Προς το περιεχόμενο

O Christian Bale θα είναι ο πρωταγωνιστής της ταινίας Steve Jobs


Hal9000

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Το βιβλίο είναι κάτι σαν αγιογραφία και όχι βιογραφία πάντως. Ελπίζω η ταινία να είναι κάπως πιο κοντά στην πραγματικότητα όπως περιγράφεται απο όσους τον έζησαν απο κοντά (π.χ. Woz).

 

Σύγκριση ανάμεσα στον Bale και τον Kutcher φυσικά δε γίνεται. Ο ένας είναι ηθοποιός και ο άλλος κάτι σαν celebrity/μοντέλο/πρώην της Demi που καμιά φορά προσπαθεί και να παίξει σε ταινίες με τραγικά αποτελέσματα.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Παντως ο Bayle δεν εχει κατι περιεργο με το στομα του οταν μιλάει;

Ξέρουμε τίποτα γι αυτο;

 

τι εννοεις;

ουαλος ειναι που κανει μια αμερικανικη προφορα. 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Υ.Γ: Δε ξέρω τι παίχτηκε. Όποιος όμως παραπάνω έβαλε τον Κούτσερ στην ίδια πρόταση με Bale έχει ένα 24h να φύγει απ' τη χώρα.

 

Μίλησα. Έγραψα...

...και έφυγες απ'τη χωρα!!!
  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μεγάλο μυαλό και τρελός εφευρέτης... Δεν μαμιώμαστε λέω εγώ... Για κανένα άλλο δεν είδα να γίνονται 2 ταινίες.. Για τον καραφλάκια με το σαπιόμηλο ξεσκίστηκαν.

Αλλά βέβαια, βγήκε και το iphone 6 τώρα και τα αμερικανάκια κάνανε 1 χλμ ουρά για να σκάσουν τα 700άρια.. να μην τα αρμέξουμε και εμείς;;;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Το βιβλίο είναι κάτι σαν αγιογραφία και όχι βιογραφία πάντως. Ελπίζω η ταινία να είναι κάπως πιο κοντά στην πραγματικότητα όπως περιγράφεται απο όσους τον έζησαν απο κοντά (π.χ. Woz).

 

Σύγκριση ανάμεσα στον Bale και τον Kutcher φυσικά δε γίνεται. Ο ένας είναι ηθοποιός και ο άλλος κάτι σαν celebrity/μοντέλο/πρώην της Demi που καμιά φορά προσπαθεί και να παίξει σε ταινίες με τραγικά αποτελέσματα.

Δεν θα το έλεγα ακριβώς, γράφει και αρκετά αρνητικά του χαρακτήρα του το βιβλίο

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

η πρωτη που βγηκε ηταν μαλλον η beta μορφη

Kαι τωρα για beta2 πανε,του χρονου beta3 retina και μετα New beta ,υστερα σιγουρα παιζει να δουμε και μια beta air,beta air2...! :P

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Εγω  διαβαζω βιογραφίες με βαση χρονολογιας.

Ξεκινησα με τον Αδαμ,μετα πηγα στον Ιησου,τωρα διαβαζω την βιογραφια του Μ.Αλεξανδρου και μολις τελειωσω στο καπακι παω στον Steve Jobs και ΤΕΛΟΣ! :P

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

τι εννοεις;

ουαλος ειναι που κανει μια αμερικανικη προφορα. 

To στραβωνει το στομα του πολυ, λες και ειχε περασει εγκεφαλικο.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Την ταινία Jobs με τον Kutcher δεν άντεξα να την δω μέχρι το τέλος. Τόσο χάλια μου φάνηκε. Το "Pirates of Silicon Valley" αντιθετα μου άρεσε. Το βιβλίο (επίσημη βιογραφία) το διάβασα. Περιμένω μήπως αυτή η δεύτερη προσπάθεια τα παει καλύτερα. Πρέπει πρώτα να είναι καλή σαν ταινία, όχι ντοκιμαντερ. Όσο για τα "αληθινά γενονότα", αυτά έχουν χιλιοειπωθεί σε άλλα βίντεος. Και τα "σκοτεινά σημεία" θα μείνουν σκοτεινά για πάντα...

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...