Προς το περιεχόμενο

[psu] ENERMAX EPM750AWT PLATIMAX PC POWER SUPPLY 750W 48.73 eshop [ΤΕΛΟΣ-ΑΚΥΡΟ/ΛΑΘΟΣ ΤΙΜΗ]


Kostas93

Προτεινόμενες αναρτήσεις

προσωπικά δε θα κάνω καταγγελία. Δεν έχω κανει ποτέ και δε σκοπεύω να κάνω τώρα.

Έχω πάρει πάρα πολλά πράγματα στο παρελθόν (και συνεχίζω να ψωνίζω απο εκει) και τις περισσότερες φορές δεν είχα το παραμικρό πρόβλημα.

Αν έχω κάποια άποψη σχετικά με το eshop πιο πολύ θετική είναι παρά αρνητική.

Απλά από ότι καταλαβαίνω, επειδή πολλοί το αναφέρουν, την επόμενη φορά που κάτι θα έχει σοβαρή μείωση τιμής δε θα το αναφέρουμε καν καθώς "σιγα μη μας τα δώσουν και τζάμπα", "Δεν είναι σωστό να προσπαθούμε να εκμεταλευτούμε ένα λάθος ενός καταστήματος" και άλλα.

micahel : από τα πιο σωστά πράγματα που ειπωθηκαν μέχρι στιγμής στο θέμα.

Αυτά απο μένα. Αν θέλετε ας κλείσει το θέμα.

Ειναι μεχρι να σου κατσει η στραβη.....μετα θα σου πω εγω αν κανεις η οχι καταγγελια...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 256
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Δημοσιευμένες Εικόνες

  • Moderators

Βλεπω ότι πολλοι ζητατε να κλειδωσει και λογικο είναι αφου επεσε ακυρο σε ολους, δεν υπαρχει κατι άλλο να περιμενουμε να συμβει από το κατάστημα, το ανακοινωσε επισημα στο mail που σας εστειλε. Εγιναν όλα ακριβως όπως ηταν αναμενομενο απο οσους παρακολουθουν τα πραγματα χρονια, συνεπες με την ιστορια/πολιτικη του.

 

 

 

 

 

Δεν παρήγγειλα τροφοδοτικό γιατί δεν το χρειαζόμουνα, αλλά αυτό που έκανε το e-shop το βρίσκω απαράδεκτο σαν πακέτο, όχι μόνο έκανε λάθος -αν ήταν μόνο αυτό, πες πάει στο διάλο-

αλλά προτείνει σαν αντιπροσφορά ένα προϊόν που ενώ το έχει σε προσφορά λέει οτι είναι 23€ πιο ακριβό;

 

Και πραγματικά παραξενεύομαι που αρκετοί από δω μέσα λένε οκ, δεν τρέχει τίποτα και ότι αν κλείσει το eshop θα απομείνουμε με τους μεγάλους να μας κλέβουνε.

Όχι, να μείνουν οι σωστοί επαγγελματίες που πουλάνε σε νορμάλ τιμές και δεν κάνουν τέτοιες απατεωνιές.

Όταν έστησα εγώ το ποταπό πισάκι μου, έκανα αγορές από 3 διαφορετικά μαγαζιά -από Χανιά μέχρι Θεσσαλονίκη για να μαζέψω τα εξαρτήματα.

 

Επιτέλους, για να αποκτήσουμε σοβαρά μαγαζιά πρέπει να γίνουμε και μεις σοβαροί καταναλωτές.

 

Αυτό το ποστ τα λεει όλα κατά τη γνωμη μου.

 

Κλεινοντας,

αν είμασταν αλλιως ως καταναλωτικος πληθυσμος, θα ηταν αλλιως και τα μαγαζια γυρω μας.-

  • Like 11
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

  • Δημιουργία νέου...