Προς το περιεχόμενο

Αναφορές ότι το iPhone 6 Plus λυγίζει (όχι από συγκίνηση)


Hal9000

Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • Super Moderators

Και αφού σας άφησα να εκτονωθείτε όλοι οι "πικραμένοι" από την apple σε αυτόν τον πλανήτη και γέλασα πίνοντας τον πρωινό καφέ, θα σας προσγειώσω λίγο:

 

iphone5sbend-640x215.jpg

 

P1020486-640x480.jpg

 

sonyexperia.jpg

 

blackberry.jpg

 

broken-evo-1.jpg

 

1384733368814.jpg

 

 

Ακούς εκεί οι αλήτες να φτιάξουν ένα κινητό που άμα κάτσεις πάνω του να στραβώνει! Τα λεφτά μας πίσω γρήγορα! Και κάθεστε και δέχεστε τις αναφορές κάποιου που του στράβωσε (το κινητό ε! :P ) λέει ενώ απλά το είχε στην μπροστινή τσέπη του παντελονιού χωρίς ΚΑΜΙΑ πίεση! Ναι έχει δίκιο! Και νομίζω τον λένε Γιούρι Γκέλερ τον τύπο! :P

 

Ψάχνουν με τόση αγωνία όλοι οσοι βρίσκονται σε πανικό με το να βρουν κάτι προβληματικό στις νέες συσκευές που πλεον γίνονται ...γραφικοί! 

 

Σε άλλες ειδήσεις, η samsung ανακοίνωσε πως βγάζει πριν την ώρα του το note4 στις αγορές γιατί ίδρωσε λίγο βλέποντας τις πωλήσεις του νέου iphone. Άραγε αυτό άμα κάτσεις πάνω του τι κάνει???  :devil:

  • Like 6
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Και αφού σας άφησα να εκτονωθείτε όλοι οι "πικραμένοι" από την apple σε αυτόν τον πλανήτη και γέλασα πίνοντας τον πρωινό καφέ, θα σας προσγειώσω λίγο:

 

iphone5sbend-640x215.jpg

 

P1020486-640x480.jpg

 

sonyexperia.jpg

 

blackberry.jpg

 

broken-evo-1.jpg

 

1384733368814.jpg

 

 

Ακούς εκεί οι αλήτες να φτιάξουν ένα κινητό που άμα κάτσει πάνω του να στραβώνει! Τα λεφτά μας πίσω γρήγορα! Και κάθεστε και δέχεστε τις αναφορές κάποιου που του στράβωσε (το κινητό ε! :P ) λέει ενώ απλά το είχε στην μπροστινή τσέπη του παντελονιού χωρίς ΚΑΜΙΑ πίεση! Ναι έχει δίκιο! Και νομίζω τον λένε Γιούρι Γκέλερ τον τύπο! :P

 

Ψάχνουν με τόση αγωνία όλοι οσοι βρίσκονται σε πανικό με το να βρουν κάτι προβληματικό στις νέες συσκευές που πλεον γίνονται ...γραφικοί! 

 

Σε άλλες ειδήσεις, η samsung ανακοίνωσε πως βγάζει πριν την ώρα του το note4 στις αγορές γιατί ίδρωσε λίγο βλέποντας τις πωλήσεις του νέου iphone. Άραγε αυτό άμα κάτσεις πάνω του τι κάνει???  :devil:

A! δεν στραβωνουν μονο τα iphone? νομιζα πως το ειχαν αποκλειστικη ιδιοτητα  τελικα δεν εχει να κανει με την μαρκα αλλα με την χρηση μαλλον ...Kριμα.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

A! δεν στραβωνουν μονο τα iphone? νομιζα πως το ειχαν αποκλειστικη ιδιοτητα  τελικα δεν εχει να κανει με την μαρκα αλλα με την χρηση μαλλον ...Kριμα.

 

Ναι αλλά τα iphone στραβώνουν καλύτερα...

  • Like 5
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ναι αλλά τα iphone στραβώνουν καλύτερα...

είναι πιο smooooooth στο στράβωμα, τα άλλα λαγκάρουν και στραβώνουν σε δόσεις

άμα μου δώσεις έστω και 50€ κι εγώ τα ίδια θα "αποδεικνύω"

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Super Moderators

 

άμα μου δώσεις έστω και 50€ κι εγώ τα ίδια θα "αποδεικνύω"

 

Που να δεις και αυτον με το κουστούμι και τις "χαλαρές" τσέπες που ζητάει νέο iphone... :P

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Νομιζω πως η δουλεια ενός mod δεν είναι να παιρνει θεση (και με αυτόν τον τροπο μαλιστα) παρα να επαναφερει την κουβεντα όταν ξεφευγει....γενικως εποπτεία - επιβλεψη....

  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δεν το πιστευω τι πραματα διαβαζω εδω μεσα...αυτος που αγοραζει iphone το κανει γιατι ειναι το πιο ακριβο. Τελος. Αν εκανε 100 φθηνοτερα απο το xperia, g3, s5 κτλ, θα ηταν το νexus του ψαγμενου "που οι εταιρειες δεν τον πιανουν μαμακα". Η apple το ξερει αυτο και πουλαει κατι φτηνοτερο απο τον ανταγωνισμο σε ακριβοτερη τιμη προσφεροντας μοναχα κανα δυο χαζομαρες features (τα ιδια και η samsung με το s5 βεβαια) τα οποια θελουνε λιγο πιο γρηγορο επεξεργαστη να μην κολλαει καινουρια συσκευη, αμαρτια. Τα προβατα που ονομαζονται iphonakides (και το ιδιο ισχυει για αυτους με αλλες εταιριες) ξερουν τι ειναι, προσπαθουν σθεναρα να το αρνηθουν και να προβαλλουν ηλιθια επιχειρηματα και επικρατει αυτη η κατασταση στο ινσομνια με 15 σελιδες ποστ αμα λεει ιphone μεσα η ειδηση.

 

P.s. αυτοι που θα επρεπε να κραζουν τους παντες γιατι μπορουν και δεν το κανουν τοσο ειναι οι htcακηδες που εχουν ΜΑΚΡΑΝ τα ΠΙΟ ΠΟΙΟΤΙΚΑ τηλεφωνα που οχι δεν λυγιζουν, ειναι τοσο συμπαγη και στιβαρα που απορω πως τα συναρμολογησαν και ποιοι...ισως τα ελοχειμ...

 

Ενας αγανακτισμενος πρωην ιphonakias (4), νυν galaxakias (s4) κι αποτι φαινεται μελλοντικος oppo(ακιας) (not sure how that goes)

  • Like 8
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Παιδιά μην κάνετε το χαζό. Το θέμα δεν είναι αν λυγίζει ένα κινητό γιατί με την απαραίτητη πίεση όλα θα πάθουν ζημιά.

Το θέμα είναι αν το κινητό λυγίζει με απλά καθημερινή χρήση.

Ας περιμένουμε να δούμε αν θα πάρει διαστάσεις η υπόθεση όμως και βλέπουμε.Μπορεί να είναι μεμονωμένο το πρόβλημα.

Η Apple έχει παράδοση αστοχιών στη σχεδίαση και υλοποίηση.( iphone 4 κεραία, iphone 5 ξεφλούδιζε). Εγώ προσωπικά θα έκραζα και το έχω κάνει και άλλες εταιρίες με παρόμοια θέματα.

  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Super Moderators

Νομιζω πως η δουλεια ενός mod δεν είναι να παιρνει θεση (και με αυτόν τον τροπο μαλιστα) παρα να επαναφερει την κουβεντα όταν ξεφευγει....γενικως εποπτεία - επιβλεψη....

 

Γιατί τι είναι ο mod? Ο Πάπας? :P

 

Επιπλέον αν ήθελα να επαναφέρω την κουβέντα, θα έπρεπε να διαγράψω όλα τα μηνύματα εδώ εκτός από το αρχικό. Θέλετε? :)

  • Like 5
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

είναι πιο smooooooth στο στράβωμα, τα άλλα λαγκάρουν και στραβώνουν σε δόσεις

 

άμα μου δώσεις έστω και 50€ κι εγώ τα ίδια θα "αποδεικνύω"

Στα δίνω για να κάνεις τα ίδια στο δικό σου κινητό με βίντεο....

...... Άσε, δε χρειάζεται, βρήκα ένα καλό με Samsung Galaxy S4, που το έκανε και τζάμπα. Και έχεις δίκιο, το iphone ακόμα και σε αυτό είναι καλύτερο, το Shamesung όχι μόνο λύγισε, έσπασε κιόλας. Τι κρίμα...... http://www.youtube.com/watch?v=SwdZzvCFhLo&feature=youtu.be

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Super Moderators

Παιδιά μην κάνετε το χαζό. Το θέμα δεν είναι αν λυγίζει ένα κινητό γιατί με την απαραίτητη πίεση όλα θα πάθουν ζημιά.

Το θέμα είναι αν το κινητό λυγίζει με απλά καθημερινή χρήση.

Ας περιμένουμε να δούμε αν θα πάρει διαστάσεις η υπόθεση όμως και βλέπουμε.Μπορεί να είναι μεμονωμένο το πρόβλημα.

 

Δεν γίνεται να λυγίζει ένα κινητό με την καθημερινή χρήση... Απλή λογική (και φυσική).

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Στα δίνω για να κάνεις τα ίδια στο δικό σου κινητό με βίντεο....

...... Άσε, δε χρειάζεται, βρήκα ένα καλό με Samsing Galaxy S4, που το έκανε και τζάμπα. Και έχεις δίκιο, το iphone ακόμα και σε αυτό είναι καλύτερο, το Shamesung όχι μόνο λύγισε, έσπασε κιόλας. Τι κρίμα...... http://www.youtube.com/watch?v=SwdZzvCFhLo&feature=youtu.be

Το κινητό μου το έβαλε ο bildanos πιο πάνω να στραβώνει (το z1 )

 

Δε στραβώνει με την ίδια χάρη όμως.. στραβώνει μόνο το μέταλλο περιμετρικά, το τζαμί που είναι ντουκι παραμένει άθικτο

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δεν γίνεται να λυγίζει ένα κινητό με την καθημερινή χρήση... Απλή λογική (και φυσική).

Μαζί σου, γιαυτό είπα ότι η εξέλιξη της ιστορίας θα μας δείξει αν πρόκειται για τρολάρισμα ή αν εμφανιστούν πολλές αναφορές με παρόμοια προβλήματα.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.
  • Δημιουργία νέου...