Προς το περιεχόμενο

[psu] ENERMAX EPM750AWT PLATIMAX PC POWER SUPPLY 750W 48.73 eshop [ΤΕΛΟΣ-ΑΚΥΡΟ/ΛΑΘΟΣ ΤΙΜΗ]


Kostas93

Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • Απαντ. 256
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Δημοσιευμένες Εικόνες

  • Moderators

Εχουμε στο αρχειο μας εδω τιποτα παρομοιο λαθους απ' το e-shop?

Αρκετα από το pc1 που είναι συγγενης του. Ακυρα χαλαρα μοιραζει σε περιπτώσεις λαθος τιμων.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Moderators

Αν καποιος ξανα ασχοληθεί (ΔΗΜΟΣΙΑ) με αγγελια, το τοπικ θα κλειδωσει. Χιλιες φορες τα ιδια εχουμε πει...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Σίγουρα άκυρο παιδιά, εδώ έχω φάει άκυρο για προιόντα από crazy Sundays!
Η πλάκα είναι ότι θα προσπαθήσουν να σου αντιπροτείνουν κανένα innovator με τα ίδια λεφτά

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ευχαριστώ πολύ τον ts.Η τιμή για τα χαρακτηριιστικα του τροφοδοτικού είναι στα όρια της ξεφτίλας . Ακόμα και εγώ που δεν το χρειαζομουνα δεν άντεξα και παρήγγειλα ένα.

Τώρα όσον αφορά το ενδεχόμενο να πέσει άκυρο έχω την εντύπωση ότι ειδικά για το eshop δεν έχουν αναφερθεί τέτοιες περιπτώσεις (αλλιώς ας με διορθώσετε) οπότε είμαι αισιόδοξος ότι θα παραλάβουμε έστω και ένα ο καθένας.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

αν ο καθένας έχει παραγγείλει 8 κομμάτια λογικά κάποιοι θα φάνε άκυρο. Μπορεί όσοι παρήγγειλαν πιο αργά... Που να βρούνε τέτοιο απόθεμα;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ολα θα εξαρτηθουν απο τον προμηθευτη τους.

Ποσο στοκ υπαρχει.Και δεν ξερουμε αν το τροφοδοτικο παραγεται ακομα γιατι ειναι μοντελο του 2011.

Τεσπα, υπομονη την Δευτερα θα λυθει το μυστηριο.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δεν ξέρω τι λέτε αλλά εγώ παρήγγειλα 1 κομμάτι και έχει περάσει από τον έλεγχο ομαλότητας παραγγελίας. Τώρα το αν θα πάραλάβω δεν ξέρω...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Η ομαλότητας παραγγελίας δεν λέει κάτι (παίζει να είναι και αυτοματοποιημένο από το σύστημα). Έχει τύχη παραγγελία να βρίσκεται σε αυτό το στάδιο επί 15 μέρες και τελικά ακυρώθηκε.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

  • Δημιουργία νέου...