Προς το περιεχόμενο

ΓΑΣΤΡΟΣΚΟΠΗΣΗ δημόσια ή ιδιωτικά. Κόστος+ιατροί


abc

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Test αναπνοης εκανα για να δω αν εχει εξαλιφθει το μικροβιο στον πυλωρο του δωδεκαδακτυλου .Εδειξε εκριζωση του μικροβιου αλλα με νεα γαστροσκοπιση δεν ειχε φυγει .

 

 

Νομιζω η γαστροσκοπιση ειναι πιο αξιοπιστη.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 283
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Δημοσιευμένες Εικόνες

Καλημέρα παιδιά.

Επειδή θα χρειαστεί να κάνω άμεσα γαστροσκόπηση λόγω έντονων συμπτωμάτων, έχετε να μου προτείνετε από εμπειρία κάποιο διαγνωστικό κέντρο στην Αθήνα;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Εγω πολλα χρονια κανω στον Ευαγγελισμο .Και το γραφω γιατι ειναι Δημοσιο νοσοκομειο .Για πιο πολλα αν θελεις στειλε μου μηνυμα.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Έκανα γαστροσκοπηση στο Βενιζέλειο στο Ηρακλειο Κρητης πριν 2 μέρες. Είχα πάει στα επείγοντα για ένα θέμα που είχα στο στομάχι. Πραγματικά δεν κατάλαβα τίποτα. Με ναρκωσαν, ποτέ έκλεισα τα μάτια μου, ποτέ τα άνοιξα, ούτε που πηρα χαμπάρι τι έγινε. Μου έκλεισαν ραντεβού για κολονοσκόπηση. Τι παίζει; Πονάει αυτή η εξέταση; Υποθέτω κ αυτή γίνεται με νάρκωση σωστά;

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αν γινει σωστη ναρκωση δεν καταλαβαινεις τιποτε .Και στις δυο εξετασεις.Στην κολονοσκοπηση εχει πριν καθαρτικα.Και μετα την εξεταση ενοχλησεις για λιγο.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

8 ώρες πριν, Diskimpex είπε

Αν γινει σωστη ναρκωση δεν καταλαβαινεις τιποτε .Και στις δυο εξετασεις.Στην κολονοσκοπηση εχει πριν καθαρτικα.Και μετα την εξεταση ενοχλησεις για λιγο.

Δεν γινεται ναρκωση αλλα μεθη . Δεν καταλαβαιεις τιποτα . Μετα για λιγες ωρες μια μικρη ενοχληση στο λαιμο .

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Σε περίπτωση που ξέρω για κολονοσκόπιση ένεση έκαναν ,και κοιμάσαι για λίγο .Οταν ξύπνησε για κάποια ώρα ξάπλα προτού φύγει.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

1 ώρα πριν, Fotia είπε

Σε περίπτωση που ξέρω για κολονοσκόπιση ένεση έκαναν ,και κοιμάσαι για λίγο .Οταν ξύπνησε για κάποια ώρα ξάπλα προτού φύγει.

Και η μεθη με ενεση ενδοφλεβια γινεται.Μετα απο 20 λεπτα σηκωνεσαι αλλα συνιστουν να μην οδηγησεις για 2 ωρες 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

12 λεπτά πριν, madtracker είπε

μπακος στο γαλατσι. top στην γαστροσκοπιση! δεν καταλαβαινεις τιποτα! 5 ατομα εχω στειλει και δεν καταλαβανε τιποτα. Κοστος στα 120€

Με βιοψια ή όχι ?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

1 ώρα πριν, paperscore είπε

Να την τολμήσω δηλαδή την κολονοσκόπηση ε; Άντε να δούμε...

Στο Βενιζέλειο, ναι να την τολμήσεις. Δε θα καταλάβεις τίποτα όπως και στη γαστροσκόπηση.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

  • Δημιουργία νέου...