Προς το περιεχόμενο

O Christian Bale θα είναι ο πρωταγωνιστής της ταινίας Steve Jobs


Hal9000

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Δεν θα τον έλεγα και τόσο ιδιοφυία. Όσο έξυπνος είσαι εσύ και εγώ θα τον έλεγα. Απλά αυτός έδωσε 95% του χρόνου, της ενέργειας του κτλ στο κομμάτι που διέπρεψε ενώ εγώ και εσύ το δίνουμε αλλού (οικογένεια, φίλοι, διασκέδαση). 

 

Ο καθένας με τις επιλογές του και εκεί που τον οδηγούν αυτές.

Αυτό ακριβώς επειδή μερικοί μπερδεύουν την ιδιοφυία με την εξυπνάδα. Συμφωνώ απόλυτα μαζί σου!

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Η (ελεεινή) ταινία με τον Kutcher δε βασίζεται στην επίσημη βιογραφία και αφορά τα γεγονότα μέχρι την κυκλοφορία του iPod.

Έ, όχι και ελεεινή! Αν έχεις πιει το καταπέτασμα σε στέλνει κατευθείαν στο WC, για μια πρώτη ανάσα.  :X

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

Δεν θα τον έλεγα και τόσο ιδιοφυία. Όσο έξυπνος είσαι εσύ και εγώ θα τον έλεγα. Απλά αυτός έδωσε 95% του χρόνου, της ενέργειας του κτλ στο κομμάτι που διέπρεψε ενώ εγώ και εσύ το δίνουμε αλλού (οικογένεια, φίλοι, διασκέδαση). 

 

Ο καθένας με τις επιλογές του και εκεί που τον οδηγούν αυτές.

Σοβαρα τωρα ? 

Η' αλλιως  τι αλλο θα σκεφτουμε για να μας κανει να αισθανθουμε καλυτερα που ανηκουμε στον μεσο ορο των υπολοιπων 5 δις.

Εχω ακουσει πολλες δικαιολογιες  αλλα αυτη χτυπαει ανετα τοπ 3 .

Δηλαδη ρε βοζινιωτη αν δεν επινες καφε  με τους φιλους σου  και τον ξαδερφο σου  θα γινοσουν και εσυ Jobs,Gates  η' δεν ξερω εγω ποιος αλλος ?

Και παλι μπραβο σου .

Επεξ/σία από Fotis13
  • Like 17
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Σοβαρα τωρα ? 

Η' αλλιως  τι αλλο θα σκεφτουμε για να μας κανει να αισθανθουμε καλυτερα που ανηκουμε στον μεσο ορο των υπολοιπων 5 δις.

Εχω ακουσει πολλες δικαιολογιες  αλλα αυτη χτυπαει ανετα τοπ 3 .

Δηλαδη ρε βοζινιωτη αν δεν επινες καφε  με τους φιλους σου  και τον ξαδερφο σου  θα γινοσουν και εσυ Jobs?Gates  η' δεν ξερω εγω ποιος αλλος ?

Και παλι μπραβο σου .

Το να πίνεις καφέ με τους φίλους σου αμπελοφιλοσοφώντας, αξία ανεκτίμητη! :P  :lol:

 

vozioniotis δεν το λέω για σένα φίλε, για όλους μας το λέω :-)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Σοβαρα τωρα ? 

Η' αλλιως  τι αλλο θα σκεφτουμε για να μας κανει να αισθανθουμε καλυτερα που ανηκουμε στον μεσο ορο των υπολοιπων 5 δις.

Εχω ακουσει πολλες δικαιολογιες  αλλα αυτη χτυπαει ανετα τοπ 3 .

Δηλαδη ρε βοζινιωτη αν δεν επινες καφε  με τους φιλους σου  και τον ξαδερφο σου  θα γινοσουν και εσυ Jobs,Gates  η' δεν ξερω εγω ποιος αλλος ?

Και παλι μπραβο σου .

Οχι αναγκαστικα,αλλα ειχε την τυχη και να κυνηγησει κατι εντελος καινουριο και μαζι με αυτα που αναφερθηκαν,θα μπορουσε να γινει Mark Zuckerberg!

Με ενα προιον που ισως το iphone&ipad χωρις αυτο να μην ειχαν την αναλογη αποδοχη&πορεια που εχουν σημερα!Και μην βλεπεις πως φτασαμε σημερα να χρησιμοποιουμε τα smartphone και tablets,γιατι μολις ξεκινησαν δεν υπηρχαν πολλα πραγματα να σου προσφερουν για να τραβηξεις τον απλο χρηστη!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Σοβαρα τωρα ? 

Η' αλλιως  τι αλλο θα σκεφτουμε για να μας κανει να αισθανθουμε καλυτερα που ανηκουμε στον μεσο ορο των υπολοιπων 5 δις.

Εχω ακουσει πολλες δικαιολογιες  αλλα αυτη χτυπαει ανετα τοπ 3 .

Δηλαδη ρε βοζινιωτη αν δεν επινες καφε  με τους φιλους σου  και τον ξαδερφο σου  θα γινοσουν και εσυ Jobs,Gates  η' δεν ξερω εγω ποιος αλλος ?

Και παλι μπραβο σου .

Δεν έχω διαβάσει πολλά για τον Jobs. Η γενική ιδέα που έχω για αυτόν είναι ότι πιο πολύ μου κάνει για επιχειρηματία που είχε τα @@ να πάει κόντρα σε όλους και σε όλα παρά την ιδιοφυία τον πληροφορικάριο.

 

Επίσης Jobs δεν θα γινόμουν σίγουρα. Προγραμματιστής υποτίθεται πως είμαι. Κάτι που θέλω να μάθω για το πόσο καλός ήταν ο Jobs. 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δεν έχω διαβάσει πολλά για τον Jobs. Η γενική ιδέα που έχω για αυτόν είναι ότι πιο πολύ μου κάνει για επιχειρηματία που είχε τα @@ να πάει κόντρα σε όλους και σε όλα παρά την ιδιοφυία τον πληροφορικάριο.

Ξεχνας οτι ειχε διπλα του ενα απο τους πιο ιδιοφυής "πληροφορικαριους"!!!

Και χωρις αυτον οσα @@@ και να ειχε,χωρις την ιδιοφυΐα διπλα του,Jobs στην πληροφορικη ΔΕ ΘΑ ΥΠΗΡΧΕ!

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Να είναι ο αγαπημένος σου ηθοποιός, να λες να πιεστείς και για τις εγκυκλοπαιδικές γνώσεις της κείθε "άποψης"..

..και πάλι όμως απ' την άλλη, ούτε να τη κατεβάσεις.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Υ.Γ: Δε ξέρω τι παίχτηκε. Όποιος όμως παραπάνω έβαλε τον Κούτσερ στην ίδια πρόταση με Bale έχει ένα 24h να φύγει απ' τη χώρα.

Μίλησα. Έγραψα.

  • Like 3
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...