβατίσια συμπεριφορά, περισσότερο κι απ´ τα αμερικανάκια fanboys? Τρέχετε όλοι μαζί πίσω από κάθε "είδηση" που ενοχοποιεί την Apple να πείτε τις ίδιες και τις ίδιες εξυπνάδες. Δείξτε και λίγο αδιαφορία...

 

Είναι αστείο να νομίζετε ότι η Apple δεν έχει μηχανικούς ή δεν τεστάρει τις συσκευές της ή δεν ξέρει να τις φτιάξει καλύτερα. Απλώς φτιάχνει την καλύτερη συσκευή με το μικρότερο δυνατόν κόστος γιατί η δουλειά της είναι... ΝΑ ΒΓΑΖΕΙ ΛΕΦΤΑ!!! Και πιστέψτε με, όσοι ασχολείστε μαζί της την βοηθάτε.

 

Το έχω ξαναγράψει και ισχύει για όλους, ανεξαρτήτως "στρατοπέδου". ΞΥΠΝΗΣΤΕ! Ο ανταγωνισμός δεν είναι ανάμεσα στις εταιρείες αλλά ανάμεσα στις εταιρείες και τους καταναλωτές. Οι εταιρείες πάνε χεράκι-χεράκι. Αν ξέρατε σε τι επίπεδο συνεννοούνται η Apple με την Samsung για παράδειγμα θα φρικάρετε!

 

Εγώ λοιπόν που δεν είμαι ούτε με την Apple ούτε με καμμιά τους αλλά μόνο με τους φίλους μου στο Insomnia, σας προτείνω: Ασχοληθείτε με κάτι καλύτερο ;)

ωραια τα λες φιλε che., ομως η ιδια η Apple (και η καθε Apple) καταφερνει να σε/μας διαψευδει..!   

 

το θεωρεις φυσιολογικο δλδ, μια συσκευη, που θεωρειται (ασχετα αν ειναι ή δεν ειναι)  κορυφαια τεχνολογικα, που κοστιζει τοσα λεφτα, που υποτιθεται οτι ειναι μεταλλικο, να πασχει απο τετοια θεματα, τις πρωτες μερες  τις κυκλοφοριας του? 

 

η το θεωρεις πιο λογικο, αλλες πολυ φθηνοτερες, και πλαστικες συσκευες, να ειναι ανθεκτικοτερες?  

  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Εκατσε ο χοντρος με το κινητο στην μπροστινη  τσεπη του τζην  που του ειναι κολαν  και στραβωσε το αλουμινιο ,φοβερη ειδηση ! Ας βγαλουμε λιγο κομπλεξ παραπανω ευκαιρια ειναι .

  • Like 4
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Και γιατί τότε το iPhone δεν γράφει στις οδηγίες:

 

Χοντρέ με τα συγκαμμένα μπούτια και το iPhone 6 στη μπροστινή τσέπη του τζιν σου που έχει γίνει σαν κολάν από τις μπεργκερούμπες, αυτό το smartphone δεν είναι για εσένα?

  • Like 11
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.
  • Δημιουργία νέου...