Προς το περιεχόμενο

Προβλημα cyta σε Λάρισα σήμερα κανένας?


Προτεινόμενες αναρτήσεις

Μγκες και εγω γαμω την σιτα μου..Εινα μαζικο το προβλημα δλδ\?εχει ερεθει σε κανεναν παλι?εμενα ακομα κοκκινο,κανενας αλλος απο πατρα με το ιδιο προβλημα?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 46
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Απο την σελιδα στο fb

 

Σας ενημερώνουμε για ολιγόωρη απώλεια υπηρεσιών σταθερής & διαδικτύου σε μέρος πελατών μας. Σε περίπτωση που επηρεάζεστε, ήδη ξεκίνησε σταδιακά η αποκατάστασή τους, συγκεκριμένα σχεδόν πλήρως της τηλεφωνίας, ενώ του διαδικτύου αναμένεται εντός των επόμενων ωρών. Ενδέχεται να υπάρχει δυσκολία επικοινωνίας με το τηλεφωνικό μας κέντρο.
Ζητούμε συγγνώμη για την ταλαιπωρία και ευχαριστούμε για την κατανόηση.    

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αυτά τα θέματα τα είχε αρκετό καιρό η cyta.

Έπεφτε το internet και έπερνες τηλ να ρωτήσεις τι έχει γίνει και είχε πέσει και το τηλεφωνικό κέντρο.

Δεν είχες internet ούτε μπορουσες να καλέσεις κάποιον απο το σταθερό σου.

Η cyta χρησιμοποιεί το internet για να δουλέψει και η τηλεφωνική γραμμή.

Λέγεται - Voice over Internet Port.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Και εγώ στην Θεσσαλονίκη είχα σήμερα πρόβλημα , το έλυσα μόνος μου βάζοντας τa DNS της google στο ρούτερ .

Δν το εχω ξανα κανει,αλλα θα το ψαξω και θα βρω τον τροπο.Θα εχει καμια επιπτωση αυο αργοτερα η απλα το επαναφερω οποτε θελω?Πως ακριβως δουλευει?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Τ εκανα αυτο απο control panel για ipv4 adress αλλα δεν αλλαξε τπτ.Καταλαβα οτι θελει και αλλαγη στο ρουτερ αλλα σε αυτο που μ εδωσαν το adb το ρουτερ δεν βρισκω την επιλογη το σπιτι τους!!!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Είναι για πολύ ξύλο τα κολο ζώα.Αυριο αλλαγή εταιρίας.Τόσες ώρες όποια ζημιά και να είχαν σαν σοβαρη εταιρεία θα έπρεπε να το είχαν λύσει. Απαράδεκτη.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...