Προς το περιεχόμενο

Note 4


KAKADI

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Ειμαι κατοχος note 3. Ειδα πως το note 4 ακομα δε βγηκε εχει στο skroutz 7μιση κατοσταρικα.. Αξιζει σαν μεταβαση; ή τσαμπα το χαλβαδιαζω;<br>

Παντως απο κοντα π το ειδα σημερα στο πλαισιο ηταν πολυ ομορφο με το αλουμινιο γυρω του.. τα χρηματα δεν ειναι τοσο θεμα αλλα απ την αλλη μη τα δωσω κ ολας κ εχω πανω κατω ισαξια συσκευη.

Η οθονη του παντως δε μου λεει κατι καθως ειναι πολλα τα ppi για να τα δει κανεις.. Ισα ισα μη το επιβαρυνει κ ολας..

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Κάτι παραπάνω από αυτά που κανείς με το Ν3 δεν θα σε προσφέρει

Ισως να χεις δικιο.. Αλλα αυτο δεν ισχυει για ολα τα επομενα μοντελα των κινητων?? 

 

Η οθόνη το βαραίνει πολύ πάντως. Ο επεξεργαστής και η gpu ζορίζονται λίγο

Στα speed test απ το youtube παντως δειχνει πιο γρηγορο..

 

Οποτε δεν αξιζει ετσι. Καλυτερα να περιμενω για το N5?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

εξαρτάται ποιά έκδοση έχουν φέρει στην ελλάδα. εάν είναι με τον snapdragon επεξεργαστή τότε ακόμη και να μην είχες το note 3 σαφώς και δε θα άξιζε. εάν η έκδοση που είδες είναι με τον exynos της ίδιας της samsung τότε θα έλεγα προχώρα το.  αυτή είναι η προσωπική μου εκτίμηση και μόνο.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δεν είναι και μεγάλη αναβάθμιση κατά την άποψή μου. Καλύτερα να πας για Ν5 ή ότι άλλο προκύψει στο μέλλον

 

Το πενακι φιλε ειναι μεγαλο + και δε το αλλαζω με τιποτα..

 

εξαρτάται ποιά έκδοση έχουν φέρει στην ελλάδα. εάν είναι με τον snapdragon επεξεργαστή τότε ακόμη και να μην είχες το note 3 σαφώς και δε θα άξιζε. εάν η έκδοση που είδες είναι με τον exynos της ίδιας της samsung τότε θα έλεγα προχώρα το.  αυτή είναι η προσωπική μου εκτίμηση και μόνο.

Snapdragon εχουν φερει στανταρ αυτο.. Πως το δικαιολογεις αυτο που λες ομως?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

εγω αν ειχα τα λεφτα θα το περνα παντως.αξιζει πιστευω.πουλα το 3 και πανε για το 4.

Αυτή την στιγμή είναι πανάκριβο το Note 4 και δεν αξίζει η αγορά του . Καλύτερα να περιμένει και να αποφασίσει σε μερικούς μήνες . 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Το πενακι φιλε ειναι μεγαλο + και δε το αλλαζω με τιποτα..

 

 

 Note 5 εννοει, οχι nexus 5. Και θα συμφωνησω, περιμενε για το n5, εκτος και αν το πουλησεις ετσι ωστε να μην δωσεις πανω απο 100 για την αναβαθμιση.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

 Note 5 εννοει, οχι nexus 5. Και θα συμφωνησω, περιμενε για το n5, εκτος και αν το πουλησεις ετσι ωστε να μην δωσεις πανω απο 100 για την αναβαθμιση.

Δεν υπαρχει περιπτωση να δωσω μονο 100 αν κανω τετοια κινηση.. Ακομα και το 4αρι να πεσει το 3αρι θα ειναι ακομα πιο χωμα.. Επομενως μπουρμπουτσαλα.. 

Καλα εννοειται πως αν δε παρω το 4 θα παρω το 5 του χρονου.. Ισως ετσι το κανω τελικα μιας κ απ το 3αρι δεν εχω παραπονο.. Αμασητα τα κανει ολα..

περιμενε να βγει το samsung galaxy note edge και παρε αυτο.

ψαξτο λιγο

Δε με τρελαινει..

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
  • Δημιουργία νέου...