Προς το περιεχόμενο

Δύο εκδόσεις για το Oppo N3. Από κράμα αλουμινίου-λιθίου και ανοξείδωτο ατσάλι


voltmod

Προτεινόμενες αναρτήσεις

για το βαρος δεν θα ειχα προβλημα εγω.

αν ειναι να παρω ενα κινητό που να σπαει τα πλακακια στο σπιτι μου χαλάλι το βαρος.

Κάνεις κανένα άθλημα ή γυμαστήριο? Jogging, ποδήλατο, κάτι?

Αν ναι, πως θα σου φαινόταν ένα κινητό που, εκτός από μεγάλες διαστάσεις, έχει και μεγάλο βάρος? Εμένα πάντως θα με δυσκόλευε πολύ, στο γυμναστήριο το κινητό κάθε τρεις και λίγο πέφτει από την τσέπη ή με ενοχλεί σε συγκεκριμένες ασκήσεις λόγο του ότι χοροπηδάει μέσα στη τσέπη.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Κάνεις κανένα άθλημα ή γυμαστήριο? Jogging, ποδήλατο, κάτι?

Αν ναι, πως θα σου φαινόταν ένα κινητό που, εκτός από μεγάλες διαστάσεις, έχει και μεγάλο βάρος? Εμένα πάντως θα με δυσκόλευε πολύ, στο γυμναστήριο το κινητό κάθε τρεις και λίγο πέφτει από την τσέπη ή με ενοχλεί σε συγκεκριμένες ασκήσεις λόγο του ότι χοροπηδάει μέσα στη τσέπη.

δεν θα ειχα μεγαλο κινητό, θα έπαιρνα ενα δεύτερο απλο μικρο ανθεκτικό για αυτες τις δραστηριότητες

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

δεν θα ειχα μεγαλο κινητό, θα έπαιρνα ενα δεύτερο απλο μικρο ανθεκτικό για αυτες τις δραστηριότητες

Και κει ειναι το προβλημα. Γιατι στο κινητο εχεις ενα σωρο κοντεντ και λειτουργιες, πραγμα που σημαινει οτι πρεπει να εισαι χωρις αυτα οσο κανεις αθληση. Για μενα αυτο ειναι προβλημα, γιατι δεν μπορω να κατσω ουτε δεκα λεπτα στο γυμναστηριο χωρις μουσικη, ενω αρκετα συχνα πρεπει να εχω επαφη με τον εξω κοσμο για θεματα δουλιας η προσωπικα.

 

υ.γ.: ζητω συγνωμη για την ελλειψη τονισμου, κάτι εχει παθει το πληκτρολογιο και μου εχει βγαλει μονο εναν τονο μεχρι τωρα!!!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Και κάπως έτσι φτιάχνονται τα τηλέφωνα που δεν λυγίζουν στην τσέπη.

Οι Κινέζοι βελτιώνονται θεαματικά σε πολύ λίγο χρόνο. Αν συνεχίσουν έτσι σε λίγο δεν θα υπάρχει κανένας άλλος στην αγορά.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Κενταει ο τOppoς!

Μπράβο στην Oppo, αναμένω να το δω ολοκληρωμένο, να μάθω τιμή και να διαβάσω review για αποφασίσω αν θα λάβει υποψηφιότητα!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Κάνεις κανένα άθλημα ή γυμαστήριο? Jogging, ποδήλατο, κάτι?

Αν ναι, πως θα σου φαινόταν ένα κινητό που, εκτός από μεγάλες διαστάσεις, έχει και μεγάλο βάρος? Εμένα πάντως θα με δυσκόλευε πολύ, στο γυμναστήριο το κινητό κάθε τρεις και λίγο πέφτει από την τσέπη ή με ενοχλεί σε συγκεκριμένες ασκήσεις λόγο του ότι χοροπηδάει μέσα στη τσέπη.

Λογικα μας τρολλαρεις ολους. Σε περιπτωση που δεν το κανεις ομως, να αναφερω πως στο γυμναστηριο το κινητο δεν το βαζεις στην τσεπη σου.ΕΛΕΟΣ ΔΛΔ! Ειναι απλη λογικη ρε φιλε! Βαλ'το διπλα σου οταν κανεις ασκησεις η μεσα σε ενα τσαντακι. Το ιδιο ισχυει και για ολα τα αλλα αθληματα εκτος απο την κολυμβηση γιατι δεν παιζει αδιαβροχη τσεπη σε μαγιω.

μμμμ... άρα βγάζεις το καπέλο στους κινέζους σχετικά με το design, ενώ δεν ξέρεις 2 από τα βασικότερα στοιχεία, τιμή και βάρος (που έχουν άμεση σχέση με τα υλικά κατασκευής). Και αν είναι ακριβό ή/και βαρύ τι θα κάνεις, θα ξαναβάλεις το καπέλο? :P

Κατσε για να καταλαβαινομαστε. Το καπελο το βγαζω γιατι κανουν αυτο το τολμηρο βημα σε υλικα που δεν εχουν ξαναχρησιμοποιηθει σε smartphone.

Τωρα αμα σκασουν με υψηλοτερη τιμη απο τα συνηθισμενα και ειναι σαν τουβλα κλαιν δεν θα παρω απλα.

 

Η μ@@@κια ειναι οτι δεν εχω και καπελο :P

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
  • Δημιουργία νέου...