Προς το περιεχόμενο

Στον OTE TV όλοι οι αγώνες Champions League και Europa League για την τριετία 2015-2018


Hal9000

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Είναι τραγικό να λέμε αυτό να ευχόμαστε να βρεθούν και άλλοι άνθρωποι χωρίς δουλειά με τόση ανεργία που υπάρχει στην Ελλάδα

δεν το ενωούσα σε επίπεδο εργαζομένων κλπ προφανώς, απλά δεν γούσταρα το 60ευρο νταβατζιλίκι οπότε χαίρομαι που θα πάω σε οτε tv :D

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 55
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Παντως με την απωλεια του Τσαμπιονς Λιγκ και του Europa εμεινε μονο με το Ελληνικο πρωταθλημα. Πολυ φτωχο το αθλητικο της πακετο, για μπαλιτσα μιλαω.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δεν πειραζει. Με τα λεφτα που δεν θα δωσει για την τριετια η nova για CL και EL θα χτυπησει τα πρωταθληματα που εχει τωρα ο ΟΤΕ και λιγουν τα συμβολαια. Οπως το Γερμανικο και Ισπανικο πρωταθλημα. Εκτος αν ο ΟΤΕ χτυπαει αλυπητα τις προσφορες με κατοσταρια μυρια....

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Και το επομενο βημα φυσικα ειναι το μποκο που εχει να πεσει σε καθε ειδους live streaming.Δεν μπορει κυριος να σκαει τοσα λεφτα και εσυ να μπαινεις σε site ή να χρησιμοποιεις προγραμματακια για να βλεπεις τζαμπα.Μια του κλεφτη,δυο του κλεφτη,στην τριτη θα σου κοβουν την ταχυτητα....οπως στο εξωτερικο αντε να γινουμε Ευρωπη.Εχει να πεσει κυνηγητο.....ολοι στις καφετεριες θα την βγαζουμε η ρεφενε και οτε tv

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δεν πειραζει. Με τα λεφτα που δεν θα δωσει για την τριετια η nova για CL και EL θα χτυπησει τα πρωταθληματα που εχει τωρα ο ΟΤΕ και λιγουν τα συμβολαια. Οπως το Γερμανικο και Ισπανικο πρωταθλημα. Εκτος αν ο ΟΤΕ χτυπαει αλυπητα τις προσφορες με κατοσταρια μυρια....

Μακαρι να γινει αυτο.Παντος το μονοπωλιο σε εναν οποιος και να ειναι αυτος μονο καλο δεν κανει.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Φήμες λένε οτι σε λίγο καιρό ο OTE θα αγοράσει την Nova...

 

 

Δεν παίζει τέτοια Σενάριο για τον ΟΤΕ.

Η nova θα ειναι με hol+vodafone+wind+forthnet θα αλλάξει το τοπιο μεσα στο 2015 

 

bye bye nova  :D

ας πάρει και τη superligda για να τελειοποιηθεί η κατάρευση

 

o OTE δεν ενδιαφερεται για την  SuperLeague :)

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δεν παίζει τέτοια Σενάριο για τον ΟΤΕ.

Η nova θα ειναι με hol+vodafone+wind+forthnet θα αλλάξει το τοπιο μεσα στο 2015 

 

 

o OTE δεν ενδιαφερεται για την  SuperLeague :)

Δεν ενδιαφέρεται για την superleague o ote γιατί είναι στη Nova έως το 2017  . Όσο για τη nova ήδη η  vodafone και η  wind έχουν ένα ποσοστό μετοχών μαζί της Άραβες 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δεν ενδιαφέρεται για την superleague o ote γιατί είναι στη Nova έως το 2017  . Όσο για τη nova ήδη η  vodafone και η  wind έχουν ένα ποσοστό μετοχών μαζί της Άραβες 

 

 

Δεν ενδιαφέρεται για άλλους λόγους στους οποίους δεν μπορώ να αποκαλύψω.

2 εταιριες απο του χρόνου, απο τη μια ο ΟΤΕ  και απο την άλλη οτι ειπα ποιο πάνω.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ελπιζω μονο αυτο το ελευθερο καναλι που θα συνεργαστεί να μην ειναι ο αντ1. Χειροτερη εικονα δεν υπάρχει.

απο την στιγμή που σε παράλληλη μετάδοση 8α το δειχνει και ο ΟΤΕ... ας ειναι και ο αντ1..

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μονο κακο για μας ειναι το μονοπώλιο του ote τωρα/nova παλιοτερα.Οι τιμες θα πανε στο θεο και αυτο μονο εναντιον μας ειναι.Να πουμε οτι η νοβα εχει αρκετα καλες προσφορες συνδιασμενες με triple play οπως και ο οτε αλλα στον οτε το κολπο ειναι οτι το δευτερο χρονο οι τιμες πανε εκει που ειναι κανονικα(δηλαδη 55 ευρω+2 ευρω αναγνωριση κλησης) παμε στα 57 ευρω το μηνα για triple play με 30 λεπτα κινητα+200 λεπτα σταθερα.Στη νοβα με 50 ευρω το μηνα περνεις full pack+double play(720λεπτα κινητα απεριοριστα σταθερα+multiview+novago) και αυτο ειναι για παντα δεν θα αλλαξει η τιμη.Επισης το pvr στη νοβα ειναι free ενω στον οτε 4 ευρω.

 

Αυτο που θελω να πω ειναι οτι αν ο οτε τα παρει ολα απο τη νοβα θα μας βγει ενα ποσο στα 65ευρω+ το μηνα για ολα αυτα που εδινε η νοβα και χωρις 720 κινητα ουτε απεριοριστα σταθερα και χωρις multiview/novago επισης το οποιο ποσο ειναι τραγικο για τα ελληνικα δεδομενα.

 

 

Οποτε κρατηστε το αυτο.Αν δεν κανει κατι η νοβα αμεσα να περιμενετε τρελες τιμες για full triple play το μηνα κατι που δεν ευννοει κανεναν καταναλωτη.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Προσωπικά χαίρομαι για την κατάντια της Νόβα.όταν ειμουν συνδρομητης κοντά στα τρία χρόνια ένα μήνα αμέλεισα να πληρωσο το λογαριασμό και την επόμενη της λήξης αυτού χωρίς να με ενημερώσουν πρώτα στο κινητό βάλανε φραγή..όταν τους πείρα τηλέφωνο να τους πω ντάξει λάθος μου Σύνδεσε το τώρα και πάω αύριο να το πληρωσο.μου λέει ναι αλλά θα επιβαρυνθητε με έξοδα επανασύνδεσης..ποσό της ρωτάω 16 ευρώ αν θυμάμαι καλά.της λέω άστο φεύγω για ΟΤΕ δεν σου πληρώνο τίποτα..μου την έσπασε ο τρόπος τους άσχημα.με ΟΤΕ και δέκα μέρες απλήρωτο να το έχεις (τους δοκίμασα επίτηδες) ούτε φραγή ούτε επανασύνδεση τίποτα..καλά να πάθεις Νόβα όταν δεν σέβεσαι τους πελάτες σου

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Προσωπικά χαίρομαι για την κατάντια της Νόβα.όταν εκτιμούν συνδρομητης κοντά στα τρία χρόνια ένα μήνα αμέλεισα να πληρωσο το λογαριασμό και την επόμενη της λήξης αυτού χωρίς να με ενημερώσουν πρώτα στο κινητό βάλανε φραγή..όταν τους πείρα τηλέφωνο να τους πω ντάξει λάθος μου Σύνδεσε το τώρα και πάω αύριο να το πληρωσο.μου λέει ναι αλλά θα επιβαρυνθητε με έξοδα επανασύνδεσης..ποσό της ρωτάω 16 ευρώ αν θυμάμαι καλά.της λέω άστο φεύγω για ΟΤΕ δεν σου πληρώνουν τίποτα..μου την έσπασε ο τρόπος τους άσχημα.με ΟΤΕ και δέκα μέρες απλήρωτο να το έχεις (τους δοκίμασα επίτηδες) ούτε φραγή ούτε επανασύνδεση τίποτα..καλά να πάθεις Νόβα όταν δεν σέβεσαι τους πελάτες σου

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Προσωπικά χαίρομαι για την κατάντια της Νόβα.όταν ειμουν συνδρομητης κοντά στα τρία χρόνια ένα μήνα αμέλεισα να πληρωσο το λογαριασμό και την επόμενη της λήξης αυτού χωρίς να με ενημερώσουν πρώτα στο κινητό βάλανε φραγή..όταν τους πείρα τηλέφωνο να τους πω ντάξει λάθος μου Σύνδεσε το τώρα και πάω αύριο να το πληρωσο.μου λέει ναι αλλά θα επιβαρυνθητε με έξοδα επανασύνδεσης..ποσό της ρωτάω 16 ευρώ αν θυμάμαι καλά.της λέω άστο φεύγω για ΟΤΕ δεν σου πληρώνο τίποτα..μου την έσπασε ο τρόπος τους άσχημα.με ΟΤΕ και δέκα μέρες απλήρωτο να το έχεις (τους δοκίμασα επίτηδες) ούτε φραγή ούτε επανασύνδεση τίποτα..καλά να πάθεις Νόβα όταν δεν σέβεσαι τους πελάτες σου

Εγώ το είχα αφήσει και μήνα ολόκληρο απλήρωτο τον λογαριασμό μου και δεν μου έκαναν φραγή

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...