Προς το περιεχόμενο

ΓΑΣΤΡΟΣΚΟΠΗΣΗ δημόσια ή ιδιωτικά. Κόστος+ιατροί


abc

Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • Απαντ. 283
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Δημοσιευμένες Εικόνες

Καθολου...Γινεται με μεθη.

Όπως γίνεται η γαστροσκοπηση και το άλλο δηλαδή.. Στην γαστροσκοπηση με πονούσε ο λαιμός κάνα μήνα... Πολύ αηδία.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Όπως γίνεται η γαστροσκοπηση και το άλλο δηλαδή.. Στην γαστροσκοπηση με πονούσε ο λαιμός κάνα μήνα... Πολύ αηδία.

 

 

Γινεται ταυτοχρονα με γαστροσκοπιση.Υπερβολικος εισαι οτι ειχες τοσες ενοχλησεις εκτος και ο γιατρος εκανε κατι λαθος .Λιγες μονο ωρες ενοχλησεις .

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Γινεται ταυτοχρονα με γαστροσκοπιση.Υπερβολικος εισαι οτι ειχες τοσες ενοχλησεις εκτος και ο γιατρος εκανε κατι λαθος .Λιγες μονο ωρες ενοχλησεις .

Οχι είχα ενόχληση στο λαιμό, η ιατρός ήταν νεα και μάλλον άπειρη Δεν ξέρω...

Αφού νόμιζε ότι είχα νόσο του κρον και τελικά ήταν χολή... Ότι να ναι.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Οχι είχα ενόχληση στο λαιμό, η ιατρός ήταν νεα και μάλλον άπειρη Δεν ξέρω...

Αφού νόμιζε ότι είχα νόσο του κρον και τελικά ήταν χολή... Ότι να ναι.

 

Α...καλα !!!!!!

  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Α...καλα !!!!!!

4 μήνες με έβαζε και έκανα εξέταση στην εξέταση... Αίμα, γαστροσκοπηση και πίσω..

Πάω σε έναν παθολόγο τυχαία του λέω τι έχω και μου λέει κάνε υπερηχο κοιλιάς... Αμέσως βρέθηκε το πρόβλημα και παλι καλά γιατί υπήρχε όγκος μέσα στο όργανο ευτυχώς στην αρχή του, έγινε βιοψία και όλα ήταν καλά. Απίστευτα πράγματα Ελλάς το μεγαλείο σου.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

4 μήνες με έβαζε και έκανα εξέταση στην εξέταση... Αίμα, γαστροσκοπηση και πίσω..

Πάω σε έναν παθολόγο τυχαία του λέω τι έχω και μου λέει κάνε υπερηχο κοιλιάς... Αμέσως βρέθηκε το πρόβλημα και παλι καλά γιατί υπήρχε όγκος μέσα στο όργανο ευτυχώς στην αρχή του, έγινε βιοψία και όλα ήταν καλά. Απίστευτα πράγματα Ελλάς το μεγαλείο σου.

 

 

Θεμα απειριας και ισως ελλειπους επιστημονικης καταρτησης.

 

Κι εδω ισχευει οτι ο ...νεος εναι ωραιος αλλα ο παλιος ειναι αλοιως.

  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • 2 μήνες μετά...

ειμαι σε διλημα να δωσω 80 ευρω να την κανω εξω την γαστροσκοπηση η να δωσω 48 που ειναι το χαμηλοτερο σε απογευματινο ιατρειο και να παω να τι κανω σε δημοσιο δωρεαν

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

3 hours ago, Anorymous said:

ειμαι σε διλημα να δωσω 80 ευρω να την κανω εξω την γαστροσκοπηση η να δωσω 48 που ειναι το χαμηλοτερο σε απογευματινο ιατρειο και να παω να τι κανω σε δημοσιο δωρεαν

Μήπως να επιλέξεις με βάση το γιατρό που θα στο κάνει; (συστάσεις, εμπειρία). Σίγουρα 30 ευρώ δεν είναι λίγα λεφτά, αλλά η υγεία πάνω από όλα.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

22 λεπτά πριν, BuckRodgers είπε

Μήπως να επιλέξεις με βάση το γιατρό που θα στο κάνει; (συστάσεις, εμπειρία). Σίγουρα 30 ευρώ δεν είναι λίγα λεφτά, αλλά η υγεία πάνω από όλα.

υποτιθετα ειναι επιμελητης β

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

2 minutes ago, Anorymous said:

υποτιθετα ειναι επιμελητης β

Αυτό είναι η κατώτερη βαθμίδα προσωπικού (γιατρών)του ΕΣΥ απ' όσο γνωρίζω (πλην επικουρικών), αλλά σίγουρα δεν αντικατοπτρίζει την ικανότητά του (μπορεί να είναι εκπληκτικός, μέτριος ή κακός).

Ο γιατρός που σου έγραψε την εξέταση μπορεί να προτείνει και κέντρο-νοσοκομείο, διαφορετικά κινείσαι ανάλογα με τις εμπειρίες γνωστών και φίλων.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

4 ώρες πριν, Anorymous είπε

ειμαι σε διλημα να δωσω 80 ευρω να την κανω εξω την γαστροσκοπηση η να δωσω 48 που ειναι το χαμηλοτερο σε απογευματινο ιατρειο και να παω να τι κανω σε δημοσιο δωρεαν

Επειδή ενδιαφέρεται δικός μου άνθρωπος για γαστροσκόπηση, μπορείς να μου πεις τι εννοείς όταν λες ότι σε δημόσιο νοσοκομείο (απογευματινό ιατριο) θα δώσεις 48 αλλά είναι δωρεάν; 

Μήπως εννοείς το απογευματινό 48€ και το πρωινό δωρεάν;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

47 λεπτά πριν, thant είπε

Επειδή ενδιαφέρεται δικός μου άνθρωπος για γαστροσκόπηση, μπορείς να μου πεις τι εννοείς όταν λες ότι σε δημόσιο νοσοκομείο (απογευματινό ιατριο) θα δώσεις 48 αλλά είναι δωρεάν; 

Μήπως εννοείς το απογευματινό 48€ και το πρωινό δωρεάν;

48 ευρω θα πληρωσεις τον γιατρο στο απογευματινο και δωρεαν θα ειναι η εξεταση που θα σου γραψει για δημοσιο νοσοκομειο

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

52 λεπτά πριν, thant είπε

Δηλαδή δεν μπορεί να κάνει κάποιος τη συγκεκριμένη εξέταση εντελώς δωρεάν αν πάει με την ασφάλειά του;

μπορει αλλα θα περιμενεις 4-5 μηνες να βρεις πρωινο ραντεβου

  • Thanks 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

  • Δημιουργία νέου...