Προς το περιεχόμενο

[psu] ENERMAX EPM750AWT PLATIMAX PC POWER SUPPLY 750W 48.73 eshop [ΤΕΛΟΣ-ΑΚΥΡΟ/ΛΑΘΟΣ ΤΙΜΗ]


Kostas93

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Έχει γίνει στο παρελθόν παρόμοιο λάθος και τελικά παρέλαβαν κάποιοι? Oχι μόνο από το eshop.

 

 

Έχω πάρει από Πλαίσιο σκληρό 500GB κάποτε στα 20Ε τη στιγμή που ο φθηνότερος τότε είχε κανά 70αρι.

Αυτός που πήρα αν θυμάμαι καλά είχε 80-90. 

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 256
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Δημοσιευμένες Εικόνες

Πανέξυπνο κόλπο και πετυχημένο μάρκετινγκ,κατευθείαν έριξαν μέσα στο στόχο που ήθελαν.Δηλαδή ήθελα να μαζέψουν ανθρώπους του hardware και τα κατάφεραν,ένα ολόκληρο φόρουμ μιλάει γι αυτούς,τη google adwords και βλακείες !!!!Αυτό είναι πετυχημένο κόλπο και μπράβο τους.
Θα τους έχω μάγκες εάν τα δώσουν τα τροφοδοτικά ,όχι σαν το πλαίσιο του  μοίραζαν άκυρα.Αλλά με τόσα άκυρα που μοίρασε κάποια από αυτά γυρίσουν μπούμερανγκ και του έκοψαν το κεφάλι.
 

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Έχω πάρει από Πλαίσιο σκληρό 500GB κάποτε στα 20Ε τη στιγμή που ο φθηνότερος τότε είχε κανά 70αρι.

Αυτός που πήρα αν θυμάμαι καλά είχε 80-90. 

 

και εγω, τον seagate τον 500αρη 2,5"... και εναν ακομα εξωτερικό 500αρη νομιζω απο κωτσο στα 20-25€... οποτε οποιος ειναι σοβαρος και σεβεται τον πελάτη τα δινει...

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Moderators

Από Δευτερα για τα ακυρα ή ο,τι άλλο, μπορει να ξεκλειδωσει το θεμα.

 

Ο λογος για οποιον δεν καταλαβε:

 

Αν καποιος ξανα ασχοληθεί (ΔΗΜΟΣΙΑ) με αγγελια, το τοπικ θα κλειδωσει. Χιλιες φορες τα ιδια εχουμε πει...

Πριν 5 λεπτα παλι τα ιδια...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

μιας και άνοιξε το θέμα να ενημερώσω πως εμένα η παραγγελία είναι ακόμη στο στάδιο ελέγχου της διαθεσιμότητας.

 

Απο τη στιγμή που δεν υπάρχει σε στόκ μπορεί να μείνει έτσι και για 3-4 μέρες..

 

Πήρε κανείς τηλέφωνο να ρωτήσει πότε θα παραλάβουμε;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μίλησα με eshop γιατί πήγα για άλλη παραγγελία στο τοπικό κατάστημα και μου είπε ο τύπος εκεί ότι μας περιμένει μαζικό άκυρο σε όλες τις παραγγελίες, και υπάρχουν 2 αντιπροτάσεις(που θα έρθουν με email κάποια στιγμή σε όλους μας):

http://www.e-shop.gr/coolermaster-g750m-gm-series-750w-modular-psu-%96-80-bronze-rs750-amaab1-eu-p-PER.811694 στα 76,90

και

http://www.e-shop.gr/coolermaster-rs750-amaag1-eu-v750sm-750w-p-PER.813305
στα 99

Το πρώτο σίγουρα δεν είναι σοβαρή αντιπρόταση(δεδομένου ότι τώρα σε newsletter παίζει αυτό στα 69 ευρώ. Το 2ο αν κάποιος το θέλει όντως φαίνεται συμπαθητικό, αλλά εγώ προσωπικά 100 ευρώ για τροφοδοτικό δεν τα δίνω τώρα(άλλωστε για μελλοντική αναβάθμιση το έβλεπα το αρχικό τροφοδοτικό του thread, όχι για άμεση χρήση).

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δεν μας ειχε συνηθισει το eshop σε τετοιες τακτικες. :mad: Και μενα σε ελεγχο διαθεσιμοτητας ειναι αλλα αν ειναι για τετοια αντιπροταση οπως αυτη που γραφει ο φιλος παραπανω, τοτε fail και τρωνε πανηγυρικο ακυρο.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Moderators

Δεν μας ειχε συνηθισει το eshop σε τετοιες τακτικες. :mad:

Τι λες; Ποτε εδωσε προιον σε "λαθος" τιμη; Εγω προσωπικα μονο ακυρα θυμαμαι όπως εχω ξαναγραψει στο topic, με τα περισσοτερα περιστατικα από το pc1. Γι' αυτό το λογο και περιμενα μονο ακυρα. Συνεπες με την ιστορια θα είναι το μαγαζι αν γινει αυτό που δημοσιευσε ο συμφορουμιτης ως πληροφορια εκ των εσω.

  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Η αντιπρόταση αν είναι όντως αυτή είναι για κλάμματα...

Let the κραξινγκ begin! :mad:

Kράξιμο γιατί; Δεν ήταν κάποια προσφορά αλλά ένα τυπογραφικό λάθος.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

  • Δημιουργία νέου...