Προς το περιεχόμενο

Insomniac's Desktop Screenshots Thread


Pa0ki

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Σ'ευχαριστώ για την απάντηση! Κατέβασα rocketdock (δε λέει support για Windows 10 όμως... θα δούμε) και το Winstep Nexus. Απ' όσο έχω καταλάβει από το thread αυτό, το rainmeter είναι ο μεγαλύτερος πόνος στο configuration :fear:

Αν σου φαίνεται λαβύρινθος το rainmeter δες το παρακάτω link, είναι ένας οδηγός για την πρώτη επαφή μ' αυτό και κυρίως ένα λεξικό ορολογίας για να καταλαβαίνεις τι ψάχνεις.

 

https://www.pcsteps.gr/116880-%ce%b1%ce%bb%ce%bb%ce%b1%ce%b3%ce%ae-%cf%84%ce%b7%cf%82-%ce%b5%cf%80%ce%b9%cf%86%ce%ac%ce%bd%ce%b5%ce%b9%ce%b1%cf%82-%ce%b5%cf%81%ce%b3%ce%b1%cf%83%ce%af%ce%b1%cf%82-rainmeter/

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 333
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Αν σου φαίνεται λαβύρινθος το rainmeter δες το παρακάτω link, είναι ένας οδηγός για την πρώτη επαφή μ' αυτό και κυρίως ένα λεξικό ορολογίας για να καταλαβαίνεις τι ψάχνεις.

 

https://www.pcsteps.gr/116880-%ce%b1%ce%bb%ce%bb%ce%b1%ce%b3%ce%ae-%cf%84%ce%b7%cf%82-%ce%b5%cf%80%ce%b9%cf%86%ce%ac%ce%bd%ce%b5%ce%b9%ce%b1%cf%82-%ce%b5%cf%81%ce%b3%ce%b1%cf%83%ce%af%ce%b1%cf%82-rainmeter/

 

Σ'ευχαριστώ, ξεκινάω μελέτη! ^^

Μία πρώτη προσπάθεια, μηδέν προγραμματισμός - απλή επιλογή widgets και μικρό customization. Είμαι σε καλό δρόμο :-)

 

 

post-137646-0-41115100-1470894232_thumb.jpg

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Σ'ευχαριστώ, ξεκινάω μελέτη! ^^

Μία πρώτη προσπάθεια, μηδέν προγραμματισμός - απλή επιλογή widgets και μικρό customization. Είμαι σε καλό δρόμο :-)

Ωραίοος :)

 

Γενικά το rainmeter είναι για τρελό παιχνίδι, όρεξη και φαντασία να 'χεις.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • 5 μήνες μετά...

καινούργιο.......

8SMicuF.jpg

 

 

Αυτή δεν ήταν που είχε παίξει στη πρώτη σεζόν του homeland τη γυναίκα του μπρόντι και ο φίλος του την πηδούσε; Θυμάμαι μια φράση του φίλου του απευθυνόμενος στον Μπρόντι. - Το ξέρεις ότι τη γυναίκα σου ήθελe να την ξεκολ... στο νεροχύτη όλη η γειτονιά; Είχα καυλώσει διαβάζοντας τη φράση και μόνο.

 

 

Τι μου θύμισες τώρα!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

^ Στο thread αυτό βάζουμε τις εικόνες που έχουμε βάλει για φόντο στην οθόνη. Η εικόνα που ανέβασες είναι για εδώ:-)

 

 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • 2 εβδομάδες αργότερα...

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...