Προς το περιεχόμενο

PlayStation Store - Προσφορές και απορίες


drake.

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Αλλαγή πιστωτικής στο playstation store

 

καλημέρα ξέρει κανεις πως γίνετε να κανεις αλλαγή πιστωτικής στο store η να βάλεις μια επιπλέον κάρτα προσπάθησα να κάνω μια αγορά επέλεξα τρόπο πληρωμής τις πιστωτικές κάρτες αλλα μου βγάζει την παλιά κάρτα η οποια έχει λήξει και δεν βλέπω πως μπορώ να προσθέσω την καινούργια κάρτα μου.ευχαριστώ

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • 2 μήνες μετά...
  • Απαντ. 130
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Πρόβλημα με τον κωδικό στην δωροκάρτα για Playstation Store

 

Αγοράζω ένα ps vita πηγαίνω στο playstation store

Γιατί είχε δώρο 8 παιχνίδια πακέτο. Παίρνω την κάρτα την έκανα με το νύχι μετά

Κατάλαβα πως ήταν ξυστό παίρνω το κέρμα, το ξύνω και είχε φύγει το τελευταίο ψηφίο από τον κωδικό. τώρα τι κάνω μάγκες την πετάω ;

λογικά μπορείς να απευθυνθείς στην Sony όπως είχα κάνει και εγώ σε παρόμοια περίπτωση με κάρτα ανανέωσης χρόνου της Cosmote. φαντάζομαι θα μπορέσουν να σου πουν το τελευταίο ψηφίο.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Κοίτα άμα έχει φύγει ολόκληρο ψυγείο νομίζω είναι λίγο δύσκολο να στο αντικαταστήσουν από την Sony...

Κάνε δοκιμές

 

Sent from my MT11i using Insomnia

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Κοίτα άμα έχει φύγει ολόκληρο ψυγείο νομίζω είναι λίγο δύσκολο να στο αντικαταστήσουν από την Sony...

Κάνε δοκιμές

 

Sent from my MT11i using Insomnia

 

 

το πραγματικό ερώτημα όμως είναι για ποιο λόγο να φύγει το ψυγείο? υπήρξε κακομεταχείριση από την μεριά του ιδιοκτήτη??? :P

 

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • 3 μήνες μετά...

Αγορες παιχνιδιών ps3 μεσα απο το playstation store

 

Γεια σας θέλω εχω το PS3 και θέλω να κατεβάσω παιχνίδια απο playstation store και δεν ξέρω απο τα βίντεο που εχω δει τι ειναι πιο ασφαλές και εύκολο να κανείς, η playstation network card (λήγει μετά απο κάποιο διάστημα αφού την αγοράσεις; η έχει κάποια συνδρομή ;) και η αλλη περίπτωση ειναι μια χρεωστική καρτα.
Επίσης θέλω να ρωτήσω απο που μπορω να δω τον διαθέσιμο χώρο του playstation αλλα και οταν κατεβάζω παιχνίδια απο το playstation store πως μπορω να τα αποθηκεύω απευθείας σε εξωτερικό σκληρό.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Η κάρτα έχει ημερομηνία λήξης, η οποία αναφέρεται στο εσωτερικό της θήκης. Εγώ θα σου πρότεινα χρεωστική γιατί βολεύει περισσότερο. Απλά να την συνδέσεις με έναν λογαριασμό που δεν χρησιμοποιείς ιδιαίτερα. Συνδρομή δεν έχει πάντως.

 

Τον διαθέσιμο χώρο τον βλέπεις από τα settings της κονσόλας.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Η κάρτα έχει ημερομηνία λήξης, η οποία αναφέρεται στο εσωτερικό της θήκης. Εγώ θα σου πρότεινα χρεωστική γιατί βολεύει περισσότερο. Απλά να την συνδέσεις με έναν λογαριασμό που δεν χρησιμοποιείς ιδιαίτερα. Συνδρομή δεν έχει πάντως.

 

Τον διαθέσιμο χώρο τον βλέπεις από τα settings της κονσόλας.

Πως μπορω να αποθηκεύω απευθείας τα παιχνίδια σε εξωτερικό σκληρό ;;
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • 1 μήνα μετά...

Πρόβλημα πρόσβασης στο PlayStation Store

 

Τι γινετε βρε παιδια απο χτες προσπαθω να μπω στο στο store και δεν μπαινει με τιποτα δεν εχω καποιο προβλημα με το online θεμα και παιζω και κανονικα τα παιχνιδια χωρις προβληματα αλλα στο store απο χτες τζιφος κανοξνε τιποτα μηπως συμβαινει και σε σας η το χω μονο εγω;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

τι σου κανει? και εγω εχω προβλημα, αλλα μπορω να μπω Online στο Mw2 κανονικα

εμενα παγωνει το PS3. αμα σου κανει το ιδιο, μαλλον ειναι προβλημα της σονυ

  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

μεχρι που να το φτιαξει η σονυ(εδω και 3-4μερες δεν μπορω να μπω εγω) μπορειτε και αλλιως να μπειτε store.

απο pc σε αυτο το λινκ https://store.sonyentertainmentnetwork.com/#!/en-gr/home/games

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αυτο ακριβως κανει η κοσνολα και σε μενα παιδια παγωνει και μετα χρειαζεται να κανει restore οχι τιποτα θα παθει και τιποτα απο το πουθενα...Εγω απο χτες που ηθελα να προσθεσω καποια χρηματα στο λογαριασμο μου δεν μπορω να μπω τωρα δεν ξερω αν αληθευει αυτο που λεει ο φιλος για 3-4 μερες ειναι τοσες μερες αυτο το προβλημα;;;; Η πλακα ειναι οτι ειχα να μπω κανα μηνα και μια φορα μετα απο τοσο καιρο που ηθελα να μπω δεν μπορω...Αρε sony εγω απορω τι σε πληρωνουμε 50 το χρονο για συνδρομη....ειμαι στα ορια του να παω σε xbox οne αντι ps4 που σκεφτομουν να αγορασω...Αλλο ενα τετοιο απο την sony και αντε για! Ασε που σημερα εβλεπα αυτο και τρελαθηκα ακομα πιο πολυ!    

http://www.insomnia.gr/topic/521121-%CF%80%CF%81%CF%8C%CE%B2%CE%BB%CE%B7%CE%BC%CE%B1-%CE%BC%CE%B5-dualshock-4-analog-stick-tearing/

ΑΠΑΡΑΔΕΚΤΑ πραγματα και σας μιλαει ενας οπαδος της sony εχω ολες της κονσολες της(εκτος του psp) και καμια της microsoft!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αυτο ακριβως κανει η κοσνολα και σε μενα παιδια παγωνει και μετα χρειαζεται να κανει restore οχι τιποτα θα παθει και τιποτα απο το πουθενα...Εγω απο χτες που ηθελα να προσθεσω καποια χρηματα στο λογαριασμο μου δεν μπορω να μπω τωρα δεν ξερω αν αληθευει αυτο που λεει ο φιλος για 3-4 μερες ειναι τοσες μερες αυτο το προβλημα;;;; Η πλακα ειναι οτι ειχα να μπω κανα μηνα και μια φορα μετα απο τοσο καιρο που ηθελα να μπω δεν μπορω...Αρε sony εγω απορω τι σε πληρωνουμε 50 το χρονο για συνδρομη....ειμαι στα ορια του να παω σε xbox οne αντι ps4 που σκεφτομουν να αγορασω...Αλλο ενα τετοιο απο την sony και αντε για! Ασε που σημερα εβλεπα αυτο και τρελαθηκα ακομα πιο πολυ!    

http://www.insomnia.gr/topic/521121-%CF%80%CF%81%CF%8C%CE%B2%CE%BB%CE%B7%CE%BC%CE%B1-%CE%BC%CE%B5-dualshock-4-analog-stick-tearing/

ΑΠΑΡΑΔΕΚΤΑ πραγματα και σας μιλαει ενας οπαδος της sony εχω ολες της κονσολες της(εκτος του psp) και καμια της microsoft!

Καλά, κούλαρε :P

 

Και το ελληνικό live marketplace στο 360 προβληματικό είναι εδώ και μήνες και δεν έχει κάνει τίποτα η MS, απ' όσο γνωρίζω. Και οι δύο λερωμένη την έχουν τη φωλιά τους. 

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
  • Δημιουργία νέου...