Προς το περιεχόμενο

Surface & Surface Pro,γενική συζήτηση!


ektor7

Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • Απαντ. 341
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Για το Surface Pro 2, τι λύσεις πληκτρολογίου έχουμε -εκτός του προφανούς Type Cover 2 που βλέπω στην Ελλάδα έχει περί τα 120 ευρώ; Έχει δοκιμάσει κανείς μήπως βολεύει κάποιο μικρο Bluetooth πληκτρολόγιο όπως τα Logitech K810 / Microsoft Wedge / Microsoft Mobile;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Για το Surface Pro 2, τι λύσεις πληκτρολογίου έχουμε -εκτός του προφανούς Type Cover 2 που βλέπω στην Ελλάδα έχει περί τα 120 ευρώ; Έχει δοκιμάσει κανείς μήπως βολεύει κάποιο μικρο Bluetooth πληκτρολόγιο όπως τα Logitech K810 / Microsoft Wedge / Microsoft Mobile;

Λογικά θα παίζουν κανονικά μιας και bt σύνδεση έχουν.

Δεν έχω δοκιμάσει προσωπικά πάντως.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ειχα συμμετοχή στο παρακάτω project και έχω την παρακάτω θήκη EARLY BIRD FREEDOMCASE IN BLACK PU LEATHER:

https://www.kickstarter.com/projects/chrisleung/freedomcase-adjustable-stand-and-case-for-microsof

Σφραγισμένη στην συσκευασία του και αχρησιμοποίητη μιας και την παρέλαβα αφού πλέον δεν είχα το Pro 2 στην κατοχή μου.

Μόνο για Pro/Pro 2

Pm me

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Παιδιά μόλις παρέλαβα το δικό μου pro 3. Αυτά τα σημάδια τι μπορεί να είναι; Δεν εμφανίζονται σε όλες τις οθόνες. Μόνο στο metro Όχι στο desktop.

 

Sent from my iPhone using Insomnia

post-223221-0-01894800-1415702887_thumb.jpg

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μετά από αρκετό ψάξιμο είδα ότι αυτές οι γραμμές κουνιούνται.Πχ αν πάω από landscape σε portrait πάνε σε άλλο σημείο σχεδόν τυχαίο. Έχετε καμιά πρόταση; 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Κανε ενα reset και αν δε φτιαξει,στειλε το για DOA,να σου δωσουν καινουριο!

Μην καθυστερισεις ομως!Μεχρι αυριο να εχεις επικοινωνισει μαζι τους.

Εγω θα προτινα να το στειλεις απο τωρα,να μην ρισκαρεις για τιποτα!

  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Οπως αναφέρθηκε κάνε reset και αν δεν στρώσει επικοινωνείς με το κατάστημα αγοράς για αντικατάσταση με καινούργιο.

Αν το πήρες απο Ms Store επικοινωνείς στο 211 181 3880 και θα σε καθοδηγήσουν βήμα βήμα έτσι ώστε να έρθει ups να παραλάβει το προϊόν απο το χώρο σου δωρεάν αφού έχεις εκτυπώσει το UPS lebel που θα σου στείλουν με Mail που θα παραλάβεις.

Έχεις έτσι κι αλλιώς 30 ημέρες DOA.

  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Καποιο παρομοιο προβλημα διαβασα σημερα σε ενα φορουμ του εξωτερικου (εκτος αν ποσταρες κι εκει?) του ειπαν αμεσα για επιστροφη !

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

<p>Δεν το έχω αγοράσει από MS store αλλά μου είπαν να το πάω για αλλαγή!</p>

Απο ποιο κατάστημα το πήρες;

Απο Ελλάδα η εξωτερικό;

Διότι η θετική και σωστή αντιμετώπιση απο την πλευρά του πωλητή ειναι θετικός οδηγός για αγορές μελλοντικά απο όλους εμάς τους καταναλωτές.

 

Sent from my iPad using Insomnia

  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

<p>Ναι το πόσταρα και στο surface forums. Το πήρα από Electronic King.Καλά μην το δένεται. Ας δούμε το καινουργίο και μετά το κρίνουμε.</p>

Το καινούργιο λογικά άψογο θα ειναι εκτός αν πέσεις στην απόλυτη ατυχία-γκαντεμιά.

Ελλατωματικη αρκετά μου έτυχαν που τα επέστρεψα σε κινητά η tablet αλλα πάντα το δεύτερο άψογο ήταν.

 

 

Sent from my iPad using Insomnia

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
  • Δημιουργία νέου...