Προς το περιεχόμενο

BendGate. Επίσημη απάντηση της Apple σχετικά με το iPhone 6 Plus που... λυγίζει


voltmod

Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • Απαντ. 173
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Το σιγουρο ειναι οτι μετα απο αυτη την φασαρια οι επομενες συσκευες, οχι μονο της apple, θα ειναι ποιο ανθεκτικες. Παλι κερδισε ο καταναλωτης :D

  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Τι θελετε , λοιπον, να κανουμε? Να το κανουμε γαργαρα οτι λυγιζει στον κωλο της χοντρης? Να μην ενημερωσουμε/θουμε? Οποιος γουσταρει να το παρει, θα το παρει. Αλλα να εχει στο νου του οτι λυγιζει. Θελει λιγο προσοχη.

 

Ειναι η αληθεια κι οχι δυσφημιση.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Το σιγουρο ειναι οτι μετα απο αυτη την φασαρια οι επομενες συσκευες, οχι μονο της apple, θα ειναι ποιο ανθεκτικες. Παλι κερδισε ο καταναλωτης :D

Αυτό θα πρεπε να ναι το ζητούμενο. Άλλο που εμείς πάμε να βγάλουμε πρόβατα τους...απέναντι :P

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

εγω ξερω οτι ο τυπος με το bendtest εχει 35.000.000 views σε 2 μερες...

για την apple δε λεω τιποτα, εχουν διαγραφει πολλα comments μου.   :P

Περίεργο, μονο 11 ειμαστε οι παθόντες απο το σύνδρομο insomnia-apple?

  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

16.000.000 πωλήσεις και προχωράει... Υπαρχει καλυτερη διαφήμιση απο αυτο πιτ συμβαίνει τωρα;;; Εγω πάντως με το βιντεάκι του τύπου περισσότερο την εμπιστεύτηκα την συσκευή (για την αντοχή της) παρα το αντίθετο που ήθελε να περάσει!!!!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

https://www.youtube.com/watch?v=FwM4ypi3at0

απο τον ιδιο στο note3!! με ολη του την δυναμη και δεν επαθε τιποτα.Η δυναμη που ασκεί φαίνετα και απο τα δακτυλά του

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

εγω ξερω οτι ο τυπος με το bendtest εχει 35.000.000 views σε 2 μερες...

για την apple δε λεω τιποτα, εχουν διαγραφει πολλα comments μου.   

 

Ας μην γεμίσουμε όμως και αυτό το topic με εικόνες, videos και γελοιογραφίες όπως στο προηγούμενο! Μας ενδιαφέρει να αναλύσουμε το θέμα και να πει ο καθένας την άποψή του χωρίς υπερβολές και προκλήσεις προς τους άλλους. 

Συμφωνώ απόλυτα!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αντε να έρθει επιτέλους η πατάτα μου όμως! Βαρέθηκα να περιμένω.

 

Και αν κάνω την εξυπνάδα και κάτσω πάνω του και στραβώσει, σας επιτρέπω να με δέσετε στο Σύνταγμα γυμνό και να μου βάλετε πίσσα και πούπουλα και ταμπέλα "FanBoy". :P

Προκαλείς άσχημα... είσαι και διαχειριστής!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Εδώ έχει ένα πιο ουδέτερο Βίντεο , που εξετάζει 6 τηλεφωνα και για την ακρίβεια βγάζει  αρκετα καλο το iPhone 6+ ,με αντοχη 40kgr . Βέβαια το 5αρι και το samsung είναι πιο ανθεκτικα , αλλά το εξάρι δεν είναι και τόσο "ευκαμπτο" όσο το παρουσιάζουν. Αλλά επειδή το iPhone εχει το στάτους του celebrity στα gadgets για αυτό και τα "σκανδαλα " του είναι τόσο δημοφιλη . Εγώ πάντως αργα η γρήγορα θα το πάρω :)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Φάρσα απο τέστ??? Είναι επαγγελματικό τεστ το να το πιάνεις και να προσπαθείς να το λυγίσεις με τα 2 χέρια???  Θα το τολμούσες αυτό το "τεστ" να το δοκιμάσεις σε κάποια απο τις συσκευές σου?

 

Καλές οι εξομοίωσης αλλά δεν είναι ποτέ 100% πραγματικές , να το λυγίσεις με τα δυο χέρια δεν θα το έκανες αλλά η αλήθεια είναι ότι έχει θέμα το 6+ είναι λογικό λόγο αλουμινίου και μεγάλου μεγέθους τα δυο τεράστια λάθη της Apple δεν έβαλε συνδυασμό μετάλλων πχ αλουμινίου-χάλυβα και δεύτερον το έκανε πολύ λεπτό χίλιες φορές να ήταν πιο παχύ.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

ολα μπορουν να συμβουν,μηπως η samsung δεν ειχε θεματα?η htc?η sony?

βρηκαμε τωρα να λασπολογουμε μονο πανω στην apple?

κι οχι δεν εχω iphone κι ουτε και θα παρω εκτος κι αν το βρω σε καλη τιμη απο οπου κι αν ειναι.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Κάτοχος 6plus. Το βάζω κανονικά στην πίσω τσέπη του τζήν ενώ οδηγώ χωρίς πρόβλημα (πλήν του μεγέθους). Δεν έχει δείξει να είναι τόσο ευαίσθητο μέχρι στιγμής.

 

Δεν έχω δοκιμάσει να κάτσω σε παγκάκι βέβαια, οπότε θα σας κρατάω ενήμερους :P

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...